Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Infernalna Machina, Siła Potworów – Sprostowania i Wyjaśnienia

Trzecia premiera Diablo 3 Premiera łaty 1.0.5 za nami i jak zwykle, pomimo szczegółowych blogów na temat każdej z nowych mechanik, na oficjalnych forach pojawia się sporo pytań, co do niuansów funkcjonowania Infernalnej Machiny oraz systemu Siły Potworów (szczególnie ich wzajemnych relacji). Trzy najważniejsze z ostatnich kilku godzin (Złomowanie Piekłorodnego Pierścienia, Dropy składników pierścienia w drużynie, SP vs. klucze do Infernalnej Machiny):

Nowy opis Infernalnej Machiny od Blizzarda zawiera taki ustęp:

Gdy już nie będzie wam on potrzebny, po prostu rozłóżcie go na materiały u kowala.

Kiedy złomujesz ten pierścień na materiały, dostaje się normalnie Siarkę, czy może pierścień rozpada się na fragmenty zwłok i pierścienie?

Kiedy złomujemy Piekłorodny Pierścień, otrzymujemy Magiczny (niebieski) i Rzadki (żółty) materiał rzemieślniczy. Fragmenty zwłok, które posłużyły do stworzenia pierścienia nie zostają zwrócone.

Powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na rozkładanie Piekłorodnych Pierścieni na Magiczne i Rzadkie materiały jest brak chęci z naszej strony, do umożliwienia graczom farmowania tych pierścieni w rodzaju nowego źródła siarki. Siarka jest całkiem wartościowa i chcemy, by taką pozostała.

Jeśli jesteś w drużynie i urządzenie portalowe nie jest twoje, nadal ma się szansę na wypadnięcie fragmentu zwłok jeśli pokona się bossa?

Każdy, kto bierze udział w walce, jest obecny przy zabiciu bossa i ma pełną kumulację MN ma szansę na wypadnięcie fragmentu zwłok bez znaczenia na to, kto otworzył portal. Jednak jeśli jednemu z was fragment zwłok poleci, nie ma gwarancji, że poleci wszystkim, chyba że gracie na SP10.

Czy klucze mogą lecieć bez włączonego SP, jak to sugerował blog dotyczący Infernalnej Machiny? Czy może była to pomyłka i klucze lecą tylko na SP1 lub wyższym, jak to wcześniej sugerowano?

[...]

Siła Potworów nie jest wymagana. Na SP0, częstotliwość wypadania zarówno dla kluczy, jak i fragmentów zwłok wynosi 5%. Na MP1 jest to już 10%, na SP2 mamy 20% i tak dalej, aż do SP10 (które daje 100% na wypadnięcie tych przedmiotów).

Koniecznie trzeba mieć do tego pełną, pięciokrotną kumulację Męstwa Nefalemów, więc pamiętajcie o tym.

Skoro szansa na wypadnięcie dodatkowego przedmiotu na SP10 wynosi 100%, czy powinno to oznaczać, że każdy przeciwnik, który cokolwiek rzuca, rzuci dwa przedmioty? Skoro szansa na dodatkowy przedmiot wynosi 100%, żaden normalny przeciwnik nie powinien móc rzucić tylko jednego przedmiotu, racja?

Jeśli zabijesz potwora na MP10 i ten potwór przejdzie test na to, czy rzuci dla ciebie jakiś przedmiot, powinien mieć 100% szansy na rzucenie dodatkowego. Więc tak, w tym sensie, potwór powinien rzucić co najmniej dwa przedmioty. ALE, jako że pierwotny drop z potwora może być tylko stertą złota, istnieje możliwość (z auto-podnoszeniem) że to po prostu przeoczysz. [...]

(Dodatkowo, bo ktoś już o to gdzieś pytał, owy dodatkowy przedmiot będzie zawsze elementem wyposażenia, a nie miksturą, złotem, czy czymkolwiek innym.)

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 18.10.2012 08:42

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.