Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Jaki Będzie Gameplay Łowcy Demonów?

Unforgiven przygotował tekst przedstawiający potencjalne możliwości w rozgrywce Łowcą Demonów. Poniżej znajdziecie całość. Możecie też wstąpić na dedykowaną stronę, gdzie czeka jeszcze BlizzCon'owe Demon Hunter Gameplay Video. Miłej Lektury!

ielu fanów Diablo z niecierpliwością wyczekiwało pojawienia się piątej - ostatniej klasy postaci. Ich cierpliwość została nagrodzona podczas BlizzConu 2010. Na początku tego event'u zaprezentowano Demon Huntera. Tym samym zastała zamknięta lista bohaterów którymi będziemy mogli przemierzać i poznawać uniwersum Diablo. Wiele osób domyślało się, że będzie to tzw ranged-class. Nie mogło być zresztą inaczej. Spośród wszystkich ujawnionych wcześniej postaci żadna nie posługiwała się bronią dystansową. Każdy fan serii Diablo nie mógłby sobie z pewnością wyobrazić, że pośród dostępnych klas zabraknie ranged-class. W każdej poprzedniej części był taki bohater. W Diablo była to Łowczyni, a w drugiej części Amazonka. Demoniczny Łowca łączy w sobie cechy wielu postaci z gier Blizzarda i spośród nich jest jedną z najmroczniejszych. Według mnie, Demon Hunter jest bardzo podobny do Huntera z World of Warcraft, ponieważ tak jak on, może używać pułapek podczas walki i posługuje się bronią dystansową. Z Amazonki również czerpie wiele umiejętności, czego przykładem może być znany pewnie wszystkim Multishot za pomocą którego nasza bohaterka może ranić wiele przeciwników naraz.

Obserwując umiejętności tej postaci można spekulować, że nie będzie zbyt żywotna. Posiada ona wiele umiejętności które będą mogły zadawać dużo obrażeń jak chodźby Granades, Bola Shot czy wspomniane przeze mnie wcześniej pułapki. Przez to aby postać była bardziej zbalansowana będzie pewnie mniej żywotna albo podatna na obrażenia. Nie powinno to jednak zniechęcać graczy do wyboru tej właśnie postaci ponieważ posiada ona umiejętność za pomocą której będziemy mogli zwiększyć ilość punktów naszego życia, czy też szansę na zdobycie potionów. Wśród umiejętności pasywnych znajdą się również takie które spowodują, że trafienie Łowczyni będzie bardzo trudne. Wymienić tu można Valut który zwiększy szybkość poruszania naszej bohaterki lub inne które spowolnią albo ogłuszą naszych przeciwników. Dla wielbicieli posiadania jak największych obrażeń również znajdzie się coś ciekawego w wachlarzu umiejętności Demon Huntera, a mianowicie Ranged Weapon Specialization. Osoby wybierające tę klasę postaci na pewno nie będą się nudziły. Postać jest niezwykle dynamiczna, a umiejętności które posiada sprawią, że rozgrywka przyniesie im wiele wrażeń i zabawy.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 08.11.2010 17:47

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

2 komentarze to “Jaki Będzie Gameplay Łowcy Demonów?”

  1. Paweł Gosek says:

    Miałem grać mnichem i co ? Musieli zrobić jeszcze oryginalniejszą postać, która prawdopodobnie będzie dawała masę frajdy z rozgrywki…
    Intro ma troszkę słabe, ale za to nadrabia całą resztą 🙂

    • Kamil C says:

      Nam też się podoba 🙂 Szczególnie te dwie kusze „John Woo style”. Choć osobiście, muszę przyznać, że moim typem jest nadal Barbarzyńca. Nie ma to jak rozłupać komuś łeb dwumetrowym koncerzem.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.