Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Kolor Legendarnych Przedmiotów i Kolejna Fala Zaproszeń do Bety

Dzisiaj mamy dwie kwestie z oficjalnych for społecznościowych Diablo 3. Po pierwsze, debata (a raczej narzekania) o kolorze legendarnych przedmiotów (chodzi o kolor czcionki nazwy przedmiotu) nie ma końca i ewidentnie Bash się już tematem męczy. Po drugie, z coraz większym trudem wyczekujący swojej bety, fani coraz mocniej naciskają na Niebieskich żądaniami wyjaśnień zaskakująco małej liczby testerów po ponad dwóch tygodniach od ogłoszenia startu bety. Zaczynamy od pomarańczowych przedmiotów Legendarnych, które przecież mają być ciemno-złote!

Uważamy, że pomarańczowy jest po prostu o wiele łatwiejszy do odróżnienia od pozostałych kolorów przedmiotów. Nie wszyscy mają świetne monitory, nie każdy gra w ciemnym pomieszczeniu z odpowiednio ustawionym kontrastem. Dokonaliśmy wielu decyzji, mających uprawomocnić Diablo III jako prawdziwy sequel w serii, wybór kolorów jest jedną z nich, jednak ciemno-złoty nie jest czytelny podczas grania. Chodzi o nostalgię, jasne, jednak nie będziemy nostalgiczni za cenę grywalności.

Dajcie z powrotem ciemno-złoty.

Jeśli nie odróżniasz unikalnego od rzadkiego, sprawdź sobie oczy.

Już widzę FAQ do tego.

P. Trudno mi odróżnić legendarne od rzadkich, można zmienić ich kolor?
O. Hej, słuchaj, jeśli nie możesz się połapać, weź se sprawdź oczy. Frajer. W ogóle, dawaj nam swoje konto Battle.net bo po prostu skasujemy ci licencję na grę. SPADAJ! Ciemny Złoty! Ciemny Złoty! Ciemny Złoty! Ciemny Złoty!

No i kwestia bety... Jak się okazuje (nic nowego), Niebieskim się wcale nie spieszy z nowymi falami zaproszeń. Nam więc też nie powinno się spieszyć:

Blizzardzie, zgodnie z tym postem, średnia grających w grach publicznych wynosi około 100 osób:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3227002753?page=1

Możemy nawet założyć, że liczba grających w grach prywatnych jest nawet 2, 3 razy większa, coby być fair. Wielu z nas zastanawia się, dlaczego liczba grających jest tak mała po 2+ tygodniach? Trzeba również zaznaczyć, że w tej populacji znajduje się F&F/Media, co oznacza, że nie wielu zgłaszających chęć testowania dostało zaproszenia.

Możecie dać nam jakąś aktualizację względem progresu/problemów? Mało od was ostatnio słyszymy.

Większość ludzie nie gra w grach publicznych. Domyślnym trybem gry jest tryb prywatny. Trzeba ręcznie zmienić grę na publiczną, lub skorzystać z matchmakera, z miejsca będąc dodanym do "publicznej puli". Większość ludzi nie robi ani jednego, ani drugiego.

Mamy dokładnie ilości populacji grających w dowolnym momencie, jesteśmy świadomi jej stanu i cały czas monitorujemy kiedy wprowadzać nowych ludzi i ilu z nich wprowadzić.

Jako że te testy są przeznaczone głównie dla downloadera, patchera, launchera i przeróżnych usług po-drugiej-stronie-kurtyny oraz hardware'u serwerowego, dla każdego z tych elementów istnieją konkretne punkty kontrolne, czy kamienie milowe, do których progres bezustannie mierzymy i to one, zdeterminują rozdanie większej ilości zaproszeń. Na przykład, jeśli nadchodzi wielka aktualizacja instalatora, nie ma powodu wpuszczać ludzi teraz, lepiej zaczekać na tą aktualizację, zaprosić trochę ludzi i zobaczyć jak mu pójdzie. Tak samo, jeśli spodziewalibyśmy się nowego hardware'u serwerowego, nie specjalnie by nas interesowały dalsze testy obciążeniowe tego, co mamy teraz. Zanim więc zaczęlibyśmy myśleć o zapraszaniu nowych ludzi, zaczekalibyśmy na nowy sprzęt.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 07.10.2011 13:29

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

8 komentarzy to “Kolor Legendarnych Przedmiotów i Kolejna Fala Zaproszeń do Bety”

 1. waski says:

  czyli nadal nie wiadomo kiedy bedzie nastepna fala 🙁

 2. Znudzony says:

  Podsumowałbym to tak! Trzy słowa do ekipy blizza: C*** wam w dupę z tymi kluczami!!! W sumie wyszło 5 ale co tam 😛

 3. Witax says:

  Czekamy na fale zombie!!!!!!!!!! 😛

 4. marcin says:

  rzuciłem studia na rok więc mam nadzieję, że nie na marne…

 5. kaziu says:

  Takie chamstwo ze strony blizarda zrównuje ich tylko do poziomu malkontentów którzy nie dostali bety. Normalnie w świecie dyscyplinarka z roboty za obrażanie klientów! A tak to niebiescy brną w jakieś gówno i przepychanki na wyzwiska. Żal blizzard, klapa, kompromitacja, komuna i bolszewickie metody gdzie wyzwiskami, straszeniem oraz pałką rozganiało się tłumy.

  ”O. Hej, słuchaj, jeśli nie możesz się połapać, weź se sprawdź oczy. Frajer. W ogóle, dawaj nam swoje konto Battle.net bo po prostu skasujemy ci licencję na grę. SPADAJ”

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.