Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Końcówka Barbarzyńcą i Pełny Gameplay Czaordziejką oraz Zawartość i Dostępność Bety…

Zaczynamy od kilku "niebieskich" wypowiedzi dotyczących potencjalnych różnic w zawartości Bety F&F i Public (gdzie ta ostatnia jest właściwą betą) oraz czerwonego podświetlenia celu i możliwości jego włączenia/wyłączenia.

Zawartość Bety:

Cały czas widzę pewien pop-up na live streamach, że to niby dwie różne grupy odbiorców dostały dwie różne bety. Takie rzeczy cały czas widzę:

F&F Beta:
1/3 Aktu 1
Brak NDA

Media & Fansite Beta:
Cały Akt 1
Związanie NDA

Ma ktoś dowody na to, że te informacje odnośnie bety Media & Fansite są prawdziwe? Wiem, że day9 oświadczył, że  nie wolno mu teraz streamować, co można by nazwać dowodem, skąd jednak ludzie biorą całość aktu 1?

Nawet streamerzy bety F&F zgadzają się z tym oświadczeniem.

Beta F&F i zamknięta, są takie same co do zawartości (co znaczy - do Skeleton Kinga) jak i względem NDA (w sensie, nie ma NDA), choć możemy coś dodać w miarę rozwoju sytuacji - różnica polega jedynie na tym, kto został zaproszony. F&F to oczywiście, Friends & Family, przy którym mamy pewne zasady, upewniające, że prasa i fansite'y zaczynają dokładnie w tym samym momencie, bez przypadków ich zaproszenia jako przyjaciel czy rodzina. W niektórych przypadkach, owych zasad nie przestrzegano i musieliśmy niektórym cofnąć dostęp aż do momentu, w którym lista zapraszanych członków prasy i fansite'ów będzie gotowa. Proste błędy prowadzące do zbyt dużego zamieszania.

Mam nadzieję, że to wszystko wyjaśnia.

I zanim spytacie, nie, nie wiemy kiedy zacznie się pełna zamknięta beta. Jak na razie, testowanie idzie bardzo dobrze, mamy jednak pewne kłopoty, które chcemy najpierw rozwiązać.

Czerwone podświetlenie celu, które miało się dać wyłączyć:

Masz rację, w obecnej wersji bety nie można tego włączać i wyłączać, zwróćcie jednak uwagę, że szeregu opcji obecnie brakuje lub są niedostępne.

Wersja końcowa będzie miała znacznie więcej opcji związanych grafiką i rozgrywką.

I na koniec, dwa gameplay wideo. Pierwsze, to 23 minuty końcowej rozgrywki Barbarzyńcą, w drodze do starcia ze Skeleton Kingiem. Drugie, to 71 minut pełnego biegu przez betę w wykonaniu Czarodziejki! Enjoy!

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 12.09.2011 17:29

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

17 komentarzy to “Końcówka Barbarzyńcą i Pełny Gameplay Czaordziejką oraz Zawartość i Dostępność Bety…”

 1. xDarest says:

  71 minut na przejście całego pierwszego Aktu ? Z lekka niepokojące. Mam nadzieję, że przejście dalszych Aktów zajmie znacznie dłużej, bądź, że jest to tylko część 1 Aktu…

  • Iskariota says:

   @xDarest: Jest to tylko część pierwszego aktu 🙂 Dalej w becie nie gramy, bo spoilery robią się za duże.

   • Anar says:

    troszke to smutne mi się wydaje. Bo w tym momencie beta powinna trwać tydzień MAX półtorej. Bo co niby można testować około półtorej roku mając 71 min gameplayu? :/

 2. Aser says:

  Czy może Mnie ktoś j***** w łeb tak mocno bym zapadł w śpiączkę do czasu premiery Diablo 3?. Bo Ja już tracę zmysły… i już Mnie to nie bawi

 3. Aser says:

  Wyszukałem wszystkie klucze gier Blizz’a od znajomych i zakładam konta… tylko innych kompów brak :/. No nic w pracy coś się znajdzie no i jeszcze laptop. Trzeba zwięszyć szanse na tą betę 😉

  • Anar says:

   w ten sposób nie dostaniesz się do bety. musisz mieć AKTYWNĄ subskrypcje do WoWa bądź zakupionego SC2.:)

   • Aser says:

    Zaraz, zaraz Blizz zdementował te plotki pisząc, że wystarczy dowolna gra i wyrażenie chęci uczestnictwa w beta testach… ale może znów się coś zmieniło ?

    • Anar says:

     chodzi o dowolną gre battlenet 2.0 czyli WoW albo SC 2
     Dużo spekulacji było na ten temat aż pojawił się blue post który mówił że wyraźnie chodzi o SC 2 albo aktywny WoW.

     • Aser says:

      „Nie jestem w stanie zweryfikować prawdziwości pierwszych dwóch screenshotów, ale tak jak mówi nasze FAQ bety, wymagana jest jakakolwiek gra Blizzarda (zarówno spośród starszych, jak Diablo II czy StarCraft, jak i nowszych) i zgłoszenie chęci uczestnictwa w beta testach.”

      Chodziło może o ten blue post 18 godzin temu ? 😉

 4. Jacu says:

  Weź pod uwagę, że im wcześniej sie zarejestrowałes tym lepiej:)

 5. Krzysiek says:

  Ten czas przejścia bety wydłuży się dla normalnego gracza, bo filmik przedstawia osobę która kolejny raz przechodzi tą bete, nie zagląda do wszystkich dziur, że tak powiem. Osobiście grając w diablo 2 zwiedzałem każdy zakątek mapy i tak samo zamierzam zrobić w diablo 3. Pozdrawiam

 6. Aser says:

  Oczywiście, że Masz rację Krzysiek. Przecież większość będzie „lizała każdą ścianę” ;-). Nie wiem może ktoś jak to ma być po przejściu bety daną postacią, tzn będzie można nią będzie zacząć betę od początku z tym lvl i eq , który miało się na końcu??. Bo słyszałem, że nie ma możliwości przejścia betą tą samą postacią … Jeżeli to prawda to chociaż czy będzie można przed załatwieniem sprawy ze Skeleton King’iem zacząć od nowa, a mobki też się zresetują ???

  • Aser says:

   sry za literówki, ale jak to pisałem to jeszcze rozmawiałem z klientem. Kurcze dupę zawracają nie wiedzą, że DIABLO 3 WYCHODZI!!!!

 7. Jacu says:

  Jak 15tego września nie ruszy beta dla normalnych ludzi to ja nie jestem jacek xD

 8. Aser says:

  Kurde, a Ja biorę 100mg Citronilu dziennie tzn nie jestem do końca normalny DLACZEGO NIE DOSTAŁEM KLUCZA!!! ;-). Oj mam nadzieję, że masz rację Jacek bo to czekanie zaczyna już „fizycznie” boleć. Tak swoją drogą oficjalna strona dostała masę nowego stuff’u do poczytania np. wszystkie umiejętności 5 postaci + działania run, ale już przeczytałem dwa razy ehhhhhhh

 9. Afghani says:

  @Jacu – w takim razie mam nadzieję Jacku, że jesteś absolutnie pewny swojego imienia 🙂

 10. Afghani says:

  @Aser – mógłbyś zapodać linka do tych umiejętności na oficjalnej stronie? Jakoś nie mogę tego znaleźć a w pracy jestem i nie mogę przeczesywać strony od A do Z 😛

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.