Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Łata 1.0.5 Trafi Najpierw na… Public Test Realm Diablo 3!

To chyba całkiem niezła decyzja, zważywszy na byłe kontrowersje z wcześniejszymi łatami i ich negatywny wpływem na co poniektórych graczy i ich postacie. Oczywiście część gawiedzi śpiąca w aluminiowej pościeli i takich też czapkach może powiedzieć, że: "W końcu! Teraz wszyscy się przekonają, że Diablo 3 to w istocie WoW jest!". Ostatecznie jednak, wszystkim powinno to wyjść na dobre, a hardcore'owcy będą mieli co robić na PTR, kiedy nie będą mieli co robić na serwerach Live. Do rzeczy.

Not jeszcze nie ma po naszemu, a temu redaktorowi nie chce się tłumaczyć całości (Blizzard zrobi to za mnie :D). Jest za to zapowiedź PTR na kontach Battle.net wraz z opisem co i jak trzeba będzie zrobić, plus słów kilka od Wuluxara (sic!). Jedziemy:

Aktualizacja: tworzenie kont PTR powinno już być dostępne dla wszystkich regionów.

---

Łata 1.0.5 będzie już niedługo dostępna do testów na PTR. Kiedy PTR będzie już gotowy, umożliwimy zamieszczanie postów na tym forum oraz na forum PTR Bug Report, gdzie będziecie mogli się dzielić z nami i między sobą problemami i doświadczeniami podczas gry testowaną zawartość.

W międzyczasie, zapoznajcie się notami do łaty 1.0.5 PTR oraz informacjami poniżej, coby dowiedzieć się, jak założyć sobie konto PTR.

Jak wziąć udział:

Aby wziąć udział w publicznych testach, trzeba posiadać aktywną licencję (nie zawieszoną, albo zbanowaną) Diablo III dołączoną do swojego konta Battle.net. Choć PTR łaty 1.0.5 będzie dostępne tylko w wersjach Angielskiej, Francuskiej, Niemieckiej i Koreańskiej, konta ze wszystkich regionów będą mogły brać udział w tych testach.

Trzeba będzie również stworzyć sobie konto PTR logując się na stronę Zarządzania Kontem Battle.net. Już niedługo uaktywnimy opcję tworzenia kont PTR (pojawi się tutaj stosowna aktualizacja) i kiedy będzie to już możliwe, wystarczy wybrać swoją licencję Diablo III i kliknąć "Stwórz konto PTR". Po utworzeniu konta, pojawi się możliwość pobrania klienta Diablo III z głównej strony gry, albo poprzez sekcję Pobierania Gier na stronie Zarządzania Kontem.

Proszę zwrócić uwagę, że nie będzie można się logować na klienta PTR zanim serwery nie ruszą.

Kopiowanie Postaci:

Opcja kopiowania istniejących postaci Diablo III z kont na serwerach Live na serwery PTR, pojawi się natychmiast po ich uruchomieniu. Na raz tylko jeden region na konto można kopiować, więc jeśli zdecydujesz się na skopiowanie postaci z innego regionu, poprzednie zostaną nadgrane.

Już niedługo pojawi się więcej informacji na ten temat, włącznie z porządnym FAQ, jak tylko PTR 1.0.5 ruszy.

I na koniec, Wuluxar rozjaśnia kilka kwestii w świetle not do PTR łaty 1.0.5, które też znaleźć możecie jeszcze po Angielsku - tutaj.

Wypilem kawe, zaczalem ciut lepiej myslec i dochodze do wniosku, ze ta zmiana na dobra sprawe wcale nie poprawia dropu. Przestanie leciec crap ilvl52-57 ale nie jest powiedziane, ze zamiast tego bedzie leciec wiecej ilvl63... Prawdopodobnie bedzie teraz lecialo od cholery itemow ilvl58-60. Efekt? Jedna grupa crapu z ktorego podnoszenia ludzie powoli rezygnuja zastapila druga grupe crapu ktorego nikt nie podnosil. ;] Zalatwili nas znowu! 😀

Trochę inaczej to wygląda. Item level (poziom przedmiotu) przestaje mieć takie znaczenie dla wartości przedmiotu, ponieważ teraz afiksy będą losowały wartość z przedziału określanego nie przez poziom przedmiotu a przez poziom potwora z którego coś wypadło. Czyli stojąc w akcie III i zabijając potwory poziomu 63 mam pewność, że każdy przedmiot, który wypadnie (od poziomu 58 do poziomu 63) może potencjalnie wylosować najlepsze wartości afiksów. Co w połączeniu z usunięciem przedmiotów poziomu poniżej 58 oznacza, że warto będzie podnosić praktycznie każdy rzadki przedmiot wypadający z potworów 63 poziomu i go identyfikować bo może okazać się, że będzie miał perfekcyjne statystyki.

Niech mi ktoś jak chłopu na miedzy wyjaśni, czy ten patch wprowadzą najpierw na platformie PTR czy od razu jak dotychczas, do gry?

Blog będzie gotowy niedługo - patch będzie dostępny najpierw na PTR. Po co na PTR? Żebyście mogli go przetestować i dać nam znać, co sądzicie. Takie testy pozwalają nam wychwycić wiele problemów i błędów, które bez PTR trafiłyby od razu do gry i psuły zabawę wszystkim.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.09.2012 15:00

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Łata 1.0.5 Trafi Najpierw na… Public Test Realm Diablo 3!”

  1. Karciciel says:

    Ale co ma się nam nie podobać ? ZA DOBRE DROPY !? serio, niektórym to przeszkadza.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.