Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Losy Ataku Podstawowego (Bez Umiejętności)

Na tą chwilę w becie Diablo 3 nie da się przypisać podstawowego ataku (bez użycia umiejętności) do przycisku myszy. Postacie zaczynają z umiejętnością na LPM i podstawowym na PPM. Jednak po przypisaniu umiejętności do PPM, nie można już wrócić do ataku podstawowego. Oczywiście włączy się on, gdy zabraknie nam zasobów do umiejętności. Tak ma być na stałe? Odpowiada CM Lylirra:

Mam nadzieję, że nie trafiło to do ostatniej łaty jako przeoczenie. Osobiście lubię robić nietypowe rzeczy, w rodzaju grania Łowcami Demonów/Czarownikami wręcz (czasami), fajnie by też było, gdyby dało radę rozwalić kilku kolesi mieczem podczas walki ze Skeleton Kingiem, coby dać sobie chwilę czasu na regenerację many Szamanem.

Atak Podstawowy nie został usunięty z gry, choć w obecnej, 13 łacie do bety jest niedostępny. Proces deweloperski polega na iteracji i szczególnie w becie, zdarzyć się może, że konkretne mechaniki nie są dostępne, lub zostają zaimplementowane w niekompletnej wersji - przynajmniej czasowo.

W późniejszych buildach, przyglądamy się możliwości wprowadzenia Ataku Podstawowego w formie opcji do wyboru w kategorii "Primaty" w interfejsie umiejętności, która (domyślnie) przypisze go do lewego przycisku myszy. Dodatkowo, jak już wielu graczy zdążyło zauważyć, postać powróci do Ataku Podstawowego jeśli zabraknie jej zasobów na wyprowadzenia umiejętności lub zaklęcia.

Coby nie było żadnych nieporozumień, nadal zastanawiamy się nad Bazowym Atakiem i nie doszliśmy jeszcze do ostatecznej konkluzji względem jego przeznaczenia. Naszym zamiarem jest pozwolenie na korzystanie z Bazowego Ataku, jednak nasze ostateczne plany mogą się do premiery zmienić, a nawet wcześniej, przy okazji kolejnej łaty. Tak to wygląda na chwilę obecną.

A co z umiejętnościami pasywnymi, które generowały zasoby? Przykładowo atak wręcz Łowcy Demonów z umiejętnością pasywną generującą Hatred, co pozwalało na buildy walczące wręcz, takie rzeczy już na dobre wyleciały?

Umiejętności pasywne, które miały komponent Podstawowego Ataku albo zostały usunięte (jak np. Virtuoso) albo zostały przeprojektowane, coby działały ze specjalnymi umiejętnościami twojego bohatera (np. Thrill of the Hunt). Obecnie nie ma planów na przywrócenie wcześniej usuniętych pasywów do gry.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 01.03.2012 12:19

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.