Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Magic Find i Jego Funkcjonowanie w Grupach

Rany, jak to fajnie jest raz na sto lat móc zrobić dokładnie to, co robią redaktorzy zagranicznych serwisów. Oto dzisiaj GM Wuluxar, prosto z oficjalnego Polskiego forum Diablo 3, poucza fanów o działaniu Magic Find w grupach. Niniejszym *fanfary* robię Ctrl+C i Ctrl+V i... gotowe! 😀

4 graczy, 3 bez przedmiotów MF, czwarta powiedzmy +200% do MF. Czy większą szansę na drop przedmiotów magicznych ma tylko gracz nr 4 z tymi +200% czy cała drużyna korzysta z jego bonusów do MF?

Nasi deweloperzy podjęli decyzję, że bonusy +Magic Find, +Gold Find i +XP będą jednak działać inaczej dla grup graczy. Bonusy te będą równe dla każdej postaci w grupie i zależne sumy bonusów wszystkich graczy.

Grupa składa się z 4 graczy. Łącznie ich statystyki to +50% MF, +20% GF i +10% XP, każdy z tych graczy będzie miał +12,5% MF, +5% GF i +2,5% XP będąc w takiej grupie.

Grający z towarzyszem dostępnym do wynajęcia otrzymują tak jak dotychczas 20% bonusu do statystyk typu 'adventure' z bonusu widocznego na panelu towarzysza.

1. Gracz A ma normalną postać z WP przed SK, gracz B ma normalną postać, gracz B tworzy nową
2. Gracz A wchodzi do gry, zaprasza gracza B, który wchodzi normalną postacią, wychodzi, wchodzi nową.
3. Razem ubijają SK, gracz A zgarnia przedmioty od gracza B, gracz B wychodzi, kasuje postać.
4. Gracz B wchodzi do gry normalną postacią (ma WP przed SK), gracz A tworzy nową postać, wchodzi do gry normalną postacią, wychodzi, wchodzi nową.
5. Razem ubijają SK, gracz B zgarnia przedmioty od gracza A, gracz A wychodzi, kasuje postać.
6. goto 2.

Znamy ten temat i podjęliśmy działania w celu usunięcia tego exploita z bety.

Największa frajda w Diablo to rozwijanie postaci - głównie przez przedmioty. To oczywiste, że będziecie dążyć do tego, żeby zdobywać jak najwięcej doświadczenia i możliwie najlepszych przedmiotów w jak najkrótszym czasie. Podoba nam się to, gdyż zmusza nas wszystkich do kreatywnej potyczki umysłowej z mechaniką gry i daje każdemu możliwość znalezienia oryginalnego podejścia do zadania stawianego przez grę.
Chcemy, żeby gracze farmowali i kombinowali, jak farmować najlepiej, lecz jednocześnie czerpali z tego radość. Nie chcemy natomiast, żeby farmowanie było jak nudny przymus, wymuszając od was zastosowanie pewnych sztywnych rozwiązań i wykorzystywanie luk w grze pozwalających oszukać system. Takie ewentualne luki eliminujemy w większości zanim zagrożą one waszej zabawie, jeżeli jednak okaże się, że coś nie działa, jak powinno, będziemy reagować na bieżąco.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 05.03.2012 19:30

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

5 komentarzy to “Magic Find i Jego Funkcjonowanie w Grupach”

 1. KERMIz says:

  Obydwa pytania, na które odpowiedział Wuluxar są mojego autorstwa :D. Drugie co prawda zostało rozbudowane przez Ugm, ale i tak jestem sławny ;-).

 2. DiabloS says:

  Jest ktoś kto ma bete Diablo 3 i chciałby się z nią podzielić? Wszyscy wiemy ile osób o nią walczy i nie każdy może pograć. Dla tego proszę kogoś miłego kto by mógł udostępnić na parę dni konto battle.net do tych celów, byłbym bardzo tym zaszczycony. Można utworzyć jakąś grupę i przydzielić każdemu jakiś dzień do testowania potem zmienić hasło itd. Wystarczy, że na koncie battle.net ustawi się „Battle.net Mobile Authenticator” i nie martwić się o utratę konta. Sam staram się o klucz do bety i nie wychodzi to mi już nie wiem gdzie szukać pomocy :p Dlatego piszę ten post z nadzieją 🙂 Powiedzcie co o tym myślicie?

  • xBartMenx says:

   Ja posiadam konto z Betą. Ale żebym miał je udostępnić musiał bym: znać cię/mieć zaufanie/pewność że jesteś ucziwy. 🙂

   • DiabloS says:

    Heh to tylko jedynie twój dobry znajomy może być 🙂 chodzi mi o to żeby wspomóc tych którzy nie posiadają klucza a chcieli by się pobawić. Wiem że są ludzie którzy by to zrobili ale trzeba ich zmotywować 😀 Czemu ja z tym nie wyskoczą na na naszym forum? hmmm.. już lecę ;pp

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.