Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Maksymalny Magic Find, Skoki Obrażeń, Battle.net i Iran

Trzy krótkie sprawy dzisiaj. Po pierwsze, jeszcze jedno sprostowanie (w dwóch osobnych postach: tu i tu) na temat nowego, twardego limitu MF i GF:

Rozglądałem się ostatnio i z tego co przeczytałem z cudzych wypowiedzi, 300 to maksimum i wszystko, co powyżej już się nie liczy.

Prócz tego, nie wspomniano o wpływie przedmiotów towarzyszy na przekraczanie 300 i niektórzy mówią, że towarzysze dodają MF a inni, że to tylko bug, albo że działa, ale tak naprawdę nie działa...

Jak więc jest? Czy max MF to 300? 375? czy 399? albo więcej... Proszę Blizzardzie wyjaśnijcie to bardziej szczegółowo!

Procenty Magic Find i Gold Find zarówno dla towarzyszy i bonusów z kapliczek mają się mieścić w limicie 300% na MF/GF. Jednak bonusy z Męstwa Nefalemów nada będą się nakładać ponad ten limit.

To powiedziawszy, widzieliśmy trochę postów świadczących o tym, że wartości z towarzyszy nadal mogą się nakładać ponad ten limit i przyglądamy się obecnie tym zgłoszeniom.

Czy przedmioty z +EXP zakładane na towarzyszy wpływają na zdobywanie poziomów mistrzowskich?

Sprzęt +EXP i klejnoty w sprzęcie towarzyszy rzeczywiście mają wpływ na doświadczenie zdobywane do Poziomów Mistrzowskich. Tak jak z Magic Find i Gold Find, 20% +EXP z twoich towarzyszy będzie szło do twojego bohatera.

Po drugie, Niebiescy szykują drobne osłabienie niektórych umiejętności potworów względem obrażeń, jakie zadają chowańcom Szamana. Tu pytanie konkretnie o umiejętność Zombie Dog:

Co determinuje limit absorpcji na ich nowej zbroi mocy, albo w jaki sposób określane są nadmierne obrażenia.

Niektóre ataki nadal je zabijają jednym strzałem, włącznie z niektórymi całkiem mocnymi. Nie narzekam, myślę, że są obecnie świetne i spoko, że tak bardzo łatwo je zmiażdżyć, chciałbym tylko dokładniej wiedzieć, jak to działa.

Niektóre ataki i mniej powszechne zagrożenia środowiskowe -- w rodzaju ognia wytwarzanego przez Kościanych Magów -- zadają dużo małych, szybkich ataków, które potrafią bardzo szybko skrzywdzić Zombie Dogs i Gargantuany. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu obrażenia może być ciężko przewidzieć, dlatego też przyglądamy się obniżeniu obrażeń tych ataków względem chowańców, tak jak to zrobiliśmy z Plague, Molten i Desecrator.

I wreszcie po trzecie, chyba tylko jako ciekawostka dla większości, Battle.net jest oficjalnie niedostępny w Iranie, z powodów których można szukać codziennie w wiadomościach:

Nasza drużyna uważnie obserwowała ten wątek i rozumiemy chęć posiadania dodatkowych informacji na ten temat. Blizzard Entertainment nie może się wypowiadać na temat jakichkolwiek zgłoszeń odnoście ograniczania dostępu do gier przez rząd Irański swoim obywatelom.

Co natomiast możemy wam powiedzieć, to że restrykcje handlowe Stanów Zjednoczonych oraz prawa sankcji ekonomicznych zakazują Blizzardowi prowadzenia interesów z mieszkańcami szeregu państw, w tym Iranu. Kilkoro z was widziało i cytowało tekst z naszego Regulaminu, który odnosi się do tych właśnie rządowo-regulowanych sankcji. W tym tygodniu, Blizzard zacieśnił swoje procedury aby upewnić się, że żadne z tych praw nie są łamane, przez co gracze łączący się z państw będących pod jarzmem tychże restrykcji nie będą mogli się łączyć z grami i usługami świadczonymi przez Blizzard.

Uniemożliwia nam to również wykonywanie jakichkolwiek zwrotów pieniędzy, przydzielania walut, transferów i wszelakich innych opcji usługowych dla kont z tych krajów. Przepraszamy za jakiekolwiek niewygody tym spowodowane i z radością zdejmiemy te ograniczenia, jak tylko prawo Stanów Zjednoczonych na to pozwoli.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 28.08.2012 12:26

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

2 komentarze to “Maksymalny Magic Find, Skoki Obrażeń, Battle.net i Iran”

  1. asd says:

    TO jak to jest , Gold Find jest limitowany także do 300 ?
    Pierwszy raz o tym czytam :/

    • Iskariota says:

      @asd: Tak jest, zarówno GF jak i MF mają limit 300%. Przekroczyć ten limit można jedynie przy pomocy kumulacji Męstwa Nefalemów, maksymalnie do 375% (po 15% na każdy poziom MN).

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.