Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Modów Nie Wolno, Chińska Farma Złota, Cosplaye, Dekalog Jaya Wilsona

Zaczynamy kolejny tydzień trudnej jak na razie egzystencji Diablo 3. Na oficjalnych forach społecznościowych (Amerykanckich), jest obecnie zatrzęsienie wątków wyliczających wady Diablo 3, często porównując je bezpośrednio do Diablo 2 (prawie zawsze wspominając, jako to Jay Wilson powiedział, że ludzie pamiętają z D2 rzeczy, których tam nie było...). Jednym wychodzi to lepiej, drugim gorzej, nie da się jednak przejść obok tego obojętnie, a przynajmniej, tak podpowiada zdrowy rozsądek. Niebiescy natomiast milczą już od kilku dni (w zasadzie od Bashiokowego przyznania, że End Game w Diablo 3 obecnie nie istnieje)... Przywołuję więc jedną ostatnich wypowiedzi (4 Lipca), która nam umknęła - w Diablo 3 modów używać nie wolno (teoretycznie, nawet pixel shadery w rodzaju DarkD3 odpadają). CM Omrakos tłumaczy:

Nie podoba mi się kolorystyka Diablo 3... Podobał mi się mrok Diablo1/2 i chciałbym, by moja gra tak wyglądała. Znalazłem DarkD3, które wygląda świetnie i wiele ludzi je zaleca. Zastanawiam się, czy mogę go używać bez narażania się na coś?

Nie możemy zezwolić na jakiekolwiek mody do Diablo III. Nie zezwalamy na żadne, zgodnie z naszym regulaminem, jednak nie oznacza to, że wszystkie uda nam się wykryć i cokolwiek z nimi zrobić. Jeślibyśmy pozwolili na jeden, dlaczego jego twórca albo inny użytkownik miałby go nie przepisać, coby czynić szkodę innym graczom? Nie bylibyśmy i nie jesteśmy w stanie nadążyć za kolejnymi iteracjami, czy też modami do modów. Zdaję sobie sprawę, że to bardzo pobieżna odpowiedź jeśli spodziewałeś się tak, albo nie, jednak to najlepsze, co możemy w tym temacie zaoferować.

Jeśli używasz JAKICHKOLWIEK modów, czynisz na własną odpowiedzialność, ryzykując zamknięciem konta.

Dalej mamy serię nindża-fot z Chińskiej farmy złota (źródło), którą część z was miała już pewnie okazję podziwiać na naszym Facebooku:

Dawno nie było wartych uwagi Cosplayów (w sensie, nie że u nas, tylko w ogóle :)), a z pewnością nie tak dobrych, jak te, które wynalazł Fmulder z diablo.incgamers. Enjoy!

I na koniec, radosne trollowanie w postaci 10-ciu przykazań Diablo 3 Jaya Wilsona. Nie tłumaczę, bo nie da się tego przełożyć na Polszy, nie psując uroku tych wszystkich "thou", "shalt" i składni w ogólę:

1. Thou shalt have no other fun before me.

2. Thou shalt not make any build, stack any item attributes, or farm in any area that thou thinks is fun in the heaven above, or that is in the earth beneath, or that is in the water under the earth; thou shall not bow down to them nor serve them. For I, Jay Wilson, will decide what is fun.

3. Thou shalt not take the name of Diablo 3 in vain, because Diablo 3 is fun and your memories of Diablo 2 are false and was not fun.

4. Remember the Patch Day. For six days thou shall labor and farm items to sell on the Real Money Auction House or gold for the Gold Auction House. On the seventh day Jay Wilson will patch the game to nerf whatever was effective or thou deemed fun and thou shall rest, respect error 37 and the Extended Maintenance. On this day thou shall do no playing: you, nor your son, nor your daughter, nor your manservant, nor your maidservant, nor your cattle, nor your stranger who is within your gates.

5. Honor thy game company and community managers. Be thankful.

6. Thou shalt not farm gold or goblins.

7. Thou shalt not find item upgrades from drops.

8. Thou shalt not break objects or open chests for fun or profit.

9. Thou shalt not bear false witness to Jay Wilson, and thou shall purchase an Authenticator.

10. Thou shalt not covet magic find nor attack speed; nor your neighbor's magic find or attack speed; nor your manservant's.

And Jay Wilson spoke all these words, saying: “I am the Jay Wilson, who brought you out of the land of Diablo 2, out of the house of bondage and into Diablo 3.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 09.07.2012 11:23

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

3 komentarze to “Modów Nie Wolno, Chińska Farma Złota, Cosplaye, Dekalog Jaya Wilsona”

  1. Michał says:

    uuuuuuu nice Cosplaye :DDD ostatni super, i te pierwsze (pierwsza Lea, WD,Tyrael) 😀 tylko chińczycy coś takiego zawsze zrobią xD

  2. Kacper says:

    Przecież to jeden pies jest . Jedne (CHINKI) brzydnie , drugie (KOREANKI) też okropne.Prawie cała AZJA jest niezbyt ładna.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.