Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Nie Ma Niebieskich na PAX East 2011

Tegoroczna edycja targów PAX East 2011 (Penny Arcade Expo), odbywających się w w amerykańskim Bostonie w stanie Massachusetts, miała miejsce (w zasadzie jeszcze ma miejsce, gdy piszę tego news'a) bez delegacji Blizzard Entertainment. Nie uszło to uwadze fanów na oficjalnych forach Diablo 3, którzy już zdążyli zademonstrować swoje zażenowanie tym faktem. Bash, ripostuje.

Dlaczego, och dlaczego nie ma Diablo 3 na Pax East? W zeszłym roku byliście z SCII. Diablo 3 było na Pax Prime... Jednak wschodnie wybrzeże znowu nie może sobie pograć w Diablo 3. Dzięki Blizzard, że nie lubicie East Coast... SC2 jest kijową grą na konwent, w przeciwieństwie do Diablo 3, które nadaje się idealnie... Dostajemy jednak SC 2 a nie Diablo 3. /Wściekłość

Będąc zupełnie fair, oficjalnie Blizzard'a nie było na zeszłorocznym PAX East. NVidia chciała pokazać grę, więc wysłaliśmy kilka osób, coby się upewnić, że będzie ktoś do odpowiadania na pytania (wtedy gra nadal była w fazie beta [chodzi o SC2 - przyp. Red.]). Wydaje mi się, że ogarnęła nas nuda i potrzeby masochistyczne, więc zdecydowaliśmy się na niezapowiedziany mini turniej, który okazał się bardziej pracochłonny niż się nam wydawało.

Tak czy owak, mamy nasz BlizzCon i wydaje nam się, że stanowi on całkiem dobrą coroczną okazję do pokazania i promowania naszych gier. Jeśli kiedykolwiek będziemy chcieli się pokazać na innych tego typu wydarzeniach, z całą pewnością damy wam znać wcześniej.

Logicznie rzecz biorąc, przygotowanie wersji demo na konwent/targi, wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i siły roboczej. Co więcej, wersje demo oparte na wczesnych alfach (czy innych gammach), skrojone na miarę grywalnego odcinka gry, nie mają większego sensu na dłuższą metę, jako że i tak większość z zaprezentowanej w takim demo zawartości, zostanie z dużym prawdopodobieństwem zmieniona. Idąc dalej, Blizzard nie dostaje kasy za wersje demo, które i tak będą miały ograniczony zasięg odbiorców (tylko tych, którzy będą na danym konwencie/targach).

Lepiej więc chyba, by Niebiescy nie ruszali się z Irvine i bez rozpraszania się cisnęli proces deweloperski, coby spełnić swoje i nasze oczekiwania (marzenia?) premiery jeszcze w tym roku.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 13.03.2011 14:26

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.