Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Niebiescy Wrócili… Ale, Czy Na Pewno? Teaser Nowej Funkcji Diablo3.com

Na oficjalnych forach społecznościowych zaroiło się od Niebieskich postów. Na pierwszy rzut oka, można by powiedzieć, że wszystko wraca do normy i będzie wreszcie co czytać. No ale właśnie, czy aby na pewno? Zobaczmy więc, na jakie tematy Niebiescy odpowiadali w ciągu ostatnich godzin, trzymając w pamięci aktualny stan gry i społecznościowych nastrojów:

1. "Miło was usłyszeć" - Temat całkiem poważnie chwalący powrót Niebieskich na fora, przy okazji zadający szereg pytań, w rodzaju: kto gdzie farmi, kto gra na hardcore, jaka jest ulubiona klasa postaci. CM Vaeflare oraz CM Crithto na owe pytania odpowiadają.
2. "A co gdybyś walczył z dwoma Siegebreakerami?" - Jak w tytule. Fan zastanawia się, czy ów boss nadal byłby taki łatwy, jeśli byłoby go sztuk dwie. CM Crithto dorzuca swoje trzy grosze, sugerując dodanie do bossa affixów -- którymi normalnie szczycą się bandy elitarne i czempiony -- i pytając, co by było gdyby?
3. "Haiku" - Jak w tytule. Fani oddają się owej specyficznej Japońskiej sztuce wiersza. CM Vaeflare poinformował wszystkich, który mu się podoba.
4. "Pozytywne Affixy Potworów V7.0" - Już siódmą wersję mamy tegoż tematu, o którym pisaliśmy kilka dni temu. Prace trwają tam w najlepsze, a CM Vaeflare wpadł, coby wszystkim przyklasnąć jednym zdaniem.
5. "Ahh, the wspomnienia" - Temat nostalgiczny, gdzie OP wspomina swój pierwszy komputer, ówczesne gry i jakość połączenia internetowego. CM Rygarius wpadł, napisał, na jakim sprzęcie grał w Diablo 1 i jakie to było fajne i... poszedł.
6. "Zasugerujcie serię książek" - Fan prosi o sugestie serii książek o tematyce fantastycznej do przeczytania. CM Rygarius zasugerował Diablo III: The Order.

I to koniec postów, w których wypowiedzi Niebieskich miały kontekst inny, niż zamknięcie tematu ze względu na złamanie regulaminu forum. Moderacyjnych odpowiedzi naliczyłem w ciągu ostatnich godzin dziewięć (9), z czego w dwóch przypadkach zareagował Zarhym (!). Oczywiście moderacja była konieczna, jakby nie patrzeć -- albo radosne trollowanie, albo tytuł drukowanymi literami, albo powtórka tematu.

Czy więc rzeczywiście, Niebiescy (w sensie, ci, których wypowiedzi zwykły mieć znaczenie) wrócili z wakacji? Chyba raczej nie. Moderacje, jakie robił Zarhym, można zrobić przy śniadaniu. Bashioka nie ma już chyba z dwa tygodnie, a Lylirra zaczyna go swoją nieobecnością doganiać. Nie może być chyba mowy o czymkolwiek innym, niż wakacje. Tłumaczy to również zwiększona aktywność rzadziej widywanych CMów, których nicki pojawiały się w powyższej wyliczance. Mam nadzieję, że jak już wszyscy z laby wrócą, to zatrzęsie się ziemia.

I a propos trzęsącej się ziemi, Twitter @Diablo drgnął z lekka prezentując taki oto obrazek, z dopiskiem coming soon:

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 02.08.2012 09:18

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

6 komentarzy to “Niebiescy Wrócili… Ale, Czy Na Pewno? Teaser Nowej Funkcji Diablo3.com”

 1. Karciciel says:

  Dostanę zawału przy tym blizzardzie… co to k***a jest ,w sensie ten obrazek 😀

 2. Karciciel says:

  A dobra, falstart… z pewnością to będą te profile na stronie, czyli nic nowego.

 3. L says:

  Niesamowity ten obrazek. Nie będę mógł spać, bo ciągle będę myślał o tym, jaki on jest niesamowity. No i ile Armory wnosi do internetu jak i D3. Chyba spalę kilka fajek na raz, żeby się uspokoić.

  Cóż, sezon urlopowy, więc nie ma co się dziwić mniejszą aktywnością. Teoretycznie w tym czasie powinno przybywać nam graczy…

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.