Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Niebiesko Na Tematy Przeróżne

Szereg wartych uwagi kwestii wypłynęło na powierzchnię na przestrzeni ostatnich czterdziestu ośmiu godzin. Zaczynamy od pytania, czy granie z Towarzyszami w rezultacie daje podniesiony poziom trudności (co najwyżej go obniżyć może, nieznacznie). Odpowiada Kaivax, rykoszetując w srebrną zastawę:

Czy w rozgrywce solo granie z Towarzyszem podnosi poziom trudności? Po prawdzie wolałby grać bez Towarzysza, tylko samą swoją postacią, jednak czy będę zmuszany do korzystania z ich usług na wyższych poziomach trudności, czy może dodanie Towarzysza działa jak dodanie kolejnego gracza i podnosi poziom trudności?

Uwielbiam ich. Pilnowanie który z nich co na sobie ma i żonglerka kamieniami szlachetnymi przy zmianie z jednego na drugiego jest jednym z moich ulubionych elementów rozgrywki.

Następnie mamy kwestię przydatności i wartości złota. Ponownie Kaivax, tym razem z doświadczeniami z pierwszej ręki:

Pytanie dla tych, którzy brali, lub nadal biorą udział w becie. Otóż ciekaw jestem, jaką maksymalnie ilość złota (włącznie z odblokowywaniem zakładek w skrzyni oraz treningom Kowala) udało wam się zebrać i jak dużo czasu wam zabrało jego zebranie?

Ostatnio wykonałem trochę obliczeń na podstawie obecnie dostępnych informacji i okazało się, że na maksymalne rozwinięcie skrzyni i obu rzemieślników potrzeba ponad 1,15 miliona sztuk złota. Zastanawiam się, ile zajmie dojście do tego etapu. Naturalnie istnieje sporo zmiennych, których na tym etapie nie mamy nawet jak wziąć pod uwagę, jak na przykład coraz więcej złota wypadającego z potworów, oraz kwoty, które przeznaczymy na tworzenie przedmiotów, naprawy i umieszczanie gniazd. Tak czy owak, uznałem, że fajnie by było mieć jakiś ogląd w tej sprawie.

Jak już wcześniej mówiłem, złoto zdecydowanie jest tym, co chcę by wypadało, kiedy nabijam poziomy na swojej postaci, towarzyszach, kowalu, mojej skrzyni i kamieniach szlachetnych.

Nawet jak zaczyna kapać w paczkach po 200-400g, wydaję je zanim uderzy w ziemię.

Poszedł Tweet na kanał Bashioka z pytaniem o potencjalne ujawnienie danych przedmiotów legendarnych w bazie fantów na stronie społecznościowej. Odpowiedź przecząca:

Zobaczymy jakieś statystyki niektórych przedmiotów z zestawów/legendarnych przed premierą? 😀 [email protected]Xalziz
Mało prawdopodobne. Całość zaktualizowanych danych trzymamy na premierę.  [email protected]Bashiok

I wreszcie, czy postacie HC powinny rozsypywać wokół siebie swoje fanty w momencie chwalebnej śmierci - D2 style? Tym razem Bashiok:

D3 drastycznie zmienia naturę HC nie dając możliwości łupienia ciał poległych graczy.

Z tego powodu, ludzie mogą się wstrzymywać od korzystania ze swoich najlepszych/doskonałych przedmiotów, miast nich używając przedmiotów zapasowych na wypadek śmierci.

Prosta sprawa. Ponieważ przedmiot ze 195% ED może być wart 1/5 ceny doskonałego przedmiotu z 200% ED. Czy ten mały procent będzie miał aż takie znaczenie? Najprawdopodobniej żadnego, tak czy owak byś padł. Po co je więc w ogóle mieć? Na areny. Jako że nie można tam permanentnie zginąć, tutaj właśnie ludzie będą wyciągać ciężką artylerię.

Wstrzymywanie się od korzystanie z niektórych ze swoich przedmiotów, w moim przekonaniu negatywnie wpływa na czynnik frajdy z rozgrywki PvE.

Szczerze powiedziawszy, jeśli rzeczywiście dużo ludzi będzie chciało, by ich postacie w HC gubiły na ziemi wszystkie fanty, jakie miały przy sobie, bardzo poważnie potraktujemy wprowadzenie takiej zmiany. Moje dotychczasowe doświadczenia w tym temacie i opinie, z jakimi się zetknąłem są w najlepszym wypadku zróżnicowane, trudno jednak odróżnić prawdziwych Hardcore'owców od zwykłych przechwałek. Trzeba jednak pamiętać, że bez jakiegokolwiek resetowania laddera celem wyzerowania ekonomii, coś takiego mogłoby diametralnie odmienić krajobraz przedmiotów HC w kolejnych latach. Dla nas przedmioty znikające z ekonomii przy śmierci postaci Hardcore to całkiem ekscytująca sprawa.

Obecnie nasze podejście będzie polegało na obserwacji rozwoju sytuacji, ponieważ uważamy, że trochę ostrzejsze podejście w Hardcore jest jak najbardziej na miejscu. Oczywiście, że ludzie mogą się bać trzymać na swoich postaciach najlepsze przedmioty, jednak może będzie to stanowić element zabawy i strategii w Hardcore. Poczekamy, zobaczymy, jednak z pewnością będziemy po premierze zainteresowani opiniami graczy HC na ten temat.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 26.04.2012 13:26

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

21 komentarzy to “Niebiesko Na Tematy Przeróżne”

 1. janusz says:

  Panowie szybkie pytanko: czy diablo 3 będę mógł zainstalować na 2 kompach? Bo w dniu premiery będę dysponował kompem drugiej połówki i na nim planuje stawiać pierwsze kroki ( części nie dojdą ) i dopiero jak złoże swojego to planuje przesiąść się na mojego nowego pysiaczka.

 2. Sadkill says:

  1. Płytka z grą może być niezbędna w napędzie (ale nie musi)
  2. Żeby grać musisz się zalogować do Battle.net’u ( możesz się logować z dowolnego komputera)
  Jedno pudełko D3 = jedna licencja, więc nie powinno być żadnych problemów póki nie spróbujesz się zalogować z obu komputerów jednocześnie.

 3. katan says:

  tak się zastanawiam.. czy ladder będzie resetowany w d3?

 4. FiVE says:

  Mam pytanko, jaką maxymalną rozdzielczość można ustawić w grze ?
  Widziałem że na forach ktoś tam pisał że grał w 1920×1080 ale ja osobiście nie miałem takiej rozdzielczośći dostępnej w ustawieniach (?)

 5. ktoś says:

  Jest jest, Ja miałem. Może nie masz warunków 🙂 jaki monitor ?

 6. FiVE says:

  Być może bo monitor mam 18” (4:3)
  Z tym ,że z ciekawości odpalałem też na TV 37” Full HD i tam też nie miałem żadnych wysokich rozdziałek.

 7. ktoś says:

  Musisz mieć 16:9 do 1920x 1080

 8. FiVE says:

  No to dlaczego na TV też nie było ? TV jest przecież16:9

 9. Sadkill says:

  A twoja karta jest w stanie wyświetlić taki obraz? Jeżeli masz podłączony tv jako drugi pulpit system może ograniczać rozdzielczość pulpitów do wartości którą jest wstanie udźwignąć twoja karta. Sprawdź w ustawieniach, jeżeli nie masz tej rozdzielczości na liście to w grze również nie będzie dostępna. Możesz na próbę odłączyć monitor i zostawić tylko telewizor, może wtedy będziesz mieć dostęp do wyższych rozdzielczości.

 10. FiVE says:

  Nie nie, podpinam zawsze tylko albo monitor albo TV ponieważ karta ma tylko jedno wyjście cyfrowe (drugie to D-SUB). No i oczywiście wyświetla obraz w HD tj. 1920×1080. No nie wiem, zobaczymy w pełnej wersji gry.

 11. Rafał says:

  A ja mam inne pytanko czy jedną kopię gry mogę podpisac do dwóch kont battlenet?? Pytam ponieważ moja żona lubi grać w diablo a chcielibyśmy oddzielnie wszystko zdobywać itp?? Troche by mnie to szarpnęło jeśli musiałbym kupić dwie kopie gry.

 12. FiVE says:

  A ja mam jeszcze inne pytanie. Przed chwilą na jednym z forum czytałem coś o postaciach w Diablo3 i piszą coś ludzie że można grać jakimś Templarem. wtf? o co chodzi? Jaki Templar, skąd? Myślałem że jest tylko 5 postaci.

 13. FiVE says:

  No tak. Lekko się zbłaźniłem 🙂

 14. ktoś says:

  Ta, z lekka 🙂

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.