Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

No i Jeszcze Więcej Potworów

Dodaliśmy kolejne bestie i tym podobne osobliwości do naszego Bestiariusza. Podziwiać i czytać. Miłej lektury!

Naturalne rzeczno-morskie środowisko Minoga, zostało zastąpione wnętrznościami bulwiastej Groteski. Odrobinę rybie w kształcie i anatomii, fizjologią bliższe oślizłym pijawkom. Minóg jest pasożytem, przysysającym się do ciała ofiary celem rozpoczęcia żeru na ichniej krwi. Do kiedy wszystko na świecie działa według rozsądnych zasad, Minóg przysysa się do ryb i innych stworzeń wodnych. Jednak gdy demoniczne spaczenie dochodzi do głosu... Czytaj Dalej.


Insektoidalne demony, przepełnione esencją chłodu i mrozu. Jasnoniebieska skóra, cztery odnóża, ogromne macki wyrastające z głowy, nawet krew mają niebieską od magicznej esencji zimna. Jedyne znane do tej pory miejsca występowania tych awatarów lodu, to podziemia i krypty pustynnych terenów Pogranicza. Biorąc pod uwagę gorąc palący piaski Kehjistan'u, ich obecność w tym rejonie, może być zastanawiająca... Czytaj Dalej.


Lewitujące, kuliste obłoki ektoplazmy, unoszą się nad kamiennymi bazami, rzucając wokoło słabą, niebieską poświatę. Prawdopodobnie istnieją różniące się kolorystycznie odmiany, posiadające różne właściwości. Głównym przeznaczeniem tego magicznego tworu, jest umożliwianie Zjawom manifestacji na Fizycznym Planie rzeczywistości. Co jakiś czas, z Widmowej Kuli wyłoni się kolejna Zjawa, gotowa do siania trwogi i wysysania energii z każdej żywej istoty... Czytaj Dalej.


Anatomicznie w pewien sposób spowinowacony z Firnowym Magiem, cielsko Truciciela wypełniają opary, gazy i jadowite ciecze. Jego arachnoidalna budowa, gdzie dla jego zimnego odpowiednika mogła zdawać się chybiona, tutaj, pasuje idealnie. Pajęczakowata pokraka z parą długich macek, wyrastających gdzieś między głową a ramionami. Zielona krew, która równie dobrze może być jakimś jadem sama w sobie. Miejsce występowania dzielą ze swymi zmrażającymi pobratymcami... Czytaj Dalej.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 26.11.2010 11:38

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.