Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Nocne Oświetlenie w Akcie II?

Pewien uważny fan, dostrzegł wyraźną różnicę w oświetleniu na dwóch screenshot'ach, przedstawiających dokładnie tą samą lokację, w identycznych rzutach kamery. Różnica (jak widać poniżej), jest ewidentna. Fan nie omieszkał więc spytać co jest pięć:

Jeśli je porównać, zdają się być dokładnie w tym samym miejscu. Przyjrzyjcie się kształtom skał, truchle na ziemi i potworom. Są nieznacznie zmiany w rzeźbie skał (u góry z lewej) oraz pozycji głazów (również u góry z lewej).

Wyraźnie widać różnicę w oświetleniu. Szaman jest znacznie ciemniejszy niż Łowca Demonów. Jako że wiemy, iż nie będzie cyklów dnia i nocy, najwyraźniej ostro podkręcono oświetlenie w tym obszarze. Ktoś coś może więcej na ten temat?

Hrm, możliwe, że ten z Szamanem, został zrobiony w buil'dzie przed prezentacją, który nie miał ostatecznego oświetlenia. Mogło tak się zdarzyć w okresach poprzedzających jakiś konwent czy imprezę, kiedy to trzeba trzaskać screeny i zatwierdzać szybko do prezentacji.

Możliwe, że oświetlenie zostało zwyczajnie zmienione podczas kolejnej iteracji widocznej tu strefy.

Mogło się również zdarzyć, że na scree'nie z Łowcą Demonów, nie było akurat efektu silnej burzy piaskowej, który zwykł występować w tym miejscu.

Mogła to też być kombinacja obu przypadków.

Ten z Szamanem, zdaje się być "niepoprawny", więc w kościach zdaje mi się, że został zrobiony przed ostateczną iteracją oświetlenia w tym rejonie.

I rzeczywiście, nie wygląda nam to raczej na noc. Bardziej na efekt związany z rzeczoną burzą piaskową, czy też może przemieszczającą się nad regionem pokrywą chmur lub pyłu (właściwie jedno i to samo...). Jest jeszcze jedna kwestia, która popiera to co Bash mówił o niekompletnej wersji oświetlenia w tym regionie. Otóż screen z Szamanem (ten mroczny), jest z połowy 2009, gdzie ten z Łowcą Demonów, pojawił się raptem kilka tygodni temu. Sprawa w taki wypadku wydaje się jasna i pierwsze spostrzeżenie Bashioka zdaje się być poprawne.

Cóż, fajnie by było, gdyby jednak się chłopaki zdecydowali na cykle nocy i dnia. Biorąc pod uwagę intensywniejsze zapełnienie przestrzeni w Diablo 3, przebywanie w gęstej puszczy Torajanu gdy nagle zapada zmrok i każdy cień zdaje się być śliniącym się potworem, mogłoby zaowocować ciekawą atmosferą... Tak tylko mówimy, żeby nie było.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 07.01.2011 11:33

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Nocne Oświetlenie w Akcie II?”

  1. karnashuk says:

    Czy ja dobrze widze? Lowca Demonow z lukiem? super! a tak sie balem, ze bedzie zasuwac tylko z tymi cholernymi dwiema kuszami. Nie ma to jak dlugi luk refleksyjny. Duzo fajniej wyglada, nie sadzicie?

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.