Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Nowe Wywiady Zdradzają Szczegóły Systemu Towarzyszy

Falstart falstartem, ale wywiady z Jay'em Wilson'em i Leonard'em Boyarsky'm, muszą być oficjalne i prawdziwe. Do tej pory pojawiły się cztery po angielsku: Boyarsky dla FZ.se, GamePlanetNZ z Boyarsky'm, również Leonard dla AusGamers oraz Jay Wilson dla NowGamer.com. Tłumaczenie każdego z nich sobie daruję, jako że wszystkie są poświęcone systemowi Towarzyszy. Idąć za Flux'em z diablo.incgamers, tłumaczymy jego zestawienie najistotniejszych informacji ze wszystkich czterech wspomnianych wywiadów. Wstawiam również widoki interfejsu każdego z Towarzyszy, będące częścią pochopnie udostępnionego przez Koreę PressKit'a.

Każdy z Towarzyszy ma swoją własną, unikalną osobowość i historię. Gracze będą ich poznawać w miarę rozwoju gry, znajdując sub-quest'y pozwalające zgłębić ich historie.

 • Lyndon, Łotrzyk. Pochodzący z Kingsport "złodziej umysłem i sercem", mający jedne z najśmieszniejszych tekstów. Walczy z zasięgu przy pomocy łuków i kusz. Jay Wilson porównuje go do Rogue'a z D1.
 • Kormac, Templariusz, potężny wojownik w zwarciu. Jest to typowy Tank, będący na misji odzyskania świętych zwojów skradzionych przez Arcybiskupa Łazarza.
 • Eirena, Zaklinaczka, której przeszłość jest okryta zasłoną tajemnicy. Podąża za osobnikiem zwanym Prorokiem, ma doskonałe zaklęcia do panowania nad tłumem (crowd control), oraz zróżnicowane buff'y.

Towarzysze są dostępni tylko podczas samodzielnej rozgrywki, albo SP albo samemu w MP. Jak tylko dołączy do nas nowy gracz, Towarzysze wracają do miasta aż do momentu, w którym grę opuści. Zarówno my jak i inni gracze odzyskają swoich Towarzyszy przy następnej rozgrywce solo.

 • Każdy z Towarzyszy ma unikalną animację oraz wygląd wyposażenia. Mają również pełne ścieżki głosowe oraz wiele linijek dialogu idących w parze z ich historiami.
 • Są dostępni przez całą grę. Można sobie ich dowolnie zmieniać. Poziom nowego towarzysza zostaje dostosowany do naszego z momentem jego zatrudnienia; Nie trzeba wracać do Normal'u z towarzyszem najętym w Hell.
 • Towarzysze nie giną; jak skończy im się życie, padają na ziemię i leżą nieprzytomni na jakiś czas, wszystkie bonusy jakie od nich dostawaliśmy, zanikają na czas tej "drzemki". Można przyspieszyć ich regenerację stając przy nich na kilka sekund.
 • Towarzyszy nie da się manualnie leczyć miksturami, dzielą jednak z nami naszą konsumpcję Kul Życia, tak jak inni gracze i wszelakie sługi.
 • Są mądrzejsi niż Najemnicy z D2, nie da się ich jednak wziąć za żywego gracza.
 • Ich cztery szczeble umiejętności odblokowują się na poziomach 5, 10, 15 i 20, ich zachowanie będzie się zmieniało w zależności od wybranych przez nas umiejętności.
 • Respec w każdym momencie za cenę w złocie.
 • Nie da się im przypisywać lub ustawiać wzorów zachowań, jednak zarówno Leonard jak i Jay mówią, że wybierane przez nas umiejętności wpływają na ich zachowanie.
 • Nie mogą korzystać z Run Umiejętności.
 • Towarzysze mogą nosić broń w lewej i prawej ręce (mogą używać tarcz), mają jeszcze miejsce na 2 pierścienie oraz jeden amulet. Nie da się im czegokolwiek innego zakładać, każdy z nich będzie jednak miał swój specjalny rodzaj przedmiotu; Leonard powiedział, że Templar będzie miał jakąś specjalną księgę. Te specjalne przedmioty będą dodawać buff'y czy bonusy zarówno samym towarzyszom jak i prawdopodobnie też nam.
 • Każdy z towarzyszy ma umiejętność dającą im Gold Find oraz Magic Find, prawdopodobnie mogą też czerpać korzyści z ekwipunku posiadającego podobne właściwości.
 • Towarzysze podróżują raz z Karawaną, razem z Rzemieślnikami i wszelakimi innymi NPC'ami dającymi nam zadania, z których kilku również czasami wychodzi w świat.
 • Leonard nie był pewien czy ekwipunek Towarzyszy będzie tracił wytrzymałość podczas używania, zdaje się jednak, że nie, tak jak to było wygodnie w D2.

Na koniec, nowe screenshot'y poświęcone Towarzyszom, również ze wspomnianego PressKit'a Wszędzie Khazra... 🙂

Cholera, naprawdę jestem ciekaw co miał Bash na myśli biorąc pod uwagę publikację tych wywiadów... Okaże się po inauguracji systemu na oficjalnej stronie Diablo III.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 13.05.2011 12:57

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Nowe Wywiady Zdradzają Szczegóły Systemu Towarzyszy”

 1. Zolw says:

  Od wczoraj system Towarzyszy jest wdrożony na oficjalnej stronie Diablo III, gdyby ktoś chciał się lepiej z nim zapoznać.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.