Diablo3.pl O Broni i Klasach Postaci Ciąg Dalszy… – encyklopedia dla graczy Diablo III
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

O Broni i Klasach Postaci Ciąg Dalszy…

Ciąg dalszy debaty o klasowych restrykcjach w możliwości noszenia broni oraz uzbrojeniu unikalnym dla każdej z klas.

Słyszałem, że będą restrykcje co do możliwości noszenia każdej broni i zastanawiam się, czy może to ktoś potwierdzić.

Są pewne restrykcje. W tej chwili pracujemy nad filozofią nie umożliwiania noszenia danej broni, jeśli jej używanie jest bezsensowne dla danej klasy. Na przykład nie wydaje nam się logiczne, używanie przez Barbarzyńce różdżek. Innymi przykładami restrykcji są bronie klasowe, takie jak kule Czarodzieja.

Możesz wypisać bronie z których korzysta Mnich? Ostatni cytat jaki widziałem, mówił o bojowych kosturach, rękawicach, krótkich mieczach, broni drzewcowej i to chyba było wszystko. Martwi mnie, że klasa walcząca w zwarciu ma tak mały wybór broni. Czy częścią wyzwania w graniu Mnichem, jest szukanie broni których możesz użyć?

Nie może używać [Mnich] dwuręcznych toporów, buław, różdżek i kul.

Gra nie jest jeszcze skończona i nie ma na razie zbyt wielu przykładów na “Ta klasa nigdy nie powinna móc korzystać z tej broni” ale jest trochę prób na “implementację części z tych mniej ważnych broni dla każdej z klas, jeśli znajdziemy na to czas”.

Jak widać, restrykcje Mnicha nie wyglądają już tak źle a wątpliwości co do samego rozwiązania restrykcji broni wg. klas, nie kończą się. Gracze jednak woleliby móc z większą dowolnością dobierać swoje uzbrojenie. Ciekawe czy Blizzard się ugnie. BlizzCon i nowy build grywalnego demo z pewnością przyniosą ze sobą jakąś klaryfikację tego tematu.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 14.10.2010 15:02

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

7 komentarzy to “O Broni i Klasach Postaci Ciąg Dalszy…”

 1. fan serii diablo says:

  Nie wiem czemu tak dziwnie wyswietlilo moj komentarz ktory byl duzo dluzszy i nie mial tych dziwnych plusow chyba jest jakis blada na stronie

 2. fan serii diablo says:

  bardzo bym chcial zeby bronie dwureczne byly uzyteczne w stosunku do jednorecznych, w diablo 2 bronie dwureczne byly bezuzyteczne, jedynie dwureczne bronie drzewcowe dla najmenika z 2 aktu uzywano, powinny bronie dwureczne miec z 10 razy wiekszy dmg od jednorecznych poniewaz sa duzo wolniejsze i nie zapewniaja bloku, w sumie bronie dwureczne powinny miec wlasciwosc parowanie ciosow, bo inaczej przegrywaja z bronia jednoreczna i tarcza ktora ma blok.

  • Kamil Celer says:

   Słusznie. Wysokie obrażenia broni dwuręcznych, w powiązaniu w niską szybkością ataku, przekładały się na ostateczny wybór broni jednoręcznych, zadających mniejsze obrażenia, ale z większą częstotliwością. Osobiście, zawsze lubię przywalić jakimś majestatycznym koncerzem czy innym toporzyskiem (szczególnie jak grało się Barbarzyńcą) i cieszyłbym się wielce, jeśli Blizzard udostępniłby bronie dwuręczne jako efektywną alternatywę dla walki, np. dwoma półtorakami czy jedynkami.

  • Mariusz Nowacki says:

   Nie pamiętam już jak było w D2, ale jeśli w D3 faktycznie miałoby tak być, że broń która jest dwuręczna (co za tym idzie cięższa, większa) robi mniejsze obrażenia to trochę kiepskie posunięcie ze strony Blizzarda. Sam nie preferuje gry taką bronią, ale odbieranie jej szybkości zostawiając taki sam dmg jak bronie jednoręczne jest czymś dla mnie nielogicznym. Zobaczymy jak będzie.

   • Kamil Celer says:

    No Mariusz, śpieszę z przypomnieniem: w Diablo 2 bronie dwuręczne miały znacznie większe obrażenia niż jednoręczne i „karą” za to, była niższa szybkość ataku. Nie rozchodzi się tu o obrażenia czy szybkość ataku (bo zostanie tak jak było: jednoręczne – słabe i szybkie, dwuręczne – mocne i powolne). Pytanie polega na tym, czym Blizzard zachęci do korzystania z broni dwuręcznych, które na dłuższą metę przegrywają z jednoręcznymi w efektywności.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.