Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Oficjalne FAQ Bety Diablo 3

Na szybkiego. Poniżej, oficjalne FAQ dotyczące Bety Diablo 3:

Diablo III Beta FAQ

Jakie są wasze cele dla tej bety?

Głównym powodem stojącym za beta testem Diablo III jest konieczność przetestowania naszego nowego sprzętu, sprawdzenie, jak poradzi sobie infrastruktura client-server oraz identyfikacja błędów w instalatorze, patche'rze oraz samej grze. Chcemy też uzyskać konkretne opinie na temat początkowego doświadczenia z gry i wrażeń ze zróżnicowania klas. Test pozwoli nam upewnić się, że wydana gra jest stabilna, pełna frajdy i że ostatecznie udało nam się uczynić Diablo III takim, jakim je uczynić zamierzaliśmy.

W jaki sposób mogę się zapisać do beta testu Diablo III?

Aby zapisać się do bety Diablo III lub wszelakich przyszłych beta test'ów Blizzard Entertainment, po pierwsze potrzebne ci będzie konto Battle.net. Możesz następnie wyrazić swoją chęć uczestnictwa beta teście Diablo III jak i przyszłych beta testach gier Blizzard Entertainment, za pomocą procesu zgłoszenia. Aby zacząć, kliknij Ustawienia Profilu Beta w Zarządzaniu Kontem Battle.net. Pamiętaj, że zgłaszając swoją chęć do udziału w testach, nie otrzymujesz gwarancji, że zostaniesz do nich wybrany.

Jeśli się zgłosiłem do bety Diablo III, w jaki sposób się dowiem, że zostałem wybrany?

Jeśli zostaniesz wybrany, otrzymasz e-mail od Blizzard'a, instruujący cię do zalogowania się na swoje konto Battle.net na www.battle.net, jeśli jeszcze takiego nie masz. Będziesz mógł wtedy pobrać beta client'a prosto ze strony Zarządzania Kontem Battle.net. Planujemy zapraszać graczy falami, więc jeśli na początku nie otrzymasz zaproszenia, istnieje szansa, że dostaniesz je z późniejszą falą.

Na BlizzCo'nie obiecano 1,000 kluczy do bety Diablo III; skąd będę wiedział, że wygrałem?

Będziemy wysyłać e-mail'e do zwycięzców z kluczami beta, raz ze szczegółowymi instrukcjami co do rozpoczęcia testów. Gracze, którzy otrzymają klucz beta drogą mail'ową, będą musieli stworzyć konto Battle.net, kliknąć "Dodaj lub Ulepsz Grę" na stronie Zarządzania Kontem i tam wprowadzić kod. Client bety pojawi się do pobrania na stronie Zarządzania Kontem.

Jak długo beta będzie trwała?

Nie określiliśmy dokładnej daty zakończenia testów beta. Powiadomimy uczestników o jej nadchodzącym końcu.

Jak dużo graczy zamierzacie zaprosić do testów?

Ilość zaproszonych będzie zależeć od naszych potrzeb testowania. Jeśli podczas ich trwania, uznamy, że potrzebujemy większej ilości graczy, zaprosimy ich więcej.

W jaki sposób dokonujecie wyboru testerów?

Testerzy beta są wybierani ze względu na konfigurację ich sprzętu oraz innych czynników, takich jak szczęście. Naszym celem jest osiągnięcie dużego zróżnicowania konfiguracji aby jak najdokładniej przetestować kompatybilność.

Które regiony będą mogły brać udział w testach beta?

Wszystkie regiony będą mogły brać udział w beta testach Diablo III; jednak aby utrzymać ten proces jak najwydajniejszym i ostatecznie wydać grę tak szybko jak się da, planujemy przeprowadzać testy w falach, począwszy od Ameryki Północnej. Oznacza to, że gracze z poza Ameryki Północnej, którzy dostali się do bety, mogą doświadczyć problemów z opóźnieniami na łączach. Jak tylko nasz nowy sprzęt zostanie zoptymalizowany, planujemy puścić kolejne fale w innych regionach. Powinno to zapewnić solidne połączenie dla testerów w ty ch regionach, którzy łączą się do nowej, lokalnej infrastruktury sprzętowej.

Jaka zawartość gry będzie dostępna w becie?

Będziecie mogli wypróbować wszystkie pięć klas postaci oraz doświadczyć wczesnych etapów rozgrywki Diablo III, od początku gry, do spotkania ze Królem Szkieletów. Będziecie mogli wchodzić w interakcje z nowymi i powracającymi bohaterami w Nowym Tristram oraz toczyć bój z przebudzonym złem, wyłaniającym się z przeklętej Katedry w Tristram. Doświadczycie również losowości Diablo III jak i wielu innych nowych systemów, zabierających sprawdzone rozwiązania z serii Diablo, na zupełnie nowy poziom.

Czy moje postępy z testów zostaną zachowane po premierze gry?

Nie, celem bety jest jak najszybsza gotowość sprzętu i samej gry do premiery. Głównym plusem uczestnictwa, jest możliwość intensywnego zapoznania się z grą, na długo przed jej premierą. Jednak po premierze, każdy zaczyna w tym samym miejscu.

Czy Dom Aukcyjny Diablo III będzie dostępny w testach?

Tak, planujemy testy funkcjonalności domu aukcyjnego Diablo III opartego na złocie.

Czy użytkownicy systemów Mac, będą mogli wziąć udział w becie?

Tak, użytkownicy systemów Mac, będą mogli wziąć udział w becie tak samo, jak użytkownicy z systemami Windows.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 02.08.2011 18:10

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

6 komentarzy to “Oficjalne FAQ Bety Diablo 3”

 1. Jimmy says:

  Hmm.. próbowałem zapisać się jako betatester. Robię wszystko jak w instrukcji. Ściągam aplikację do sprawdzenia konfiguracji mojego komputera i po kliknięciu przycisku „Wyślij” odsyła mnie do strony supportu battle.net a w okienku programu konfiguracyjnego pojawia się komunikat :

  „Przy wysyłaniu informacji na temat twojego komputera do Battle.net wystąpił problem. Sprawdź swoje połączenie internetowe, zamknij wszystkie aplikacje i spróbuj ponownie bla bla bla..”

  Wyłączyłem wszystkie inne programy.. nic, zmieniłem komputer (na jednym mam XP na drugim Win7) nadal to samo.. Nie wiem czy to u mnie tylko jest coś nie tak, czy oni po prostu rejestracji betatesterów może nie otworzyli? Nie znam się zbytnio bo w nie próbowałem swoich sił w betatestach Stara2. Tak więc jeżeli ktoś wie co może być na rzeczy u mnie to proszę o pomoc.

 2. Sierdas says:

  Moim zdaniem możliwe jest że ich serwery są przeciążone. Teraz, na kilka tygodni (dni?) przed rozpoczęciem beta testów, pojawia się olbrzymi natłok chętnych do testowania, przez co masowo zawalają serwery Blizzarda. Możliwość zapisywania się na testy jest już od bardzo bardzo dawna. Sam załapałem się na testy StarCrafta 2 i od zawsze też mam zaznaczoną opcję „Diablo Universe”, więc po prostu czekam 🙂 W Twoim przypadku proponuję cierpliwe czekanie. Spróbuj zrobić diagnostykę z samego rana, gdy Ameryka śpi 😉

 3. fvz says:

  zdanie „Głównym plusem uczestnictwa, jest możliwość intensywnego zapoznania się z grą, na długo przed jej premierą.” Na DŁUGO przed premierą. To niestety nie napawa optymizmem jeżeli chodzi o termin.

  • Sierdas says:

   @fvz: Wilson już od zeszłego roku powtarza że premiera nastąpi jakieś 6 miesięcy po rozpoczęciu testów beta. Ponad to firma rzekomo stara się jak może by wypuścić tytuł jeszcze w listopadzie tego roku. To trochę dziwne, bo do listopada pozostała zaledwie połowa tego półrocznego okresu, a testy jeszcze się przecież nie zaczęły. Ja spodziewam się gry w okolicach marca, akurat na urodziny będzie 😉

 4. Rafał says:

  Myślę , że do momentu wydania wszyscy będą znali część pierwszego aktu na pamięć hahahaha. Myślę , że nie poblokują w becie postaci , że te będą mogły osiągnąć max np. 10 poziom i co wytrwalsi będą próbowali odkryć i wypróbować sporo umiejętności.R4

 5. Sierdas says:

  Blokowanie czegokolwiek (oprócz elementów fabularnych) w wydaniu beta byłoby chyba jakimś nieporozumieniem… Przecież właśnie o to chodzi w wersji beta, żeby przetestować wszystkie elementy mechaniki gry. Z limitem do np. 10 poziomu to byłoby raczej awykonalne. Takie limity to dobre dla wersji demo, nie beta.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.