Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Plotki: Diablo III w Listopadzie?

Pojawia się kolejna plotka odnośnie rzekomej daty premiery. Jak zawsze, pierwsze co przychodzi do głowy, to próba wygenerowania dodatkowych odwiedzin na witrynie zamieszczającej takie rewelacje. Tym razem, jest to portal Got Game:

"Wewnętrzne źródło ujawnia, że Activision-Blizzard robi co może, by wydać Diablo 3 DO LISTOPADA TEGO ROKU, przez co jego pracownicy działają codziennie od 9:00 rano do 2:00 w nocy aby zakończyć dopieszczanie produktu. Od dawna już krążą wieści, jakoby D3 miało być wydane pod koniec tego roku, choć sam Activision-Blizzard niedosłownie zaprzeczył im, nie zawierając Diablo 3 w tegorocznej liście wydawniczej. "

Choć ten swego rodzaju turbo modus operandi nie jest niczym dziwnym w przypadku końcowych prac nad jakimkolwiek wielki tytułem, jest coś, co zdaje się odrobinę pokrywać się z tym rzekomym przeciekiem. Otóż w ostatnich dniach Czerwca, na Amazon.com pojawił się fant ze świata Diablo III, zwany Book of Cain. Księga została zdjęta z oferty kilka dni później, jednak w jej opisie mogliśmy przeczytać:

"W produkcji Blizzard Entertainment Diablo® i Diablo II, powracająca postać Deckard'a Cain'a zapewniała nam zadania, towarzyszyła naszemu dzielnemu awanturnikowi i jako ostatni z Horadrim'ów, dzieliła się z nami swoją wiedzą o świecie Sanktuarium. Zawsze tajemniczy, Cain kierował nas na znacznie rozleglejszą historię, pokazując jej urywki w swoim dzienniku. Diablo III: Book of Cain jest formalnym zapisem tej większej opowieści - rozprawą wiedzy o uniwersum Diablo, opowiedzianą przez kogoś, kto uświadczył i wziął udział w epickich wydarzeniach, składających się na odwieczny konflikt pomiędzy Wysokimi Niebiosami i Gorejącym Piekłem.

Zaprojektowana jako "pochodzący-ze-świata" uniwersum Diablo artefakt, "Diablo III: Book of Cain zawiera odkrywcze medytacje Cain'a, jak również tuziny szkiców i kolorowych rysunków przedstawiających anielskie i demoniczne istoty, prowadzące ze sobą niekończącą się wojnę.

Dla graczy gorąco oczekiwanego Diablo III, ten tajemniczy tom zapewni głębsze zrozumienie całej serii jak i jej fabuły."

No i teraz najważniejsze: zanim owa księga została zdjęta z oferty Amazon'a (prawdopodobnie dlatego, że jak zwykle się pośpieszyli z jej udostępnieniem, a monitoring Niebieskich nigdy nie śpi) jej data premiery była przewidziana na 15 Listopada 2011...

Coincidence? Your'e the cop man, do the math.

Swoją drogą, nie obraziłbym się, gdyby ten art na okładce Book of Cain, był w istocie box art'em samej gry.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 05.07.2011 13:26

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

5 komentarzy to “Plotki: Diablo III w Listopadzie?”

 1. fvz says:

  przecież to, że książka ma mieć (rzekomo) premierę w połowie listopada NIE oznacza, że gra się też w XI miesiącu tego roku ukaże. Mało tego, wydanie tej książki może jedynie być czymś w formie przeprosin/zaostrzenia apetytu, bo np blizzard wyda D3 za rok.

  • Iskariota says:

   @fvz: Naturalnie. Internetowi kabalarze jednak nie śpią a skoro Bash śpi po czwartym Lipca, coś jeść trzeba 🙂

 2. kalarepka says:

  ja sam jednak wolę żeby nie śpieszyli się tak z tym dopieszczaniem 🙂

 3. fvz says:

  11 lat mija. nikt tu nie mówi o pośpiechu.

 4. JKK says:

  DIABOOOLOOOO nadejdzie w 2012 i to właśnie jest koniec świata, bo nikt jej nie spodziewał się po tylu latach :d

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.