Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Pomniejsze Różności

Dzisiaj mamy szereg pomniejszych kwestii wyłowionych z Amerykańskich i Europejskich forów społecznościowych. Odpowiadają Vaneras i Vaeflare. Zaczynamy od pytania, "czy kiedykolwiek naprawią przedmioty", z którego wyszło stwierdzenie:

Przyznali raz, że gra z przed 1.0.4 nie była satysfakcjonująca, więc dodali Poziomy Mistrzowskie. I teraz są zadowoleni?

Choć nie mam w tym momencie nic dodania w temacie fantów, mogę powiedzieć, że odpowiedź na to pytanie brzmi nie... Uważamy, że Diablo III to wspaniała gra, jednak zawsze pozostaje miejsce na ulepszenia i zdajemy sobie z tego sprawę. Kiedy spostrzegamy grupę graczy, których coś trapi, wiemy, że będziemy musieli się temu czemuś przyjrzeć aby przekonać się, czy i jak możemy te problemy zaadresować.

Dodatkowo, mamy w zwyczaju zapowiadać poprawki dopiero wtedy, kiedy jesteśmy już całkowicie zdecydowanie, że dana metoda jest najlepszą metodą działania w danym przypadku. Jednak naprawianie nie jest zawsze takie proste i czasami potrzeba na to trochę więcej czasu.

Nie ignorujemy waszych zmartwień i mogę was zapewnić, że nikt Blizzardzie nie rozłożył się w swoim krześle, położył nogi na stół i stwierdził, że wszystko jest cacy.

Po drugie, na ilu kontach B.net można na raz grać na jednym komputerze?

Tak. Można na grać na dowolnej ilości kont na raz na jednym komputerze, ale nie można grać na jednym koncie na wielu komputerach na raz.

QFT 🙂

Ilość kont, na których możesz grać na jednym komputerze ograniczona jest jedynie ilością kont, jakie posiadasz i oczywiście możliwościami twojego sprzętu. 🙂

W jaki sposób wymuszacie zasadę zakazu dzielenia się swoim kontem?

Nie mogę wam podać jakichkolwiek szczegółów prócz tego, że zazwyczaj, choć nie zawsze, podchodzimy tego na zasadzie powtarzalności procederu. Działania, jakie podejmujemy również się różnią -- może to być wszystko od zwykłego przypomnienia, że nie dzielić się swoim kontem nie wolno, jak i blokady konta... wszystko zależy od tego, z jak dużym uporem ktoś próbuje tą zasadę złamać.

W jaki sposób rejestrujecie ten proceder?

To jest tajemnica, którą nie mogę się z wami podzielić, powiem więc, że to "magia" 😉

Po trzecie, kiedy będzie 1.0.5?

Nie mamy jeszcze spodziewanej daty premiery, którą moglibyśmy się z wami podzielić, jesteśmy jednak na pełnych obrotach jeśli chodzi o łatę 1.0.5. W nadchodzących tygodniach będziemy się z wami dzielić ekscytującymi szczegółami na jej temat, więc wytrzymajcie. 🙂

tl;dr łata będzie Soon™

Szczerze, jestem całkiem zadowolony z tego, co mamy teraz.

Cieszę się, że podoba ci się to, co zapowiedzieliśmy do tej pory. 🙂 Zdecydowanie pracujemy nad większą ilością rzeczy i podczas gdy wszystko jest finalizowane, spisywane i lokalizowane pod szereg języków, etc., pomyślałem, że pomocne może się okazać obwieszczenie, że po 1.0.5 można się spodziewać więcej, niż się wam wydaje. Choć ludziska są zrozumiale nakręcone na szczegółowsze dane i konkretne daty, na tą chwilę po prostu nie możemy niczego takiego zapewnić prócz tego, że jutro nie będzie żadnych niespodzianek.

Słyszeliście?! Łata będzie w tym tygodniu!

Wiecie co, w tym tempie, skończą mi się czapki z folii aluminiowej i zamiast niej, będą musiał używać papieru woskowanego albo serwetek jako substytut. >_>

Po czwarte, czy Towarzysze staną się bardziej przydatni, niż teraz?

Jestem pewien, że wszyscy zagadali już ten temat na śmierć, ale czy są jakiekolwiek plany na uczynienie Towarzyszy nie tak absurdalnie bezużytecznymi jak teraz? Nawet kiedy dać im dobrą broń, Towarzysze nadal zadają 1/15 twoich obrażeń, nawet jeśli sam biłbyś tym samym. Jedyne co zapewniają, to skromny bonus do statystyk.

Pamiętam towarzyszy w D2, gdzie jeśli dać im odpowiednie fanty, mogli zadawać takie same obrażenia, jak ty, albo zapewnić niesamowite buffy (Insight albo Infinity). Przynajmniej jednak, zapewniali porządny wzrost obrażeń i z odpowiednim sprzętem, stanowili doskonałą żywą tarczę

Chcę, by mój Towarzysz był moim kompanem, a nie jednym z tych niesamowicie irytujących i bezużytecznych pomagierów z Elder Scrolls Morrowind (ten koleś, co biegał za tobą cały czas od momentu zajścia daleko na arenie i jedyne co zapewniał, to pochodnię w nocy).

Nie bój żaby! W tej chwili aktywnie przyglądamy się relatywnej sile Towarzyszy. 🙂

Po piąte, nic z beczek i urn nie leci!

W przyszłości chcielibyśmy, by MF i GF ponownie były brane pod uwagę przy determinowaniu dropów ze zniszczalnych obiektów otoczenia.

I na koniec, nigdy za mało opcji wyszukiwania przedmiotów w Domu Aukcyjnym:

Obecnie na AH szukać można jedynie +Block% na Tarczach i "Wszystkich zborjach". Jako że można uzyskać jedynie 46 stron wyników, nie da się szukać +Block% na indywidualnych przedmiotach.

Prócz tego, szukając Block% na tarczach, wyszukiwanie powinno sprawdzać całkowity Block% na tarczy a nie +Block. Tarcza z bazowym 10%Block +9% dodatkowego Block = 19% w sumie. Kiedy jest tarcza z +20 bez +block%.

Więcej sensu jest w szukaniu tarcz pod względem ich całkowitego Block% a nie tylko +Block%.

Dobra sugestia i będziemy się starać wprowadzić opcję wyszukiwania pod względem całkowitego +block na tarczach, miast tylko ich magicznej właściwości "% do blokowania."

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 11.09.2012 11:02

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

4 komentarze to “Pomniejsze Różności”

 1. Sadkill says:

  Hmm…
  Dziś po pracy wszedłem na swoją ulubioną stronę o D3 i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wyskakujące reklamy…
  Czyżby Diablo3.pl dopadł kryzys i musi się ratować przy pomocy tak irytujących reklam??

  • Aser says:

   Irytujące?… Te są akceptowalne w takie formie w 100%. Inne strony jakie odwiedzam nie traktują reklamami „klienta” tak pobłażliwie jak nasze Diablo3.pl co więcej masakrują mojego kompa w pracy do tego stopnia, że nie jestem wręcz w stanie z nich „korzystać”. Dzięki Ci adminie za tak mało ingerujące w użytkowanie strony reklamy i życzę sporych (choć nie są) z nich profitów. Tylko nie dawaj reklam na pół strony jak na *******.pl i *******.pl i…itd itd itd

 2. abra-kadabra says:

  Nie widze tutaj zadnych reklam 🙂

  Podobno ma ruszyc niedlugo public test realm z PvP, po wlaczeniu launchera w opcjach widnieje napis „pobierz wersje testowa…” czy jakos tam ;p

 3. Karciciel says:

  http://eu.battle.net/d3/pl/blog/5871624/Zapowiedź_aktualizacji_105-13_09_2012 Infernalna machinaa ! what the hell is this shiet! Na szczęście ostatnio ulepszyłem gear i jestem na to przygotowany, arr!

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.