Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Pośpiech w Łatkach do Bety?

Pojawiły się wątpliwości, że Blizzard jest pod naciskiem jakiejś zewnętrznej siły, która sama w sobie ma już serdecznie dość procesu deweloperskiego Diablo 3. Zaczęło się informacji (o której przypomniał Sadkill) aktualizującej zmiany, które przyniósł Patch #10, konkretnie: usunięcie Zwojów Towarzyszy (Scroll of Companion) oraz Zwojów Przekucia (Scroll of Reforging):

Kilka dodatkowych zmian zaszło w #10 łatce do bety Diablo III, mianowicie usunęliśmy Zwoje Towarzyszy oraz Zwoje Przekucia, co będzie odzwierciedlone w aktualizacji spisu zmian w ostatniej łatce.

Oba przypadku to funkcje, które uznaliśmy za niedopracowane i za słabe jak na obecny stan gry. Towarzyszące nam chowańce, zdawały się być konieczne do maksymalizacji wydajności rozgrywki, a niektóre z nich, były zbyt milutkie jak na mroczny i szorstki świat Sanktuarium. Uznaliśmy, że nie da się rozwiązać tych problemów bez dodatkowego wkłady pracy, a chcemy przecież dobić w końcu do solidnej daty premiery, miast się od niej oddalać. Przeciwstawiwszy te dwa systemy chęci wydania gry, zdecydowaliśmy się je te zwoje usunąć, coby zostać na obecnym torze ku ostatecznej premierze.

Uważamy, że z towarzyszących chowańców możemy zrobić coś znacznie fajniejszego (zarówno od strony mechaniki jak i wizualnej), tak samo Zwoje Przekucia, mają potencjał stania się znacznie istotniejszym systemem w najbliższej przyszłości. Na chwilę obecną, nie znajdą się one w premierowej wersji gry.

Powyższy post był w wykonaniu Nethaery, na którego obronę przybył Bashiok:

Nigdy nie widziałem, żebyście tak mówili o wydaniu swojej gry... zawsze było tak, że będzie gotowa, jak będzie gotowa. Skąd więc ta odmiana? Niektóre ze zmian w Beta #10 są fajne; można powiedzieć, że jest to takie odchudzanie co poniektórych cięższych kwestii. Pozostałe zmiany, zdają się sugerować, że próbujecie się wstrzelić w okno Q1 ze względu na jakieś zewnętrzne naciski, a przecież słyniecie z tego, że macie takie rzeczy gdzieś. No i bądźmy szczerzy, czy Zwoje Towarzyszy naprawdę mają taki wielki wpływ na datę premiery? Raczej wszystko jasne.

W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, absolutnie chcemy wydawać nasze gry. Kiedy mówimy "nie wydamy gry, póki nie uznamy, że jest gotowa" znaczy to tyle, że na miarę naszych możliwości chcemy się upewnić, iż systemy są solidne, bugów nie ma, a gra jest stabilna.

Pomysły związane z designem, naszym własnym doświadczeniem, gustami graczy oraz technologią, nigdy nie przestają się rozwijać, więc kiedy odnosimy się do naszego procesu deweloperskiego, nie znaczy to, że zamierzymy pracować nad grą w nieskończoność aż do momentu, w którym znajdzie się w niej wszystko co nam przyszło do głowy. W pewnym momencie powiemy "to jest to" i oddamy ją w wasze ręce.

Dostrzegam pośpiech w ostatnich zmianach. Widzę zmiany wprowadzane dla samego zmieniania. Tekst z pola nazwy użytkownika na ekranie logowanie nie jest w skali z resztą interfejsu. Grafika dla mikstur została zmieniona w ekwipunku z butelki na fiolkę pomimo tego, że same przedmioty nadal wypadają w formie butelek? Poważnie, ze wszystkich dopracowanych szczegółów - to wygląda niechlujnie. Przedmioty generują niekompletne indeksy z brakującymi affixami w nazwach.

Posprzątajcie to!
Nikt nie sprawdza tych łatek przed ich wypuszczeniem?

Beta podlega wielu zmianom, które nie zostały jeszcze zakończone. Jeśli każdą łatę doprowadzalibyśmy do perfekcji przed jej wypuszczeniem, testowalibyśmy przez lata. Częścią procesu beta testów jest forsowanie nowych buildów, bo na przykład chcemy przetestować funkcję X, a to, że Y i Z nie są jeszcze skończone, mamy gdzieś.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 01.02.2012 14:24

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

3 komentarze to “Pośpiech w Łatkach do Bety?”

  1. marcin says:

    Zaczyna mi tu śmierdzieć premierą… Może w końcu się zlitują! 🙂

  2. Sadkill says:

  3. Sadkill says:

    … tia

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.