Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Reakcje na Opóźnioną Datę Premiery, WoW Annual Pass

Jedni w spokoju przyjmują do wiadomości kolejną obsuwę, drudzy, są poirytowani faktem obwieszczenia tej rewelacji przy pomocy tak hermetycznego medium jak transmisja telefonicznej konferencji dla inwestorów.

Wiemy już, że premiera spodziewana jest na Q2 tego roku. Wcześniej tego nie wiedzieliśmy. Żądaliśmy informacji o statusie prac nad grą i właśnie je dostaliśmy. Wspaniale jest to słyszeć, w żadnym razie nie jest to rozczarowanie. Oznacza to, że gra nie natrafiła na żadne nowe wyboje; Q2 to tylko kwestia dwóch miesięcy. Biorąc pod uwagę, że część z was czeka już "od dziesięciu lat", z pewnością się zgodzicie, że poczekanie jeszcze 1/60 tego czasu to pryszcz. Premiera nadchodzi... i świetnie jest to słyszeć. Szacunek.

Będzie dobrze. Już niedługo będą konkretne informacje o runach i umiejętnościach, nowa łata do bety i zaczniemy smażyć do premiery.

Może po prostu cieszmy się nawzajem swoim towarzystwem?

Bash, wydaje mi się, że ludzie się gniewają, bo mówiono im o Q1, a okazuje się, że od jakiegoś czasu wiedzieliście, że się nie uda w Q1. Fakt, iż ludzie musieli się o tym dowiedzieć z konferencji telefonicznej, świadczy o mglistości całej sprawy.

Zawsze mówiliśmy tylko o "wczesnym 2012". Dopiero co  w tym tygodniu zadecydowano, że trzeba nam czasu do Q2. Wydaje się, że konferencja telefoniczna była tak samo dobrym miejscem, jak każde inne na ogłoszenie tej zmiany.

Niektórzy klienci WoW Annual Pass, czują się co najmniej zawiedzeni:

To już na serio robi się absurdalne. Blizzard nas "trolluje" od lat z tą grą.

Co gorsza, uważam, że ten cały WoW pass to praktycznie OSZUSTWO! Choć może nie da się z tego zrobić sprawy w sądzie, jest to najgorszy możliwy sposób na potraktowanie swoich lojalnych fanów.

GG Blizz

Widziałem już takie, przyprawiające mi zmartwień tematy. Nie wiem, czego się ludzie spodziewali zapisując się do Annual Pass.

Jest to nic innego jak roczny abonament w World of Warcraft dla ludzi, którzy wiedzą, że będą grali w World of Warcraft przez następny rok, jednak chcących również grać w Diablo III. Dla takich przypadków właśnie mówimy OK, zgódźcie się na opłatę za cały rok, a nie będziecie musieli dokonywać wyboru, damy wam Diablo III za darmo oraz kilka innych bajerów, jeśli jeszcze was nie przekonaliśmy.

Nie wiem w jaki sposób data premiery Diablo III wpływa na twoje zamiary grania w World of Warcraft przez następny rok. Albo lepiej, w jaki sposób darmowa kopia Diablo III, której premiera odbędzie się w danym czasie, ma wpływ na twój zamiar grania w World of Warcraft przez cały rok?

Nawet jeśli Diablo III miałoby wyjść po zakończeniu się twojego rocznego kontraktu z WoWem, nadal oszczędzasz na kosztach kopii Diablo III, zachowując wszelakie bonusy. Nie wiem w jaki sposób jest to trik, oszustwo czy zły interes. Oczywiście, o ile nie kupowałeś nie po to, by grać w WoWa, tylko spodziewałeś się, że dzięki temu dostaniesz Diablo III przed wszystkimi.

Jestem solidarny w ekscytacji nad grą razem ze wszystkimi i zawiedziony, że jeszcze jej nie ma, chcę by była skończona tak samo, jak każdy tego chce, mam jednak problemy w pojęciu tego ciągle powracającego argumentu.

Zdaję sobie sprawę, że na stronie były jakieś słowa w rodzaju "na początku przyszłego roku", nic mi jednak nie wiadomo na temat tego, że umowa o Annual Pass ma gdzieś w sobie zawartą datę premiery Diablo III, czy też bety Mists.

W każdym razie, odstawiając podejrzenia o zmianę warunków umowy, nie zmienia się fakt, iż Annual Pass nie traci w żaden sposób na wartości i nadal dzięki niemu dostajesz darmową kopię Diablo III.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 10.02.2012 10:51

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

7 komentarzy to “Reakcje na Opóźnioną Datę Premiery, WoW Annual Pass”

 1. BiałoBrody says:

  Albo mi się wydaje albo to co przeczytałem to bełkot!
  W kółko to samo powtarzane.

  Cóż, trzeba jakoś oczy nam zamydlić…

 2. marcin says:

  Jak rzuciłem te studia na rok to myślałem, że chociaż sobie w trójkę intensywnie pogram…

 3. Aser says:

  HA!!!!!, a Ja się dostałem właśnie do beta testów!!!! ;-), ale do beta testów gry Aion hehe. W myśl zasady dają bierz 🙂

 4. BiałoBrody says:

  Marcin- a ja specjalnie w pracy kombinowałem żeby mnie wyj… bo myślałem że na czasie D3 wyjdzie 😀
  I masz! NIC!

 5. Sadkill says:

  Jedno trzeba Blizzowi przyznać mają chłopaki jaja i nie przejmują się naciskami graczy aby szybciej wydać grę. Robią swoje a gra będzie „when it’s done”.
  Nam zostaje tylko cierpliwie czekać i mieć nadzieję, że będzie to na początku 2Q a nie 30 czerwca 😀

 6. Wołomiej says:

  Gdzie są nowe newsy! Postarajcie się wrzucać coś ciekawego, chociaż raz na tydzien !
  Najlepiej Filmy! albo konkursy z nagrodami, albo monstermuntch!

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.