Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Skala Łaty 1.0.6, PvP „Very soon™”, Co w Łacie 1.0.7

Lata 1.0.6 weszła w życie w dniu wczorajszym i z racji miniaturowej skali wprowadzanych przez nią zmian, od razu mamy kontrowersje (not sure if troll...). Broni CM Vaeflare, przy okazji zapowiadając, że łata 1.0.7 będzie znacznie większa:

Uwielbiam Diablo III i gram od premiery; miarka się jednak przebrała. Mam już was dość, tak jak mam dość waszych wybryków. Jak śmiecie dawać oficjalny numer łacie, która ma zaledwie kilka małych hotfixów.

Jako deweloperzy, macie ostateczne zdanie co do jej rozwoju i kierunku, w jakim zmierza. Jednak czynienie tak małej łaty częścią historii wersji tej gry winno być nielegalne. Jako prawdziwy hardcore'owy gracz należy mi się porządny kawał nowej zawartości w każdej umownie numerowanej łacie.

Z tego względu,pomijając jak dużo frajdy daje mi ta gra, będę ją usuwał ze swojego komputera, właśnie z powodu waszego podejścia. Coby dalej zacementować pośród społeczności forum moje nieprzeniknione wartości, nadal będę się tu snuł, jednak z pewnością nie będę gry tego wieczora reinstalował celem farmowania kluczy.

Jako że kilka tutejszych postów ocieka słodkim nektarem porządnego internetowego sarkazmu, chciałem szybko dodać, iż choć 1.0.6 było pomniejszą łatą do Diablo III, w żaden sposób nie urąga to jej konieczności. Za jej pomocą pozbyliśmy się szeregu istotnych bugów, jak i wprowadziliśmy podwaliny pod nadchodzące usprawnienia do Battle.netu.

Łata 1.0.7 ma w planach być większa od 1.0.6 i będzie w sobie zawierać więcej, niż tylko bug fixy. Wiele ze zmian, które w ostatnim czasie były na tych forach omawiane, wejdą w życie z łatą 1.0.7 i nie możemy się doczekać podzielenia się z wami szczegółami na ten temat w ciągu nadchodzących tygodni.  🙂

Możesz nam powiedzieć coś jeszcze? Raczej nie jestem sam w potrzebie poznania szczegółowszych informacji na temat nadchodzących łat. Na przykład, mówisz, "Wiele ze zmian, które w ostatnim czasie były na tych forach omawiane..." - które z nich? Byłoby super dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Prócz tego, tak trzymać. Dzięki!

Nie jesteśmy jeszcze na etapie, w którym jesteśmy gotowi zagłębić się w szczegóły otaczające łatę 1.0.7 i co w niej się znajdzie. Nadal pracujemy nad szerokim wachlarzem zmian za zamkniętymi drzwiami i wolimy się upewnić, które z nich wejdą w życie z łatą 1.0.7, zanim cokolwiek w tej sprawie ogłosimy.

Hang in there, we have some good stuff on the way! Trzymajcie się, szykujemy sporo fajnych rzeczy!

I na koniec, jak informuje nas nasz własny KERMIz, niedawno wskrzeszony Twitter Jaya Wilsona zapodał taką oto deklarację odnośnie "opóźnionego" PvP:

Hej, zastanawiam się, czy możemy się spodziewać czegokolwiek na temat kolejnej łaty lub łaty pvp? –@scaryrobots
Już bardzo niedługo będziemy publikować bloga poświęconego PvP. Wybaczcie, że musieliście tyle czekać. –@JayWilson
Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 29.11.2012 10:04

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Skala Łaty 1.0.6, PvP „Very soon™”, Co w Łacie 1.0.7”

  1. KERMIz says:

    Ależ mnie zaszczyt kopnął, ujrzeć swojego nicka w newsach – bezcenne :). Dzięki 🙂

    Korzystając z okazji, jaką jest dodawanie komentarza :), pozwolę sobie zaprosić osoby łase na wspólne harce w świecie D3, do zapoznania się z propozycją przystąpienia do społeczności multigamingowej zrzeszającej osoby, które lubią w miłym gronie, pozamiatać hordy piekielnego pomiotu z Trsitram. U nas o każdej porze można znaleźć kogoś do grania, nigdy nie wieje nudą, poza tym zapewniamy wsparcie merytoryczne i nie rzadko zbrojeniowe :).

    Po więcej szczegółów zapraszam na stronę: http://www.healthpotion.pl lub diablo3pl.eu

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.