Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Szczegóły Bety Diablo 3 Zapowiedziane

Konferencja dla inwestorów Activision-Blizzard za nami i znamy już pierwsze, mniej lub bardziej konkretne informacje na temat Bety Diablo III.

Deweloperzy celują w trzeci kwartał kalendarzowy 2011. Trzeci kwartał kalendarzowy 2011 zaczyna się z pierwszym dniem Lipca. Nie było do końca jasne, czy biorąc pod uwagę fiskalny charakter konferencji, Niebiescy mówią o datowaniu kalendarzowym, czy właśnie fiskalnym. Bashiok przybył z wyjaśnieniem:

Odniesienie do trzeciego kwartału podczas dzisiejszej konferencji w sprawie zysków firmy, było względem kwartału kalendarzowego, co oznacza, że chcemy rozpocząć betę Diablo III między pierwszym Lipca a 30 Września. Pamiętajcie, że jest to nasz obecny cel i naturalnie może się on zmienić podczas dalszego rozwoju procesu deweloperskiego.

Prócz tego, Mike Morhaime ogłosił, iż w zeszłym tygodniu rozpoczęły się wewnętrzne testy gry w całej firmie. Podłóg jego słów, gra wygląda rewelacyjnie i chłopaki robią co mogą by wdać ją jeszcze w tym roku. Nie ma jednak żadnej daty premiery czy przedziału czasowego dla niej przewidzianego. Jak zawsze, Blizzard nie zamierza poddać jakości gry by trafić w wyznaczoną wcześniej datę premiery. Żeby nie było, Mike Morhaime prosto z transkryptu:

W temacie Diablo III, z przyjemnością zgłaszam, że rozpoczęliśmy już wewnętrzne testy w zasięgu całej firmy w zeszłym tygodniu. Gra wygląda świetnie i obecnie celujemy w start zewnętrznych testów w trzecim kwartale. Ekipa deweloperska ciężko pracuje by wydać Diablo III jeszcze w tym roku. Chcę jednak wyraźnie zaznaczyć, iż nie mamy żadnej oficjalnej daty premiery czy zakładanego okna na takową. Jak zawsze, nie chcemy poddać jakości gry celem trafienia w wyznaczony termin.

Jako że nie było nas wczoraj wieczorem by na bieżąco nieść wam wieści z tego wydarzenia, należą się dzięki chłopakom komentującym konferencję w naszym wczorajszym poście o Unicorn Day. Tak więc Paweł, sebol i fvz - Dzięki za trzymanie ręki na pulsie! Mam nadzieję, że nasze od dawna już zapowiadane forum wreszcie się tu pojawi i będzie w końcu konkretne miejsce do tego typu działań. Komentarze do news'ów nie najlepiej się do tego nadają...

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 10.05.2011 13:53

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

4 komentarze to “Szczegóły Bety Diablo 3 Zapowiedziane”

 1. MaSSeK says:

  Tak jak się spodziewałem, z Diabełka w tym roku chyba nic nie wyjdzie, wielka szkoda 🙁

  • Iskariota says:

   @MaSSeK: Spokojnie. Jeszcze nic nie jest przesądzone. Wszystko się okaże w miarę rozwoju testów. Jeśli będą dobrze szły, Grudzień tego roku nadal jest możliwy.

   Jeśli nie, cóż, prawdopodobnie Luty 2012…

 2. fvz says:

  Wszystko chyba zależy od tego, ile buraków i błędów w grze wychwycą podczas wewnętrznych testów.
  To się odbije na terminach i przebiegu oficjalnej bety, a to na premierze.
  I koło się zamyka.

  A forum by się przydało na pewno 🙂

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.