Diablo3.pl Wędrowiec: Opowiadanie Wprowadzające (Barbarzyńca) – encyklopedia dla graczy Diablo III
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Wędrowiec: Opowiadanie Wprowadzające (Barbarzyńca)

Blizzard publikuje drugie z pięciu krótkich opowiadań wprowadzających do wszystkich klas postaci. Tym razem, na talerzu Barbarzyńca. Z bólem muszę jednak zauważyć, iż problemy tłumaczeniowe jątrzące się w poprzednim opowiadaniu wprowadzającym Łowcę Demonów - Nienawiść i Dyscyplina - zagnieździły się i tutaj. Co gorsza, biją po oczach już od samego początku. Zdanie otwierające oryginalny tekst, "His dead sister came at sundown. Always at sundown.", w Polskiej wersji przepadło bez wieści, nie zostawiwszy po sobie nawet jednego wyrazu. Redaktor tego oto przybytku srogo marszczy brwi na ten proceder. Blizzard winien wiedzieć lepiej!

Jakkolwiek. Tak jak ostatnio, poniżej znajdziecie kilka pierwszych zdań z Polskiej wersji, wraz odnośnikiem przy końcu do reszty. Tutaj wersja po anglicku, którą zalecam. Enjoy!

Niebo ciemniało, a cienie zaczynały się wydłużać. Potężny mężczyzna patrzył, jak słońce znika za górami. Szum wieczornej bryzy ustępował odgłosom szurania. Blade stopy, postrzępione ścięgna i połamane piszczele zdarły się od chodzenia po skutej lodem skale. Nieważne, jak daleko Kehr przeszedł za dnia, przez ile rzek się przeprawił, na ile urwisk się wdrapał, siostra zawsze odwiedzała go o zachodzie słońca.

Kiedy szuranie się przybliżyło, Kehr zajął się rozpaleniem ogniska. Na skraju Puszczy Sharval drewna na opał nie brakowało. Otuchy dodawała mężczyźnie myśl, że wreszcie napełni brzuch ciepłą strawą, od tygodni żywił się bowiem wyłącznie suszoną dziczyzną. Wiedział jednak, że próżna to była otucha. Wraz z nadejściem siostry, pojawiał się przenikliwy chłód, a Kehra ogarniała groza.

Nie miał ochoty podnosić głowy, nie chciał rozmawiać z przybyłą. Ale Kehr wiedział, że dopóki tego nie zrobi, siostra nie odejdzie. Poczekał, aż ogień się rozpali, a potem wyprostował się z ciężkim westchnieniem. Nocą robiło się chłodno.

– Mów, co masz do powiedzenia, Faen. A potem odejdź... Czytaj Dalej.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 11.04.2012 13:06

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.