Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Wiadomość od Jaya Wilsona – Data Premiery w Najbliższej Przyszłości

CM Daxxarri pośredniczy w imieniu Jaya Wilsona, zamieszczając jego oficjalny przekaz do społeczności Diablo 3 na oficjalnych forach:

Jay Wilson chciał się podzielić pewną wiadomością ze społecznością Diablo III:

Niektórzy z was mogli dopatrzeć się gdzieś pewnych nagłówków, czy też pewnych (ewidentnie sarkastycznych) niebieskich postów, implikujących, iż nie jesteśmy specjalnie przekonani co do tego, w jakim miejscu Diablo III się znajduje, i że powinniście być powściągliwi w swoich oczekiwaniach względem kolejnej części serii Diablo.

Let me be clear: Nothing could be further from the truth. Pozwólcie, że coś rozjaśnię: Nic nie mogłoby być dalej od prawdy.

Jak już ci z was z dostępem do bety mogli zauważyć, gra jest w dobrej formie. Po prawdzie, powinienem powiedzieć, że wersja beta gry jest w dobrej formie. Najświeższy pełny build, którego testujemy w naszej centrali jest w świetnej formie.

Pozostałe ekipy dość mocno się z nami solidaryzują, ze względu na ilość godzin, które poświęca nasza drużyna designerska przy ostatnich szlifach, nasz sekret polega jednak na tym, że w miarę jak gramy i wprowadzamy te ostateczne poprawki, optymalizacje i strojenia, coraz trudniej nam się od gry oderwać. Za każdym razem wiemy, że dana gra Blizzarda jest prawie gotowa, kiedy trzeba się dopraszać członków naszych ekip deweloperskich, żeby wreszcie przestały grać i wzięły się do pracy. Tak to właśnie teraz u nas wygląda.

Uważamy, że zakochacie się w Diablo III po jego premierze, a będąc przy temacie premiery, możecie się już na poważnie spodziewać ogłoszenia daty w najbliższej przyszłości. Widzicie? Nie powiedziałem "wkrótce", więc sobie z wami  nie pogrywam. 😉 Dowiecie się o tym jak tylko sami poznamy pewną datę.

Przy okazji, chcemy, żebyście zawsze mieli wysokie oczekiwania względem Diablo III i wszystkich gier Blizzarda. Stąd się właśnie biorą nasze starania zapewnienia wam najlepszych wrażeń z rozgrywki, na jakie nas stać. Jeśli Diablo III nie byłoby warte piastowania stanowiska następnej części w serii Diablo, nie oddawalibyśmy go w wasze ręce. Tak to się u nas robi. Tak to się u nas zawsze robiło.

Jak już wiele razy mówiłem, uważamy, że prace nad Diablo III idą obecnie wspaniale i nie możemy się doczekać oddania go w wasze ręce. Robimy co w naszej mocy aby się upewnić, że przeżyjecie niezapomnianą przygodę po przekroczeniu progu Sanktuarium...

Prócz tego, osobiście wydaje mi się, że Diablo jest porównywalne z serią Evil Dead, a te za każdym razem były co raz lepsze. OK, wiem, że wiele z was woli Evil Dead 2 nad Army of Darkness, no ale dajcie spokój, Bruce Campbell walczy z oddziałem małych Bruce'ów Campbelli! Bezcenne. =)

Jay Wilson jest Reżyserem przy Diablo 3 i bardzo chciałby wiedzieć "Hej, uh, co ty tam masz na twarzy?" http://www.youtube.com/watch?v=vxBCSautRXY

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 24.02.2012 09:11

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.