Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Wieści o Przerywnikach Filmowych w D3

Trochę dla odmiany i świeżego oddechu. Jak może pamiętacie, wspominaliśmy o przerywnikach filmowych w zeszłym tygodniu i o tym, jak to większość z nich będzie stylizowanymi animacjami 2D, w stylu tych, które może skojarzycie z ostatniego Wiedźmina. Nadal nie było jednak pewności, czy, i jak wiele z tych animacji będzie wykonanych tą metodą oraz czy w ogóle pojawią się filmy, do których Niebiescy zdążyli nas już przyzwyczaić. Spytano i dostano odpowiedź:

Czy przerywniki filmowe Diablo III nadal są klasycznymi, narracyjnymi-opowieściami? Jestem pewien na 100%, że wszyscy, którzy je widzieli byli zachwyceni (Historia Marius'a opowiadania Baal'owi (w przebraniu).

Ci, którzy odwiedzili nas na ostatnim tour dla prasy, zobaczyli około pierwszej minuty wprowadzającego przerywnika filmowego, wykonanego w "szkicowy", stylizowany sposób. Pomysł jest taki, że to Cain opowiada swoją przepowiednię za pośrednictwem swojego dziennika, więc to tak jakby jego dziennik ożył w czyjejś wyobraźni. Wygląda to o wiele lepiej niż brzmi tutaj (a przy okazji, głos/muzyka/sfx były temp'ami przy wersji, którą pokazywano).

10 filmików dla każdej z klas (po jednej dla każdej klasy i płci) są tego samego stylu, jednak wszystko poza nimi to wysokiej jakości, wysokich detali i wysokiego poziomu realności przerywniki filmowe w stylu o-ja-cie-kręcę, do których wszyscy się już zdążyli przyzwyczaić. Jest ich dużo i są naprawdę wypasione. Będziecie zadowoleni.

Nie ma więc ładnego, z miejsca kopiącego w jaja wprowadzenia jak w D2? Trochę dziwny sposób na otwarcie gry. Jest nam pokazywany film-intro, potem robimy postać i oglądamy jej wstawkę? Jakie są te przerywniki w grze?

Jak już mówiłem, oglądający widzieli tylko pierwszą minutę całego intro, która była stylizowana z Cain'em, recytującym elementy swojego dziennika. Włączasz grę, oglądasz intro pierwszy raz, logujesz się, tworzysz postać, oglądasz jej wprowadzenie i zaczynasz gracz. Logiczny flow.

Czy intro będzie w becie?
 
Dobre pytanie. Dowiem się.

[edit] Żadnych filmików nie będzie w becie.

Zawsze pomijałem filmiki Diablo II bo byłem online i nie chciałem przegapić biegu na kolejny akt lub przetrzymywać czekających graczy. Będzie się dało obejrzeć je później?

Tak jest! Jednak są całkiem obładowane-informacjami, nie zalecałbym ich pomijać. Osobiście, przy moim pierwszym przechodzeniu, będę grał sam, można się odprężyć, oglądać filmiki i dostać dodatkową historię od swojego Towarzysza.

*obładowane-informacjami znaczy ogromne spoiler'y, co oznacza, że na waszym miejscu omijałbym youtub'y/fora/świat przy pierwszym przechodzeniu (po wydaniu gry) jeśli chcecie uniknąć takich rzeczy.

Nie no, fajnie. Nawet sam Dziennik Cain'a wygląda zacnie.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 09.08.2011 17:14

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Wieści o Przerywnikach Filmowych w D3”

  1. Khorba says:

    W WIEDZMINIE MIELISMY COS PODOBNEGO I BYLO SWIETNE MYSLE ZE TO DOSKONALY POMYSL BY NIE OGRANICZAC D3 TYLKO DO SWIETNYCH FILMOW SKORO MOZNA POLACZYC TEZ ANIMACJE CO DAJE DODATKOWE PLUSY

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.