Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Współzawodnictwo vs. Współpraca

Niejaki Dustymang dał upust swoim przemyśleniom na temat współpracy i współzawodnictwa w Diablo 3. Zawtórowała mu CM Nethaera a redaktor tego oto przybytku zmarszczył brwi...

Niektóre gry w samym swoim zamyśle miałby się opierać na współzawodnictwie, inne miały stać na współpracy, a jeszcze inne były miksem jednego i drugiego.

Koniecznie trzeba pamiętać, że Diablo 3 kładzie nacisk na Współpracę. W sensie, "dlaczego walczyć między sobą, skoro piekło najechało planetę całymi armiami?" Wystarczająco jest demonów wyrażających chęć do walki z tobą.

PVP:
Wiele osób myśli tak: "Chcę walczyć z innym ludźmi, bo sprawia mi to frajdę". Specjalnie dla takich jak ty, Blizzard stworzył "fajne" środowisko do tłuczenia się między sobą. Można trochę na tym zyskać, jednak nie za wiele i taki był plan.

RMAH:
"OMG ten koleś jest najlepszy bo za to wszystko zapłacił!" Wydaje mi się, że ktoś tu nie dostrzega pełnego obrazu sytuacji. W życiu ludzie handlują cały czas, ktoś daje komuś coś za coś o tej samej wartości. Mogą to być pieniądze lub waluta jakiegoś rodzaju, coś namacalnego lub nie.

Pomyśl o osobie, która gra już bardzo długo, lubi dobrą zabawę i może nawet chciałaby trochę zarobić. Znajduje taki jegomość świetny przedmiot. Owy fant jest całkiem rzadki i choć bardzo chciałby go dać potrzebującemu kumplowi, zwyczajnie takiego nie ma. Wystawia go więc w domu aukcyjnym z nadzieją, że ktoś zaoferuje mu zań coś o podobnej wartości.

Osoba kupująca ten przedmiot może pracować na pełen etat i mieć żonę z dziećmi. Choć nasz kupujący bardzo by chciał, nie może się cieszyć tą fajną grą "Diablo 3" więcej niż kilka godzin w tygodniu. Szuka więc pomocy w RMAH, coby trochę uprzyjemnić sobie swój ograniczony czas na relaks.

To jest system wzajemnej pomocy. Wszyscy mamy problemy i często byśmy chcieli, by istniał jakiś system pomagający nam je rozwiązywać. Taki system istnieje i polega on na wzajemnej pomocy. Jeśli ci się nie podoba, doceń czemu on służy. Nie musisz z niego korzystać.

Współzawodnictwo:
Jeśli pragniesz gry opartej o współzawodnictwo, z rangami i prawami do przechwałek, zagraj w Szachy, Wormsy, czy co tam. Jeśli chcesz się przechwalać "zdobywaniem swojego sprzętu", graj w WoWa. Diablo 3 nie jest dla ciebie.

Jeśli chcesz pokonać inwazję piekielnych mocy, graj w Diablo 3.
Jeśli chcesz to robić z innymi,

Współpraca:
Zaproś kumpli i pomóżcie sobie nawzajem.

Czytałam gdzieś ostatnio jakąś sondę, według której większość graczy preferuje kooperatywny styl rozgrywki. Niestety, nie jestem w stanie zacytować źródła, jako że chwila już minęła od kiedy ją czytałam, jednak mogę powiedzieć, że znam ludzi, którzy grać będą tylko i wyłącznie razem z innymi, nawet jeśli istnieje możliwość współzawodnictwa z tymi samymi innymi. W niektórych przypadkach, ci sami ludzie MOGĄ wdać się we współzawodnictwo z innymi, jeśli mogą to zrobić wspólnie. Wydało mi się to całkiem ciekawe. Osobiście lubię zarówno kooperację jak i współzawodnictwo.

Styl Diablo od zawsze sprawiał mi najwięcej frajdy w towarzystwie i mam nadzieję, że jeszcze więcej ludzi będzie miało okazję się do tego przekonać. Staraliśmy uczynić metody na zgrupowanie się, spotkanie i wyruszenie w podróż jak najprzystępniejszymi.

Właściwie zawsze będą istniały zróżnicowane opinie względem niektórych aspektów i akceptujemy ten stan rzeczy. Mamy po prostu nadzieję, że to, co wydajemy na świat, będzie miało sens dla jak największej ilości ludzi.

Sama już planuję zdobycie kopii gry dla ludzi, którzy nigdy jeszcze w nią nie grali z nadzieją, że uda mi się ich wkręcić w serię gier, którą uwielbiam już od bardzo dawna. To nie są ci współzawodniczący, wydaje mi się jednak, że spodoba im się wycinanie w pień hord demonów z przyjaciółmi u boku. (No i naturalnie przekupię ich błyszczącymi fantami.)

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 14.10.2011 09:32

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

3 komentarze to “Współzawodnictwo vs. Współpraca”

 1. kaziu says:

  Z tymi problemami to koleś wyskoczył jak pani Kasia w Bravo. Użyteczni idioci forever!!!!

 2. kaziu says:

  ”To jest system wzajemnej pomocy. Wszyscy mamy problemy i często byśmy chcieli, by istniał jakiś system pomagający nam je rozwiązywać”

 3. kaziu says:

  Cała sytuacja oczywiście przypomina tą z biegaczkami narciarskimi. Mati Bjoergen ‘’ma problemy’’ i oczywiście stosuje doping a to że wygrywa to podobno normalne bo leki tylko o parę procent rozszerzają pojemność płuc. Zwykła biegaczka nie używająca dopingu musi ryć do upadłego a to że nie wygrywa to jej wina bo jest zdrowa. Dlatego coraz więcej osób się wspomaga (coraz więcej biegaczek choruje) bo wie, że nie wygra drogą normalnych zasad fairplay. RMAH był i będzie wiadomo po co!!! A wmawianie jakiejś innej ciemnoty jest co najmniej nie na miejscu. Tylko oczywiście pożyteczni idioci myślą, że ‘’te aukcje’’ są dla ludzi z ‘’problemami’’. Ten arcyimbecyl zapomina, że idąc jego tokiem rozumowania można też powiedzieć, że boty i haki mogą też być dla ludziom z problemami ‘’którzy chcą by istniał jakiś system pomagający im je rozwiązywać’’ Bo ci ludzie maja żony i dzieci i którzy też nie mają za wielu czasu na granie w D3 i maja problemy 🙂

  Gdy ktoś botuje lub hakuje lub rmahuje to wiedz że…
  .. nom tego tam – że ma problemy:)

  Się uśmiałem czytając dziś te złote myśli pewnego forumowicza – zgaduje, że jest z USA.
  Pozdrawiam redakcje i poproszę o więcej perełek – bo śmiech to zdrowie.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.