Diablo3.pl Wyposażenie Czarodzieja – encyklopedia dla graczy Diablo III
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Wyposażenie Czarodzieja

Przed wami piąta odsłona zestawu uposażenia postaci na tegoroczny BlizzCon i nowy build grywalnego demo. Oto imć Czarodziej:

Niech mnie kule biją, jeśli to nie wygląda jak postać z jakiegoś dalekowschodniego MMO w rodzaju Lineage II. Rozumiem, że Czarodzieje w Diablo 3 pochodzą z Xiansai, które jest swego rodzaju odpowiednikiem naszych krajów orientu, ale ten hełm, ten naramiennik... No nie wiem.

Naturalnie w środowisku fanów już zdążyło zawrzeć a Bashiok znów musiał się tłumaczyć:

Ten hełm wygląda jak coś, co Szaman by założył.

No kurcze... wiecie co! Nie obchodzi mnie czy wisisz 15 metrów nad ziemią, to i tak nie będzie wyglądało dobrze.

A mi tam się podoba.

Rozumiem to lustrowanie tych zestawów, przecież, co innego macie z nimi robić? A my się nimi chwalimy i spodziewamy takich reakcji. Żałuję, że nie mamy czasu pokazać wam ujęć z daleka, czyli z odległości na którą będziecie na nie patrzeć, bo po prawdzie nie ma właściwie w grze okazji na oglądanie postaci z frontu, tak jak to pokazujemy teraz. (no może w ekranie wyboru postaci, który jeszcze nie istnieje…)

Cały proces deweloperski jest prowadzony pod ujęcie z kamery gracza. Działamy pod tym ujęciem, bo tak właśnie będzie się obserwowało świat gry. Moglibyśmy przygotować całą masę obręczy różniących się układem klejnotów. Można by zrobić małą czapkę, albo i tuzin różnych małych czapek. Było by to jednak marnotrawienie czasu, bo zwyczajnie z odległości nie rozpoznałoby się na co się patrzy. Pojawia się więc mniej kolorów, ale za to odważniejszych. Pojawia się więcej wystających elementów zbroi, ale mniej drobnych detali. Zestawy zdają się również być bardzo odważne i wyjątkowe (i co może najważniejsze) zachowują koherentną sylwetkę i wygląd na przestrzeni wszystkich przedmiotów. Czarodziej akurat, ma większe nakrycia głowy.

Widziałem też to co jeden z fanów zrobił z zestawem Szamana. Brawa dla gościa za niezłe shop'owanie. Osobiście uważam, że trochę za dużo się tam w tym zestawie działo i efekt zostałby utracony z dystansu, czyniąc sylwetkę postaci rozmytą. Prócz tego, zestaw był zwyczajnie przegięty. Trzeba pamiętać, że to są wczesne zestawy. Jeśli poszalejesz wcześniej, końcowe zestawy nie będą już wyglądały jak końcowe zestawy.

...Co najlepsze, sztuka jest subiektywna.

Nie szukamy jednak opinii i sugestii w tym temacie, wszystkie zestawy dla Czarodziejki i Czarodzieja zostały zrobione i nie zamierzmy już do tego wracać. Naprzód! Dalej! W górę!

Tak, sztuka jest subiektywna, ale jeśli większej ilości ludzi to co robicie nie spodoba się niż spodoba, to mówienie o nie zamierzaniu zmieniania czegokolwiek, jest zwyczajnie aroganckie.

No wiesz, jeśli będziesz to nosił przez kilka poziomów, albo wcale, jeśli ten hełm ci nie wypadnie w tym przedziale poziomów, to nie wydaje mi się, by był sens tak bardzo bić pianę w tym temacie.

Tu się uspokoiłem. Rzeczywiście nie będziemy podziwiać bohaterów en face, tak jak na tych fotach. Tak czy owak, zaczynam tęsknić za średniowiecznym, europejskim stylem graficznym Diablo pierwszego.

W przyszłym tygodniu Barbarzyńca a potem już tylko podziwianie ich w akcji na materiałach z BlizzCon'u.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 12:47

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.