Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Zamykanie Aukcji Przed Czasem, Authenticator i RMAH, Towary Już Dostępne

Po moim starciu z AMAĄ, trzeba zabrać się za nadrabianie zaległości z ostatnich kilku dni.

Zaczynamy od tematu Domu Aukcyjnego i na początek, oficjalny komunikat Niebieskich odnośnie sekcji towarów (commodities), czyli materiałów rzemieślniczych i innych zużywalnych farfocli:

Zapewne wielu z was już wie, że obecnie trwa ponowne włączanie usług handlu towarami w domu aukcyjnym. Pełna funkcjonalność systemu jest przywracana stopniowo w poszczególnych regionach, więc prosimy o cierpliwość, jeżeli w danym regionie jakieś funkcje nie są obecnie dostępne.

Handel towarami został wyłączony na dłużej, niż przewidywaliśmy. Stało się tak, gdyż musieliśmy zoptymalizować sprzęt i oprogramowanie wymagane do bieżącej obsługi transakcji powstałych w wyniku niezwykłej popularności domu aukcyjnego wykorzystującego złoto. Zdajemy sobie sprawę, że mogło to spowodować wiele zdenerwowania — i przepraszamy za zakłócanie waszych przedsiębiorczych działań. Będziemy na bieżąco monitorować działanie systemów i przeprowadzać testy funkcjonalności, aby zapewnić stabilne działanie domu aukcyjnego i bezproblemowy handel towarami.

Po ponownym udostępnieniu aukcji towarów zauważycie pewne zmiany w ich funkcjonowaniu:

- Rzadsze wahania cen w przypadku powtarzania wyszukiwań.
- Jeżeli po kupieniu jakiegoś towaru, znajdziesz przy użyciu domu aukcyjnego lepszą ofertę na ten towar, niż pierwotnie wyszukana, różnica w złocie zostanie ci zwrócona.
- Jeżeli wyszukane towary zostaną wyprzedane przed dokonaniem przez ciebie zakupu, mogą pojawić się komunikaty o błędach.

Cieszymy się, że mogliśmy ponownie umożliwić wam handel towarami i mamy nadzieję, że wkrótce gospodarka w grze ruszy pełną parą. Będziemy też pracować dalej nad usprawnieniami funkcji domu aukcyjnego. Dziękujemy za nieustające opinie!

Towary w walutowym domu aukcyjnym
W ramach przygotowań do debiutu walutowego domu aukcyjnego, chcemy mieć pewność, że handel towarami będzie odbywał się szybko i bezproblemowo. W tym celu może być konieczne początkowe ograniczenie zakresu handlu w walutowym domu aukcyjnym do przedmiotów w momencie jego uruchomienia i udostępnienie handlu towarami w późniejszym czasie. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, żeby handel towarami za prawdziwe pieniądze był dostępny tak szybko, jak to możliwe — niezależnie od daty premiery walutowego domu aukcyjnego.

Dalej mamy nikogo raczej nie dziwiącą informację o wprowadzeniu wymogu posiadania dołączonego do konta Battle.net Blizzard Authenticatora, aby móc korzystać z dobrodziejstw nadchodzącego RMAH. Niejaki Meozeldian zapowiada zmiany w Blizzardowym Terms of Service:

Przygotowując się na nadchodzące uruchomienie domu aukcyjnego opartego na prawdziwej walucie, będziemy wprowadzać kilka istotnych zmian względem środków bezpieczeństwa wymaganych do używania funkcji Battle.net Balance. Następujące zmiany zostaną poczynione w naszym Terms of Use dostępnym na naszej witrynie internetowej, po premierze domu aukcyjnego opartego o prawdziwą walutę, wszyscy gracze zostaną poproszeni o ponowne przeczytanie i zaakceptowanie tych zmian przy kolejnych uruchomieniu Diablo III.

Aktualizacja funkcji Battle.net Balance i Authenticator
Z wprowadzeniem domu aukcyjnego opartego o prawdziwą walutę, bezpieczeństwo konta stanie się ważniejsze, niż kiedykolwiek. Aby pomóc w zagwarantowaniu pozytywnego doświadczenia podczas korzystania z domu aukcyjnego opartego o prawdziwe pieniądze, poczyniliśmy szereg zmian względem tego, w jaki sposób gracze mogą używać i uzyskiwać dostęp do swojego Battle.net Balance.
 
Od dnia dzisiejszego, aby dodać kwotę waluty do swojego Battle.net Balance, gracz będzie musiał mieć przyłączony do swojego konta Battle.net Authenticator w wersji tokena, lub w wersji mobilnej. Celem dalszego rozjaśniania, owe zmiany oznaczają, iż trzeba będzie mieć przyłączony do swojego konta Authenticator zarówno aby móc dodać środki do swojego konta poprzez Battle.net Account Management, jak i żeby móc przesłać wpływy ze swoich aukcji na konto Battle.net Balance.
 
Proszę zauważyć, że gracze, którzy dodali środki do swojego Battle.net Balance przed wprowadzeniem tych zmian, będą mogli ich używać w zakupach na Battle.net i na aukcjach bez konieczności przyłączania Authenticatora. Będzie on jednak wymagany do dodania nowych środków na swoje konto, zgodnie z powyższymi informacjami.
 
Choć zdajemy sobie sprawę, iż dodaje to kolejny krok podczas procesu logowania się, jesteśmy zdania, iż ta dodatkowa warstwa zabezpieczenie na kontach pozwoli stworzyć bezpieczniejsze środowisko domu aukcyjnego dla wszystkich naszych graczy.
 
Możesz dowiedzieć się więcej o Battle.net Authenticator, Battle.net Mobile Authenticator oraz innych kwestiach związanych z bezpieczeństwem klikając tutaj.

I na koniec, nasz własny oxox zapodaje taką oto metodę zamykania aukcji przed czasem:

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 12.06.2012 07:52

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.