Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Zapowiedź Łaty 1.0.5 – Reakcje, Spekulacje i Nic Wartego Uwagi

Łata 1.0.5 oficjalnie zapowiedziana i na widok nadchodzących zmian, duch Diablo II ma zapewne teraz niezły ubaw. Jakkolwiek. Zapowiedź wybudziła Niebieskich CMów z letargu, jednak nie na tyle, byśmy uzyskali z ich strony jakiekolwiek konkrety. W jednym miejscu, Bashiok wyraża swoje zainteresowanie spekulacjami fanów na temat metody złożenia Infernalnej Machiny, gdzie indziej Vaeflare jara się na myśl o 1.0.5 i w jeszcze jednym miejscu ten pierwszy dodaje, że odpowiednik /players 8 w Diablo 3 również będzie miał wpływ na to, jakie fanty będą lecieć (tak jak w D2).

Jedyne, co warto przytoczyć, to odpowiedź Bashioka na wątek fana opuszczającego grę (sic!). Takich postów są setki, więc dlaczego akurat ten?

Z prostego powodu -- nie wydaje mi się, by PvP uratowało tą grę. Po prostu za dużo tu różnic względem Diablo 2. Od wybijania postaci i NPC, tak jak Caina aż po Akt 4, który jest o wiele za krótkim wyścigiem do mety. Pozostałe rzeczy, jakie zmusiły mnie do odejścia to, ustawienia czatu, handlowanie przedmiotami, brak run, brak umiejętności/customizacji głównej postaci. Dodatkowo, lochy/zawartość oraz end game nie proponują niczego nowego, robię cały czas to samo, bez końca. I wreszcie, śmierć graczy jest komiczna a Whimsyshire zbyt lekkie jak na grę z serii Diablo.

Spoko, cóż, mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś. Nadal będziemy dodawać wypasione rzeczy, więc wpadnij raz na jakiś czas, a nuż coś cię zainteresuje.

Whimsyshire zbyt lekkie jak na grę z serii Diablo.

No bez przesady. A krowy z halabardami były bardzo mroczne i straszne? 🙂

Oryginalny "Cool Shelf" - półka nad biurkiem Bashioka, która zapoczątkowała mem "Cool Shelf" na starych forach Diablo 3.

Cool Shelf Bro.

+5 shelves

Nie widzę jednak, jakim cudem tęcze, kucyki, misie i kwiatki pasują do Diablo 3.

Kiedy pierwotnie zapowiedzieliśmy Diablo III, oberwało nam się od niektórych graczy, którzy uważali, że gra jest zbyt jasna i kolorowa (!), a zamieszczenie wodospadu i tęczy to już prostu przesada. Naturalnie się nie zgadzaliśmy i uważamy, że gra wygląda świetnie, a sam temat został w krótkim czasie zakopany. Jakiś rok później, wydrukowaliśmy koszulki z tęczami/kucykami i nosiliśmy je na BlizzConie jako żart. Ludziom się strasznie podobały i w końcu zaczęliśmy je sprzedawać na ostatnim BlizzConie.

Wiedzieliśmy, że zrobimy "ukryty" poziom, tak jak krowi poziom, więc w zasadzie zaadaptowaliśmy te koszulki do tego poziomu i pokazaliśmy wszystkim, co tak na prawdę kryje się pod słowami "jasne i kolorowe" 🙂

Nie mogę uwierzyć w to, co widzę. Bashiok odpowiedział na posta quitera.

Bashiok, czy zamierzacie uczynić Whimsyshire bardziej ciekawym miejscem do gry? Zróbcie z tego coś w rodzaju Vault of the Assassins albo i lepiej. Dużo elitarnych. Dość mam już 3 Aktu.

Eh, raczej nie chcemy, żeby poziom dla zrobiony dla jaj był najlepszym miejscem do farmowania. Krowy w D2 były takim miejscem przez jakiś czas i wolimy tego nie powtarzać. Głupi żart nie powinien być sercem gry.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 14.09.2012 14:49

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

2 komentarze to “Zapowiedź Łaty 1.0.5 – Reakcje, Spekulacje i Nic Wartego Uwagi”

  1. Karciciel says:

    Duch Diablo II już pewnie dawno umarł ze śmiechu. 🙂

  2. Ems says:

    „a nuż coś cię zainteresuje” tu zdaje się ort 😉

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.