Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

szyscy słyszeliśmy opowieści o Tristram. Już na samo wspomnienie tej nazwy, przed oczyma mamy obrazy nieumarłych potworności, demonicznego opętania, monarchii zepchniętej w odmęty szaleństwa i oczywiście, najstraszliwszego z nich, wyzwolenia Pana Grozy (Lord of Terror). I choć wielu teraz twierdzi, że przyczyną całego zamieszania był jakiś halucynogenny specyfik, który miał się dostać do wody lub w nieznany sposób skazić żywność, osobiście nie jestem w stanie z miejsca zanegować takich opowieści. Za dużo już tego typu dziwów, okazało się w moich podróżach prawdą. Muszę więc przyznać, iż w tymże kontekście, moja podróż do miejsca znanego teraz jako „Nowe Tristram” (New Tristram), w pewien sposób mnie zawiodła.

Nowe Tristram istnieje już od kilku lat, jednak dokładna data jego założenia jest mglista. Jego początki przypominały luźny zbiór kramarzy, zarabiających na zapuszczających się do kazamatów starej katedry awanturnikach, poszukujących owianych licznymi legendami bogactw. Powoli to co stanowiło jedynie obozowisko handlowe, poczęło zapuszczać korzenie małego miasteczka. Z czasem jednakże, miasteczko dopadł regres, z powodu spadku zainteresowania poszukiwaczy przygód doszczętnie zgrabioną katedrą. W tej chwili, miasteczko stanowią głównie zaniedbane szałasy; tawerna jest jedynym budynkiem wyglądającym na w miarę zdatny do zamieszkania.

Nim opuściłem to ponure miejsce, zainteresował mnie pewien ekscentryczny starzec, który zdawał się posiadać nieskończony zasób anegdot i wszelakiego folkloru. Bajał o wielkich zasobach skarbów, w formie starożytnych tomów i zwoi, wciąż podobno zalegających w najgłębszych sztolniach pod katedrą. Mogłem zawierzyć tym opowieściom jedynie na jego słowo, gdyż muszę przyznać, podczas eksploracji pozostałości „starego” Tristram, zabrakło mi wewnętrznej śmiałości, by zrobić cokolwiek więcej nad postawienie kilku kroków we wnętrza niesławnej w legendach katedry.

 

O autorze.

Abd al-Hazir jest cenionym dżentelmenem, historykiem oraz uczonym. Ostatnio podjął się niespotykanego zadania: zbadania, klasyfikacji i złożenia w całość, informacji o unikalnych miejscach i istotach zamieszkujących nasz świat


Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 11:37
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.