Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

 

Ogólne

Co to jest Diablo 3?
Jakie postacie będą obecne w grze?
Co możecie powiedzieć na temat którejś z już ujawnionych klas?
Wokół czego będzie się obracała fabuła trójki?
Czy gra wciąż będzie zawierało losowo generowane obszary?
Jakieś szczegóły na temat nowego Battle.net’u ?
Czy będzie obecny tryb pvp?
Co z ograniczeniami wiekowymi na pudełku z grą?
Napotkamy jakąś znaną postać lub miejsce z poprzednich części?
Jak będą wyglądać zadania w diablo 3? Czy będą podobne do dwójki ?

 

Aspekty Techniczne

Czy gra będzie działała na nowym silniku graficznym?
Jakie będą wymagania sprzętowe?

Plany wydania

Kiedy wypuścicie trójkę?
Czy gra zostanie wydana w wielu krajach? Czy będzie się to odbywało jednocześnie? Na jakie języki zostanie przetłumaczona?
Czy Diablo 3 zostanie wydane jednocześnie na Windowsa i maca?
Ile będzie kosztował zakup gry i gdzie będę mógł ją kupić?

 

 

Co to jest Diablo 3?

Diablo 3 to gra z gatunku action-rpg, tworzona z myślą o byciu godną kontynuatorką serii. Podobnie jak przy poprzednich częściach tak i tutaj gracze będą mogli przemierzać przez bogate i zróżnicowane lokacje, odkrywać epicką fabułę, angażować się w walkę z hordami przeciwników i rozmaitymi bossami, zwiększać doświadczenie i umiejętności prowadzonej postaci oraz znajdywać liczne przedmioty o niesamowitej mocy. Aby sprostać oczekiwaniom fanów gra będzie zawierała wszystko to, co lubiliście w poprzedniej części. Tak więc spodziewajcie się szybkiej akcji, intuicyjnego interfejsu i oraz wielu nowych rzeczy, które wyniosą rozgrywkę na jeszcze wyższy poziom.

 

Jakie postacie będą obecne w grze?

Będziecie mogli stworzyć męską lub żeńską postać (nowość w stosunku do dwójki) jednej z pięciu klas. Póki co znamy cztery z nich: Barbarzyńce, Szamana, Mnicha oraz Czarodziejkę. Każda z nich będzie wyposażona w unikalne zdolności, a możliwość ich modyfikacji pozwoli na stworzenie jedynych w swoim rodzaju bohaterów.

 

Czy możecie powiedzieć coś na temat którejś z już ujawnionych klas?

Powracający z drugiej części sagi Barbarzyńca jest jednym ze stróżów Góry Arreat. Ten noszący zbroję płytową, władający potężnymi brońmi dzikus został wyposażony w nowe niszczycielskie umiejętności, aby unicestwić demoniczne siły zagrażające światu Sanktuarium.

 

Przerażający Szaman pochodzi z jednego z plemion legendarnej nacji Umbraru. Na jego zdolności składają się czary i umiejętności alchemiczne, możliwość przywołania bagiennych potworów, szarańczy czy też zombie. W dodatku, za pośrednictwem alchemii potrafi tworzyć wybuchające eliksiry. Dzięki temu wszystkiemu jest w stanie zniszczyć każdego demona, na tyle głupiego, by zadzierać z mocą Umbraru

 

Czarodziejka włada mocami żywiołów oraz jest w stanie manipulować czasem. Aby pokonać hordy piekieł potrafi wywołać rozdzierające otoczenie błyskawice, wybuchowe energie, a także tworzyć niewielkie obszary, w których czas upływa wolniej.

 

Mnich jest świętym wojownikiem będącym połączeniem paladyna oraz zabójczyni znanej z drugiej części gry. Włada szerokim arsenałem lekkich broni takich jak jednoręczne miecze, kostury, khutary i innymi brońmi do walki wręcz. Choć nie jest tak wytrzymały jak Barbarzyńca, jednak jego szybkość rekompensuje tę słabość. Jest w stanie w mgnieniu oka przepuścić ataki nawet po kilka uderzeń na sekundę, które z pewnością zmasakrują każdego przeciwnika.

 

Wokół czego będzie się obracała fabuła trójki?

Akcja gry toczy się w sanktuarium, mrocznym świecie fantasy. Większość mieszkańców tego uniwersum nie zdaje sobie sprawy z tego, że dwadzieścia lat temu całe sanktuarium zostało ocalone przed najazdem demonicznych armii przez kilku dzielnych śmiałków. Większość z tych, którzy byli na tyle szczęśliwi by przeżyć oszalała od tego co doświadczyła. Pozostali starali się wyprzeć straszne wspomnienia ze świadomości by wieść normalne życie. W Diablo 3 powrócimy do sanktuarium by raz jeszcze stawić czoła złu, które znowu zagraża światu.

 

Czy gra wciąż będzie zawierało losowo generowane poziomy?

Tak, gra wciąż zawiera losowo generowane poziomy, jednak w przeciwieństwie do poprzedniczek stawia poprzeczkę jeszcze wyżej dodając do gry system losowych, skryptowych zdarzeń. Przykładowo podczas rozgrywki gracze mogą napotkać postać wymagającą eskorty czy też obrony. Te małe przygody jeszcze bardziej zwiększają różnorodność rozgrywki, i co z tym związane sprawiają, że świat sprawia wrażenie żyjącego i unikalnego wraz z każdą nowo rozegraną grą.

 

Jakieś szczegóły na temat nowego Battle.net’u ?

Trzecia część sagi będzie korzystała z nowego battlenetu (wersji 2.0), tego samego który zostanie użyty w Starcrafcie 2 oraz World of Warcraft: Cataclysm. Główny nacisk zostanie położony na współpracę graczy, z myślą o której zostanie dodany szereg nowych usprawnień. Dzięki nim połączenie z przyjaciółmi będzie jeszcze łatwiejsze i dostarczy wam wielu godzin zabawy. Więcej szczegółów na temat tych udogodnień i innych funkcji zostanie ujawnione w przyszłości.

 

Czy będzie obecny tryb PvP?

W Diablo 3 będziemy kłaść nacisk na kooperację. Nie oznacza to jednak, że w grze nie będzie trybu PvP (możliwości toczenia walki ze znajomymi). Wciąż wiele dyskutujemy na ten temat i możemy powiedzieć, że przy implementacji tego aspektu będziemy bardzo ostrożni, tak aby uniknąć rzeczy takich jak griefing (nadużywanie trybu PvP w grze, pozwalające na zabijanie graczy w niedogodnych sytuacjach).
Z pewnością nie będzie można pojedynkować się z innymi bez ich zgody.

 

Co z ograniczeniami wiekowymi na pudełku z grą?

Ograniczenia zostaną nałożone w zależność od wymagań panujących w różnych państwach. Na dzień dzisiejszy gra wymaga jednak jeszcze dużo pracy, więc nie jesteśmy jeszcze gotowi by poddać ją ocenom.

 

Napotkamy jakąś znaną postać lub miejsce z poprzednich części?

Tak, zdecydowanie. Powrócimy do Tristram i kilku innych znanych fanom miejsc, a także zwiedzimy zupełnie nowe obszary Sanktuarium. Oprócz tego napotkamy również postacie z poprzednich gier, np. Deckarda Caina.

 

Jak będą wyglądać zadania ? Czy będą podobne do dwójki ?

Nasze plany dotyczące zarówno zadań jak i fabuły są wciąż trzymane w tajemnicy. Ujawnimy szczegóły w późniejszej fazie produkcji. Na chwilę obecną możemy powiedzieć, że poza misjami związanymi z fabułą możecie się także spodziewać quest’ów powiązanych z klasą waszej postaci.

 

 

Czy gra będzie działała na nowym silniku graficznym?

Tak, najnowszy „diabełek” działa na zupełnie nowym, stworzonym przez nas silniku 3D. Dzięki niemu zobaczycie hordy stworów niezwykle bogatych w detale, a system fizyki Havok sprawi, że ich padające ciała i inne obiekty będą zachowywać się w realistyczny sposób. Wszystko to umożliwi wam wykańczanie hord przeciwników na dziesiątki spektakularnych sposobów.

 

Jakie będą wymagania sprzętowe?

Zostaną ogłoszone w późniejszym stadium produkcji

 

 

Kiedy wypuścicie trójkę?

Na chwilę obecną jest jeszcze zbyt wcześnie by podać choćby szacunkową datę. Naszym celem przy każdej produkcji jest stworzenie gry, która dostarcza dużo zabawy, jest doszlifowana do granic możliwości, a także dobrze zbalansowana. Mamy zamiar pracować przy Diablo 3 tak długo, jak będzie trzeba, aby sprostać oczekiwaniom naszych fanów. Poza tym naszym celem jest także wypuszczenie gry w jak największej liczbie państw oraz przetłumaczenie jej na kilka języków. Podamy więcej szczegółów jak tylko gra zbliży się do ukończenia.

 

Czy gra zostanie wydana w wielu krajach? Czy będzie się to odbywało jednocześnie? Co z przekładem na inne języki?

Tak – podobnie jak przy Diablo 2 gra zostanie przetłumaczona i wypuszczona naraz w tylu państwach, w ilu tylko będzie można. Więcej szczegółów na temat lokalizacji podamy w przyszłości.

 

Czy Diablo 3 zostanie wydane jednocześnie na Windowsa i maca?

Podobnie jak przy naszych ostatnich tytułach, Diablo 3 zostanie wypuszczone na oba systemy.

 

Ile będzie kosztował zakup gry i gdzie będę mógł ją kupić?

Cenę i dostępność produktu ogłosimy, jak tylko gra będzie na ukończeniu.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 11:38
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.