Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

Odrażająca hybryda humanoida i demonicznego pajęczaka. Jej odnóża zdają się przypominać damskie uda, ściśnięte w zaostrzone i ozbrojone stalą nożyny. Makabry dodają owadzie ostrza, wyrastające z krocza ludzkiego elementu przerazy. Odwłok aberracji, okrywa żebrowy egzoszkielet, dość szczelnie ochraniający jego wnętrzności przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Biorąc pod uwagę legendarność bestii i brak jakichkolwiek świadectw czyjegokolwiek przeżycia z nią spotkania, o jej zdolnościach i taktyce, można jedynie spekulować. W opowieściach, mowa jest jedynie o wytworach jej odwłoku. Produkuje on Jedwabne Lepiszcze, znacząco utrudniające ruch zaplątanego i oblepionego nim nieszczęśnika, oraz Wybuchowe Pociski, rozpraszające się w obłoku ognia wokół trafionej ofiary. Biorąc pod uwagę jej anatomię i wyraźne spowinowacenie z pajęczakami, jeśli owa przeraza gdzieś istnieje, z pewnością akompaniują jej zastępy pająkowatych sług.

W podaniach przedstawiana bywa w zawieszeniu na potężnych łańcuchach, których ogniwa zdają się być wtopione w jej odnóża. Jest odziana w przypominające suknie odzienie, z ostrzami u jej krocza, ukrytymi pod prześwitującym materiałem. Twarz ukazywana w pełnym furii rozwarciu z szeregami ostrych jak brzytwa zębisk lub jak w przypadku obrazowania z łańcuchami, bardziej stonowana i ludzka, okryta do wysokości ust balową maską. Ten specyficzny ubiór, w połączeniu z makabryczną anatomią, prowadzi do licznych wersji genezy tegoż demona. Najpopularniejsza z nich, mówi o jakiejś skorumpowanej przez złe moce księżniczce, lubującej się w dworskiej modzie, poddanej przed wiekami straszliwej przemianie.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 19.11.2010 13:07
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.