Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

ały, połyskujący szczurołak, biega z wielką torbą skarbów na plecach, głośno chichocząc. Skubaniec podwędza wszystko co się błyszczy i wygląda na wartościowe. Paskuda do tego stopnia pożąda błyskotek, że z przepełnionego skarbami wora, co rusz to wysypuje się złoto i przedmioty. Poszukiwacze przygód robią wszystko co w ich mocy, by szubrawce dorwać i przywłaszczyć sobie jego fanty.

Poszukiwacz, nie stwarza zagrożenia, samemu, wyraźnie go unikając. Nie dostrzegłszy chętnych do odebrania my skarbów, szczurołak powoli przemieszcza się po lokacji, wypatrując błyskotek. Jego skóra połyskuje w świetle świec i pochodni, co raczej nie jest mu na rękę. Zaatakowany, truchleje w strachu na chwilę, po czym niesamowitym sprintem ucieka od przeciwnika, odrobinę poza zasięg jego wzroku, gdzie demonstrując swą przebiegłość, poczyna się śmiać i skakać, ponownie zwracając na siebie uwagę… Jeśli agresor skupi na nim swoją uwagę, z determinacją próbując go dorwać, Poszukiwacz zacznie panikować, biegać gdzie popadnie i zazwyczaj wpadnie na jakąś ścianę czy kąt, gdzie zainteresowany nim osobnik, dokończy dzieła.

Podobni mu niegodziwcy, są najwyraźniej znani w większych siedliskach ludzkich i w miarę możliwości, tępieni. Ludzie wyznaczają nagrody pieniężne różnej wartości, za schwytanie Poszukiwacza żywego lub martwego.

Poszukiwacz Skarbów posiada jeszcze jedną, tajemniczą umiejętność. Otóż chodzą słuchy, że owy nikczemnik potrafi otworzyć magiczny portal, nieznanego przeznaczenia. Czy służy on do ucieczki, bądź też szybkiego przetransportowania zebranych skarbów do jego legowiska – nie wiadomo. Tak czy owak, dostrzegłszy ten proceder, poszukiwacz przygód winien natychmiast ancymona przygwoździć.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 10.11.2010 14:08
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Poszukiwacz Skarbów”

  1. demoniczny jasiek says:

    skubaniec

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.