Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

dy począłem tracić równowagę, Burroughs chwycił mnie za kark i potrząsnął wściekle. „Koniecznie chcesz nakarmić tego Kosogona, czyż nie, al-Hazi’rze?” spytał. „Czyżbyś nigdy wcześniej nie widział Ścierwożercy?”

Zaiste, dane mi było wcześniej widzieć Ścierwożerce: małą, zagrzebującą się kreaturę, żywiącą się padliną. W przeciwieństwie do innych nekrofagów, te są wyjątkowo agresywne i bez żadnych oporów atakują napotykających je nieszczęśliwców. Potężne kończyny Ścierwożercy, umożliwiają mu szybkie, sprężynujące ataki, celowane w odkryte twarze i szyje ofiar. Uderzające podobieństwo do anatomii Skoczków z pustyni Aranoch, zadecydowało o sklasyfikowaniu Ścierwożercy, w tej samej grupie stworzeń. Znany jest też przeklęty wariant (zdaniem niektórych demoniczny) owej kreatury, domniemanie nękający podróżników w regionie Tristram, jakieś dwadzieścia lat temu. Ścierwożerca był też odpowiedzialny za wyjątkowo bolesny epizod w czasach mojej młodości, do którego w tym momencie nie ma potrzeby się odnosić.

„Ta-jest. Zagrzebywacz, posłuży do złapania zagrzebywacza,” zaznaczył. Chwycił liny zwisające z klatki i przybił je do ziemi za pomocą ciężkiej piki. Dodatkowo, do obu swoich doświadczonych czasem butów, przymocował coś co wyglądało jak długie noże a następnie wbił ich ostrza w ziemię.

„Lepiej zejdź z drogi.” Komunikując to, zaparł się na trzymanych linach, odblokował mechanizm zamykający na ścianie klatki, poczym cisnął całością na piasek. W reakcji na oszalałe próby oswobodzenia się zamkniętych wewnątrz Ścierwożerców, klatkę wyrzuciło przed siebie. Nie zdążyłem nawet wydedukować w jakiż to sposób Burroughs był w stanie założyć bestiom kagańce (do których przyczepione były wspomniane liny) gdy rozszalałe stworzenia, zagrzebały się w miękkiej ziemi.

Byłem okrutnie spięty. Czułem się nagi i odkryty na niebezpieczeństwa. Jakież to szaleństwo przekonało mnie o pożyteczności zapuszczania się tutaj?

Wyjrzałem na coraz słabiej oświetlone zmierzchem pustkowia, próbując dostrzec tnące piasek legendarne, wysadzane rogami płetwy Kosogona.

Bez jakiekolwiek ostrzeżenia, Kosogon Wydmowy wystrzelił na powierzchnię z gwałtownością wulkanu, łapiąc w swoją paszczę wszystkie trzy Ścierwożerce na raz. Piasek eksplodował ponownie, gdy Kosogon dał powrotnego nura ze swoimi zdobyczami. Liny natychmiast strzeliły w naprężeniu i miarkowałem już rychły koniec Burroughs’a. Nie mogłem pojąc jak wyobrażał sobie wyciągnięcie tak wielkiego monstra, jednak on nawet nie próbował – po prostu trzymał się liny.

Po kilku napiętych sekundach rozciągających się w nieskończoność, lina zaczęła dziwnie poszarpywać.

„A! Małe paskudy zaczynają robić swoje.” Uśmiechnął się okropnie. „Długo to już nie potrwa.”

Po kolejnych kilku chwilach tego przedziwnego spektaklu, nagłe zrywy lin poczęły ustępować. W końcu, łowca zaczął wciągać na powierzchnię swoją zdobycz. Gdy jej część znajdowała się już na kamieniach, mogłem dostrzec co tak naprawdę zaszło. Kosogon połknął Ścierwożerce w całości, które to w następstwie poczęły wygryzać się z ichniego żołądka, nim jego soki trawienne zaczęły działać. Jeden Ścierwożerca ledwo jeszcze trzymał się żywota. Praktycznie w połowie przerżnął się przez Kosogona, łapiąc haustami powietrze, podczas gdy jego skóra zaczynała się już rozpuszczać. Zwymiotowałem.

Śmiejąc się ze mnie ponownie podczas odcinania trójkątnego łba bestii, Burroughs zaczął mi opowiadać o niesamowitym Kosogonie Wydmowym: dynamice jego kanciastej, wystającej dolnej szczęki, która z łatwością przeżyna się przez glebę; sposób, w jakim kształt tejże szczęki, umożliwia Kosogonowi bez wysiłkowe pływanie pod powierzchnią piasków z niesłychaną zwinnością; i wiele wiele innych szczegółów, których w żadnej mierze nie miałem zamiaru w tej chwili wysłuchiwać. Kiwałem tylko lekko głową, zastanawiając się, ile zajmie mi powrót do domu i wczołganie się grzecznie do łóżka.

O autorze.

Abd al-Hazir jest cenionym dżentelmenem, historykiem oraz uczonym. Ostatnio podjął się niespotykanego zadania: zbadania, klasyfikacji i złożenia w całość, informacji o unikalnych miejscach i istotach zamieszkujących nasz świat

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 11:55
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.