Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

yróżnić można szereg rodzajów magii, dających się kategoryzować na podstawie ich źródła. Nie wiadomo dokładnie na jakiej zasadzie działa to rozróżnienie, wydaje się jednak, że każdy rodzaj magii ma swój odpowiednik w źródle mocy na planie Eterycznym i to właśnie z niego, energia ta jest kierunkowana na plan Fizyczny. Części i elementy zaklęcia są więc na przykład pozyskiwane ze Świętej Magii, Pierwotnej lub Magii Żywiołów.

Nazwa grupy magii ale także zbiór najbardziej zaawansowanych i najpotężniejszych inkantacji. Za ich pomocą można manipulować samym czasem. Postrzegana jako wyjątkowo zmienna i niebezpieczna.

Magia przekazywana przez inny byt lub źródło mocy. Efekty są zależne od źródła.

Magia pozyskiwana z Gorejących Piekieł. Wyjątkowo spaczająca i zawodna, niesie jednak ze sobą potężną, surową moc. Za jej pomocą, można przyzywać demoniczne istoty lub sprowadzać wysoce destruktywne emanacje. Dostęp do niej, uzyskać można zwyczajnie sięgając po demoniczne energie jako doświadczony czarnoksiężnik lub poprzez pakt z demonem o wystarczającej mocy. Demoniczną Magię często zwie się Mocą Chaosu.

Magia pozyskiwana z bóstwa danej jednostki. Efekty są zazwyczaj ograniczone do sfery wpływów wybranego bóstwa (np. bóg ognia, zezwoli subiektowi inkantacje zaklęć o ognistej naturze) oraz jego humory, odnośnie tego, kto powinien jego moc posiąść.

Magia pozyskiwana z Wysokich Niebios. Przyznawana tylko wybranym. Wykorzystywana głownie do walki z nieumarłymi  i innymi demonicznymi siłami. Czasami poprzez Święte moce pozyskać można energie Żywiołów jaki i esencji Życia. Nazywana Mocą Ładu.

Wykorzystywanie samej natury do pozyskania magicznych energii. Zaklęcia Natury, są zazwyczaj bardziej „pierwotne” w swej istocie niż czary Żywiołów i zawierają specyficzne aspekty natury i jej duchów. Znacząco różni się od pozostałych szkół magii, można jednak za jej pomocą pozyskać pewne moce Żywiołów.

Magia złączona ze światami duchów o przeróżnych rodzajach. Nie wiele jest znane o źródle jej mocy.

Nie wiadomo czy Śmierć jest częścią duchowych energii, jednak bardziej prawdopodobnym jest, iż esencja śmierci jest składnikiem Wielkiego Cyklu Istnienia niż tylko Mrocznej, Demonicznej czy Chaotycznej Magii, pomimo tego, że każda z nich wykorzystuje esencje Śmierci. Śmierć jest przeciwieństwem Życia, przez co krzywdzi wszystko co żywe.

Nie wiadomo czy Życie jest częścią duchowych energii, jednak bardziej prawdopodobnym jest, iż esencja śmierci jest składnikiem Wielkiego Cyklu Istnienia niż tylko Magii Świętej, Magii Światła czy Ładu pomimo tego, że każda z nich wykorzystuje esencje Życia. Życie jest przeciwieństwem Śmierci, przez co krzywdzi wszystko co nieumarłe.

Magia pozyskiwana z własnego ciała. Wykorzystywana głównie do osiągania przez ciało zdolności bez jej pomocy niemożliwych. Może być również wykorzystywania do rzucania klątw.

Najczęściej spotykany i równie często wykorzystywany rodzaj magii. Może okazać wielką gwałtowność i moc.

Z niewielkim trudem można przemienić Manę w ogień i następnie ukształtować go w pocisk, strumień, kulę lub mur. Wykorzystywana właściwie tylko i wyłącznie do destrukcji.

Łatwo jest przemienić Manę w elektryczność, ale trudno już nad nią zapanować. Wykorzystywana do wywoływania ukierunkowanych błyskawic, telekinezy, teleportacji oraz tworzenia pól siłowych.

Absorpcja ciepła z danego obszaru, celem uzyskania lodu lub zmarzliny. Wykorzystywana do destrukcji i zadawania dotkliwych obrażeń. Nie tak destruktywna jak Ogień czy Błyskawica, częściej używana do ochrony własnej (mury, zapory, osobiste tarcze z głębokiego zmrożonego lodu) i zastraszenia przeciwnika.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 12:05
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.