Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

Talizman został potwierdzony na BlizzCo’nie 2010, jako osobna przestrzeń w ekwipunku, przeznaczona na przechowywanie klejnotów/talizmanów [tu uwaga: charm i talisman, to dwie różne rzeczy w języku angielskim. W języku polskim jednak, oba tłumaczą się na talizman. Rozwijając pojęcie charm, można powiedzieć, że jest to coś w rodzaju króliczej łapki, jakiegoś szczęśliwego obiektu. Nie ma jednak na to dobrego określenia. – przyp. Red.] (odpowiednik talizmanów z D2). Talizman będzie się zwiększał wraz z rozwojem postaci, umożliwiając montaż dodatkowych klejnotów/talizmanów.

Klejnoty/Talizmany w Diablo 3, będą pozwalały na wzmacnianie podstawowych atrybutów postaci oraz jej charakterystyk. Będą istniały poziomy klejnotów/talizmanów (poziomy jakości), warunkujące ich moc oraz dostępność w grze.

Niestety, zgodnie z rewelacjami Bashiok’a z 25 Maja 2011, Talizman wyleciał z Diablo 3 takiego, jakim je zobaczymy przy jego premierze. Zastrzeżono jednak, że może on powrócić w przyszłości:

Z opinii i testów do tej pory przeprowadzonych, zdecydowaliśmy się usunąć Talizman z pierwotnie wydawanej wersji gry.

To był fajny pomysł w swoim założeniu, jednak obecnie stał się zbyt prosty i nie zapewnia nam niczego, czego nie dałoby się zdobyć ze zbroi i ekwipowanych broni. Wymaga od gracza sporej inwestycji czasu do znajdywania i przechowywania jeszcze jednego rodzaju przedmiotów, które tylko dodają do statystyk postaci. Kiedy [gracze] muszą się tym zajmować, jest to zwyczajnie nudne, jako że mogą z powodzeniem osiągnąć to samo przy pomocy wypasionych rzeczy jak zbroje i bronie. Pierwotnie Talizman miał o wiele głębsze założenie, okazało się ono jednak zbyt ambitne i przez lata zostało znacznie okrojone, do bardzo podstawowego plusa do statystyk za każdy kwadracik. Lubimy prostotę w naszych projektach, jednak talizmany [charms – przyp. red.] stały się w swoim przeznaczeniu zbyteczne.

Nasze pierwotne założenie nadal nam się podoba, nie chcemy jednak wszystkiego przerywać i spędzać masy czasu na próbie naprawy Talizmanu, choć już nawet teraz mamy na to świetne pomysły. Tak więc z dużym prawdopodobieństwem powróci on w takiej czy innej formie po premierze gry. I będzie wypasiony.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 26.05.2011 10:38
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

2 komentarze to “Talizman”

  1. wyder says:

    Brzmi to zalosnie. Wszedlem sobie na te stronke, aby poczytac o rewelacjach jakie czekaja mnie w D3 jesli ewentualnie zdecyduje sie na zakup, po czym wiekszosc wpisow na ktore natrafiam to rezygnacje z pewnych koncepcji bo jednak okasaly sie bezsensowne, niedopracowane, czy jeszcze cos… Blizzard pracuje nad ta gra juz pare lat, i dopiero teraz zorientowal sie ze jego „wypasione” pomysly i koncepcje jednak do gry nic nie wnosza ? Jak dla mnie zenujaca niekompetencja albo celowy marketing zeby zrobic szum w kolo gry. W kazdym razie wyglada to slabo …

  2. KaaT says:

    nie kupuj gry i w ogole to idz pograc s sims:)

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.