Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

Anatomicznie w pewien sposób spowinowacony z Firnowym Magiem, cielsko Truciciela wypełniają opary, gazy i jadowite ciecze. Jego arachnoidalna budowa, gdzie dla jego zimnego odpowiednika mogła zdawać się chybiona, tutaj, pasuje idealnie. Pajęczakowata pokraka z parą długich macek, wyrastających gdzieś między głową a ramionami. Zielona krew, która równie dobrze może być jakimś jadem sama w sobie. Miejsce występowania dzielą ze swymi zmrażającymi pobratymcami. I znów, tam gdzie Firnowy Mag zdaje się nie pasować, Truciciel komponuje się idealnie, dodając do zatęchłego smrodu rozkładu panującego w podziemnych kryptach, nutę zatruwających gazów i płynów.

Truciciele atakują z dystansu, z drugiego rzędu, zazwyczaj poprzedzani zastępami Kościanych Wojowników i wszelakiego innego inwentarza, pilnującego mniej lub bardziej świadomie starożytnych grobowców. Jedyna znana z ulotnych przekazów zdolność ofensywna Truciciela, to salwa potrójnych kul stężonej trucizny, czy bardziej szeregu trucizn, skomasowanego w sferyczny pocisk. W zależności od odporności organizmu, trafienie taką kulą przynosi różne rezultaty. Samo trafienie wywołuje szok w organizmie, spowodowany faktem wtargnięcia jadu do krwiobiegu. Dalsze etapy rozwoju zatrucia, zależą już tylko i wyłącznie od krzepy nieszczęśnika. Wątły fizycznie osobnik, może zostać zgładzony trucizną w kilka minut, gdzie przypadek uodporniony, lub wyposażony w metody odtrucia, zwalczy toksyny całkowicie.

Należy oczywiście unikać trujących kul, lawirując między nimi, tym samym zmniejszając dystans między sobą a Trucicielem. Z odpowiednimi umiejętnościami i dawką szczęścia, awanturnik znajdzie się w zasięgu i okazji do wyprowadzenia ataku, którego kilka powtórzeń, spowoduje śmierć aberracji, w rozległym obłoku trujących oparów i jadowitej posoki.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 25.11.2010 15:12
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.