Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

zęstotliwość występowania tego „Wcielenia Obżarstwa” („Gluttony Incarnate”), może budzić wątpliwości. Z jednej strony, wydaje się on być lepiej uzbrojoną wersją innych „grubych demonów”, jednak fakt sposobu w jaki zostaje przyzwany (i samego faktu przyzwania; nie błąka się ot tak po podziemiach), może sugerować znacznie bardziej wyjątkową naturę owej bestii. Należy również zaznaczyć iż, obżarstwo, stanowiące jeden z siedmiu grzechów głównych, tu w wersji wcielonej, tylko dodaje mistycyzmu i znaczenia Tysiącfuntowcowi.

Zawdzięczając swą nazwę skrajnemu spasieniu, bestia porusza się dość pokracznie, nie przejawiając oznak znaczącej zwinności. Czego jednak mu brak w zręczności, nadrabia masą i siłą. Dwie potężne buławy w połączeniu z siłą przerośniętych mięśni, stanowią nie lada zagrożenie dla nieszczęśnika znajdującego się w ich zasięgu.

Jeśli szczęśliwie uda się jakiemuś odważnemu awanturnikowi, znacznie osłabić potwora, ten natychmiast wpadnie w szał, jego tatuaże zapłoną żółto-pomarańczowym blaskiem a sam kolos zacznie się poruszać z zupełnie nienaturalną jego rozmiarom szybkością. Pozostaje w tym stanie, aż do zgładzenia, co dla dobra walczącego, powinno nastąpić jak najszybciej.

Pochodzenie tegoż demona pozostaje niepewne, tak jak i jego powiązanie z Gorejącym Piekłem. Sposób w jaki zostaje sprowadzony na świat (w rytuale, wymagającym ofiary i kilku Mrocznych Kultystów), sugeruje postawienie go w wyższych szeregach zastępów zła. Możliwe, iż spotykany niezwykle rzadko w Sanktuarium, staje się mięsem armatnim w przeklętych wymiarach z których pochodzi, gdzie już nie tak trudno o istotę potężniejszą.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 12:10
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.