Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

ażdy mężczyzna, kobieta czy byt u jakiejkolwiek władzy, jest poddany wypaczającej żądzy jeszcze większej władzy czy mocy, lub też zwyczajnemu utraceniu empatii dla, pomniejszych mężów, kobiet czy bytów. Naturalnie sprawa tyczy się w taki sam sposób Magii a wielka magiczna moc może być jeszcze bardziej niebezpieczna niż najbardziej nawet wyjątkowe wpływy i władza polityczna, dając posiadaczowi takich „boskich” zdolności, możliwość manipulowania czasem i przestrzenią. Nie wiadomo czy już sam akt pozyskiwania energii magicznych wystarczy by wypaczyć człowieka, wiadomo jednak, że Magia Demoniczna posiada taką zdolność.

Możliwe, że stoi za tym fakt niesienia przez Magię Demoniczną znacznie bardziej destruktywnych komponentów niż jakakolwiek z pozostałych szkół magii, jednak wielu czarodziejów i czarodziejek padło ofiarami Demonicznego wabienia, obracając się przeciwko swym braciom w człowieczeństwie. Magiczne wojny między Bartuc’em i Horazon’em są najlepszymi na to przykładami i jednymi z głównych przyczyn koncentracji Klanów Magów na magii Żywiołów.

Również Vizjerei uformowało Zakon Łowców Magów (znanych również jako Zabójców Magów), obserwujących magów-renegatów, mogących wpaść pod plugawe wpływy sił Zła. By osiągnąć odpowiednią biegłość w tym zadaniu, trenowani byli w korzystaniu z magicznych lub technicznych urządzeń walki, rzadziej w samej Magii, mogącej sprowadzić na nich Demoniczne wypaczenie.

Ironicznie, niektóre elementy „tradycyjnej” Magii Demonicznej, działającej w zakresie manipulacji umarłymi, zdają się nie mieć żadnych wypaczających zacięć. Kapłani Rathm’y, znani również jako Nekromanci, nie demonstrują żadnych oznak Demonicznego spaczenia, pomimo ich wielkiej mocy i panujących powszechnie w Sanktuarium przekonań na ich temat.

Druidzi unikają Magii Tradycyjnej, nazywając ją Dubhdroiacht (Czarną Magią) i korzystają z innej ścieżki, która również zdaje się być odporna na wypaczające siły – Magii Natury. Święta Magia Wysokich Niebios oraz Magia pozyskiwana od Amazońskich bóstw, również zdaje się być pozbawiona zagrożeń wypaczenia.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 12:14
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.