Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

Demoniczno-nieumarłe elity wojowników kultu Triune. Humanoidy, na głowie noszą ogromne hełmy z zakręconymi, baranimi rogami. Zarówno w głowie, jak i ciele, liczne powbijane oznaki spaczenia – Zęby Diablo. Prawdopodobnie zbroja którą noszą, a i owy gargantuiczny hełm w szczególności, przytwierdzony jest za pomocą wspomnianych przeklętych kolców.

Są do tego stopnia ogarnięci żądzą walki i nienawiści do życia, że potrafią wyładowywać te pasje na swoich pobratymcach. Podczas Wojen Grzechu, opisywano ich jako przypominających ludzi, jednak łatwo od nich odróżnialnych, ze względu na puste oczodoły, z nieznacznie tlącą się w nich czerwoną poświatą nienawiści.


Ukryci pod Świątynią Triune, Morlu pozostawali zwarci ze sobą w niekończącej się walce, której nawet śmierć nie zakańczała. Demoniczny artefakt, znany jako Pocałunek Mefista, wskrzeszał każdego poległego Morlu, rzucając go z powrotem w wir walki. Każdy Morlu walczył i zginął co najmniej tuzin razy. Nazwać ich fanatykami to za mało. Morlu żyli i oddychali esencją i żądzą Pana Nienawiści.

Morlu są niesłychanie trudni do powalenia. Bez znaczenia na otrzymane razy, powstają i walczą dalej. Jedynym znanym sposobem, jest odseparowanie głowy od ciała, przez co siły życiowe ulatują przez ziejącą z szyi ranę. Zaciekłość woli siania pożogi, demonstruje fakt kontynuowania walki bez głowy, przez jakiś czas oczywiście, puki esencje życiowe  z ciała zupełnie nie ulecą.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 18.11.2010 14:41
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.