News

Diablo 4 - sezon 4: rewolucja w łupach już tu jest? Oto co nowego

Autor Eryk Laskowski
Eryk Laskowski06.05.20244 min.
Diablo 4 - sezon 4: rewolucja w łupach już tu jest? Oto co nowego

Witajcie, maniacy Diablo! Sezon 4 przyniesie rewolucję w systemie łupów w naszej ukochanej grze. Wprowadzone zostaną zupełnie nowe mechaniki, takie jak Hartowanie, które pozwolą na głębszą personalizację ekwipunku. Ale to nie wszystko! Helltidesy również doczekają się odświeżenia, aby zapewnić większą gęstość przeciwników i lepsze nagrody. Na deser, powróci słynna Andariel jako nowy boss na miarę Duriela.

Nowa mechanika wytwarzania przedmiotów - Hartowanie

Diablo 4 Season 4 wprowadza rewolucyjną mechankę wytwarzania przedmiotów - Hartowanie. To całkowicie nowy sposób na personalizację ekwipunku, który pozwoli Ci nadać unikatowe cechy Twoim przedmiotom. Dzięki tej mechanice będziesz mógł dodawać wybrane aspekty do swojej broni i zbroi, co otworzy zupełnie nowe możliwości dla budowania wyjątkowych bulidów.

Hartowanie będzie działać w oparciu o Manuały Hartowania, które będą losowo dropiły z przeciwników. Każdy Manuał zawiera kilka aspektów, a Ty sam będziesz mógł wybrać, który z nich dodać do swojego ekwipunku. Co więcej, będziesz mógł zmieniać te aspekty aż do określonej liczby razy, dając Ci pełną kontrolę nad procesem tworzenia idealnego zestawu.

Ale to nie wszystko! Diablo 4 Season 4 wprowadzi również system Mistrzowskiego Hartowania, który pozwoli Ci na dalsze ulepszanie Twoich przedmiotów. Dzięki temu będziesz mógł maksymalizować potencjał Twojego ekwipunku i osiągnąć niespotykany dotąd poziom mocy.

Zmiany w systemie Helltidesów

Jedną z największych zmian w Diablo 4 Season 4 są modyfikacje w systemie Helltidesów. Deweloperzy zainspirowali się ogromną popularnością Żniw Krwi Wampirów z poprzedniego sezonu i postanowili dostosować Helltidesy, aby zapewnić bardziej intensywną i nagradzającą rozgrywkę.

  • Zwiększona gęstość przeciwników w Helltidessach
  • Lepsze nagrody materiałowe za ukończenie wydarzeń
  • Dostępność Helltidessów na niższych poziomach trudności

Ale to nie wszystko! Diablo 4 Season 4 wprowadzi również system Zagrożenia, który będzie narastał wraz z eliminowaniem kolejnych fal przeciwników. Po osiągnięciu najwyższego poziomu Zagrożenia, pojawi się potężny boss Hellborn, którego pokonanie wyda jeszcze lepsze nagrody i więcej doświadczenia.

Aby zapewnić sobie przewagę w tych zmaganiach, będziesz mógł zbierać i poświęcać Nieczyste Serca, które dodatkowo zwiększą jakość i ilość dropiących nagród. Wraz z elikirem podnoszącym poziom trudności Helltidessów, ta nowa mechanika zapewni Ci niezapomniane wrażenia z walki.

Czytaj więcej: Najwięksi streamerzy Diablo 4 krytykują Sezon 3 od Blizzard

Powrót Andariel jako nowego bossa

Zdjęcie Diablo 4 - sezon 4: rewolucja w łupach już tu jest? Oto co nowego

W Diablo 4 Season 4 powróci ikoniczna postać z poprzednich części serii - Andariel, Oblubienica Udręki. Ta przerażająca Pomniejsza Zła została przywrócona do gry jako nowy boss na miarę samego Duriela, oferując takie same szanse na unikatowe łupy.

Andariel zaszyje się we wschodniej części Tasaraku, w Hanged Man's Hall. Jednak aby ją przywołać, będziesz musiał zebrać specjalne materiały, które dropiują po pokonaniu Lorda Zira i Bestii w Ice. Przygotuj się na prawdziwe wyzwanie, gdyż Andariel będzie sięgać po swoje ikoniczne ataki Cienia, Ognia, Błyskawic i oczywiście Trucizny.

Ale nawet po jej pokonaniu nie będzie to koniec zmagań! Diablo 4 Season 4 wprowadzi warianty Zgryzot dla każdego bossa w grze, dając Ci szansę na zmierzenie się z jeszcze potężniejszymi przeciwnikami. Przywołanie tych wersji będzie wymagało użycia Styksowych Kamieni, które można będzie zdobyć w nowym obszarze - The Pit.

Sezon 4 w Diablo 4 wprowadza prawdziwą rewolucję w systemie łupów i rozgrywki. Śmiało możesz oczekiwać niesamowitych wrażeń i wyzwań, które na długo przykują Cię do tej kultowej gry.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Rozgrywka na Dwa pady: Przewodnik po Najlepszych Gry na PS5 z Lokalną Kooperacją
  2. Aktualizacja Diablo 4 wprowadza ponownie moc wampiryczne
  3. Diablo Wiki - wszystko co musisz wiedzieć o grze
  4. Diablo na PS4 - porady i wskazówki dla graczy
  5. Najlepszy build Roubela w Diablo 4: levelowanie, endgame i PvP w sezonie 2
Autor Eryk Laskowski
Eryk Laskowski

Jestem entuzjastą świata Diablo, wędrówki od Diablo 2 do nadchodzącego Diablo 4. Rozgrywam wciągający taniec z demonami, zgłębiając mroczne sekrety. Z Diablo Immortal przenoszę pasję na mobilne pola bitwy. Odkryj ze mną mroczne tajemnice uniwersum Diablo!

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły