Poradniki

Najlepsze zestawy dla nekromanty w Diablo 3 w sezonie 25

Autor Paweł Szczepański
Paweł Szczepański11.08.20234 min.
Najlepsze zestawy dla nekromanty w Diablo 3 w sezonie 25

Nekromanta to jedna z najpopularniejszych klas postaci w Diablo 3, która może zaoferować bardzo mocny i satysfakcjonujący gameplay. Jednak aby w pełni wykorzystać potencjał nekromanty, kluczowe jest odpowiednie dobranie ekwipunku i zestawów przedmiotów legendarnych. W najnowszym 25. sezonie Diablo 3 pojawiły się nowe możliwości zbudowania potężnego bohatera-nekromanty. W tym artykule przedstawiamy najlepsze zestawy dla nekromanty w Diablo 3 w sezonie 25.

Najlepsze zestawy dla nekromanty w sezonie 25

Legendarny pancerz Pestilence

Pancerz Pestilence to jedna z najlepszych zbroi dla nekromanty w Diablo 3. Zapewnia on szereg bonusów koncentrujących się wokół plag i trucizn. Przede wszystkim zwiększa obrażenia otrzymywane od wszystkich źródeł o 100%. Dodatkowo zwiększa obrażenia zadawane przez Ciemną Żniwiarz o 6000% oraz zwiększa ich zasięg o 50 jardów. Pancerz powoduje także, że każde trafienie krytyczne ma 15% szans na rozproszenie trującej chmury, zadającej 3000% obrażeń jako trucizna przez 6 sekund.

Pancerz Pestilence pochodzi ze zbioru zbroi Kanapoza, więc aby go zdobyć należy udać się do szewca Kanpoza w Bastionie Trzcin i wykonać dla niego zadania. Po ich ukończeniu będzie można stworzyć ten legendarny pancerz dla nekromanty.

Legendarny zestaw Rathma

Zestaw Rathma to jeden z najpopularniejszych buildów dla nekromanty bazujący na mocy umiejętności. 2-częściowy bonus tego zestawu zwiększa obrażenia i efekty wszystkich umiejętności nekromanty o 1000%. 6-częściowy bonus powoduje, że każde trafienie krytyczne zmniejsza czas odnowienia Armii Umarłych i Przywołania Szkieletów o 1 sekundę.

Do stworzenia pełnego zestawu Rathma potrzebne są: maska Rathma, tunika Rathma, rękawice Rathma, spodnie Rathma, buty Rathma oraz pierścień Rathma. W połączeniu z odpowiednimi legendarnymi dodatkami daje to niezwykle silną postać.

Zbroje i tarcze dla nekromanty w Diablo 3

Dodatkowe legendy dla nekromanty

Muszla Jesseth dla nekromanty

Muszla Jesseth to para jednoręcznych broni przeznaczona dla nekromanty. Składa się z Sztyletu Jesseth oraz Tarczy Jesseth. Dzięki 2-częściowemu bonusowi zwiększają one siłę ataku Szkieletów o 750% na 4 sekundy po zużyciu 40 furii. Dodatkowo tarcza Jesseth zapewnia +750 do siły, a sztylet +750 do zręczności.

Muszla Jesseth jest świetnym uzupełnieniem buildów opartych na przywoływaniu wojowników. Pozwala znacząco zwiększyć ich siłę obrażeń na krótki czas, co jest bardzo pomocne zwłaszcza przy silnych przeciwnikach.

Pierścień zaręczynowy Krysbina

Pierścień zaręczynowy Krysbina to bardzo popularny pierścień w buildach nekromanty. Jego efektem jest zwiększenie obrażeń wobec przeciwników pod wpływem spowolnienia o 300-400%. Dodatkowo Krysbina zapewnia nekromancie 15-20% szans na oszołomienie przeciwnika przy trafieniu krytycznym.

Dzięki tym bonusom Krysbina doskonale uzupełnia zdolności nekromanty takie jak Desekracja, która spowalnia wrogów. Pozwala zadawać ogromne obrażenia z użyciem odpowiednich kombinacji.

Build z Trag'Oul i zestawem Krwawe opętanie

Najlepsze zestawy dla nekromanty w Diablo 3 w sezonie 25

Zalety builda opartego na Trag'Oul

Build bazujący na zbroi Trag'Oul i zestawie Krwawe opętanie opiera się na wykorzystaniu umiejętności Kosą Krwi. Zbroja Trag'Oul zapewnia ogromny, 3500% bonus do obrażeń tej umiejętności. Dodatkowo 6-częściowy bonus Krwawego opętania redukuje koszt furii Kosy Krwi o 75%.

Build ten pozwala zadawać zawrotne obrażenia pojedynczemu celowi przy pomocy Kosy Krwi przy bardzo niskim koszcie furii. Jest to świetna specjalizacja do walki z potężnymi bossami.

Podsumowanie

Nekromanta w Diablo 3 dysponuje wieloma możliwościami stworzenia potężnego bohatera dzięki legendarnym zestawom i unikatowym przedmiotom. W 25. sezonie szczególnie warto zwrócić uwagę na pancerz Pestilence, zestaw Rathma, muszlę Jesseth oraz pierścień Krysbina. Odpowiednie połączenie tych elementów pozwoli stworzyć postać zadającą ogromne obrażenia i posiadającą przydatne bonusy. Należy jednak pamiętać o synergii między umiejętnościami i statystykami, aby w pełni wykorzystać potencjał builda. Z pewnością nekromanta będzie jedną z najlepszych klas w nadchodzącym sezonie gry.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. Rozgrywka na Dwa pady: Przewodnik po Najlepszych Gry na PS5 z Lokalną Kooperacją
  2. Wydawcy Diablo 4 zapowiadają otwarcie publicznego serwera testowego sezonu 4 w miarę zbliżających się dużych zmian
  3. Fotel Diablo x Fighter - test ergonomicznego krzesła gamingowego
  4. Druid w Diablo 4 - najlepszy build na start
  5. najlepsze zestawy Diablo 4 Sorcerer do levelowania, endgame'u i PvP w sezonie 2
Autor Paweł Szczepański
Paweł Szczepański

Witajcie na tym blogu poświęconym jednej z najbardziej kultowych serii gier w historii - "Diablo"! Jestem Paweł, i moją pasją od lat są przygody w mrocznym świecie Sanktuarium. Na tym blogu znajdziecie wszystko, co związane z tą epicką serią: od recenzji, poradników, po najnowsze wieści na temat "Diablo 4" i "Diablo Immortal". 

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły