Diablo

Poznaj kalendarz sezonów w Diablo 3 na 2024 rok

Autor Paweł Szczepański
Paweł Szczepański12.09.20233 min.
Poznaj kalendarz sezonów w Diablo 3 na 2024 rok

Fani gry Diablo 3 z niecierpliwością wyczekują rozpoczęcia nowych sezonów w 2024 roku. Twórcy gry przygotowali dla graczy ekscytujący kalendarz, dzięki któremu będą mogli cieszyć się sezonowymi wyzwaniami i nagrodami przez cały rok.

Kiedy startuje nowy sezon Diablo 3 w 2024 roku?

Pierwszy sezon w 2024 roku, czyli sezon 27, rozpocznie się 17 lutego. To doskonała okazja, aby rozpocząć przygodę w sanktuarium od nowa. Po zakończeniu poprzedniego sezonu i krótkiej przerwie, gracze będą mogli stworzyć nowe postacie sezonowe i ruszyć po nagrody. Sezon potrwa około 2 miesięcy i zakończy się 14 kwietnia.

Kiedy kończy się sezon 27 Diablo 3 w 2024 roku?

Sezon 27 Diablo 3 zakończy się 14 kwietnia 2024 roku. Oznacza to, że gracze mają nieco ponad 2 miesiące na zdobycie wyjątkowych przedmiotów i osiągnięcie jak najwyższego poziomu parapetu. Po zakończeniu sezonu wszystkie postacie sezonowe zostaną automatycznie przeniesione do trybu nietechnicznego. Gracze będą jednak mogli zachować cały zdobyty ekwipunek i umiejętności.

Data rozpoczęcia sezonu 28 w Diablo 3 w 2024 roku

Tuż po zakończeniu sezonu 27, 21 kwietnia 2024 roku wystartuje sezon 28. Będzie to już kolejna okazja do walki o chwałę w sanktuarium. Podobnie jak poprzednie sezony, potrwa on około 2 miesięcy i zaoferuje graczzm wiele wyzwań oraz nagród do zdobycia.

Sezon 28 w Diablo 3 rusza 21 kwietnia 2024 roku

Poznaj kalendarz sezonów w Diablo 3 na 2024 rok

Sezon 28 w Diablo 3 rozpocznie się 21 kwietnia 2024 roku. Od tego dnia gracze będą mogli tworzyć nowe postacie sezonowe i rywalizować o miejsce w tabeli rang. Sezon 28 wniesie do gry nowe przedmioty kosmetyczne, transmorgryfikacje i ulepszenia. Będzie też okazją do zdobycia wyjątkowych nagród za wykonanie sezonowych wyzwań.

Kiedy dobiegnie końca sezon 28 Diablo 3 w 2024 roku?

Koniec sezonu 28 Diablo 3 nastąpi 16 czerwca 2024 roku. Oznacza to, że od startu sezonu gracze będą mieli nieco ponad 2 miesiące na zdobycie unikalnych przedmiotów, wzmocnienie bohatera i awans na listach najlepszych graczy. Po zakończeniu wszystkie postacie sezonowe zostaną przeniesione do trybu nietechnicznego.

Koniec sezonu 28 Diablo 3 nastąpi 16 czerwca 2024 roku

Podsumowując, sezon 28 w Diablo 3 potrwa od 21 kwietnia do 16 czerwca 2024 roku. Przez blisko 2 miesiące fani gry będą mogli cieszyć się nową zawartością, wyzwaniami i nagrodami. Po zakończeniu sezonu ich postępy zostaną zachowane, a gracze będą mogli przygotować się do kolejnych sezonów. Kalendarz sezonów w 2024 roku zapewni fanom Diablo 3 stałą dawkę rozrywki.

Podsumowanie kalendarza sezonów Diablo 3 w 2024 roku

Rok 2024 zapowiada się ekscytująco dla fanów Diablo 3. Już w lutym wystartuje pierwszy z dwóch zaplanowanych sezonów, które wniosą do gry nową zawartość i wyzwania. Każdy sezon potrwa około 2 miesięcy, dzięki czemu gracze będą mogli regularnie powracać do sanktuarium i rywalizować o chwałę. Po zakończeniu sezonów postępy graczy zostaną zachowane, a oni sami będą mogli przygotować się do kolejnych wyzwań. Twórcy gry zadbali o to, by fani Diablo 3 przez cały 2024 rok mieli powody do powrotów do tej niezwykle popularnej produkcji.

Najczęstsze pytania

W 2023 roku zaplanowano 2 pełne sezony - sezon 27 i 28. Każdy z nich potrwa około 2 miesięcy. Pierwszy sezon startuje w lutym, drugi w kwietniu.

Tak, po zakończeniu każdego sezonu cały ekwipunek, poziom doświadczenia i umiejętności bohaterów sezonowych zostają przeniesione do trybu nietechnicznego.

Podczas sezonów dostępne są wyjątkowe przedmioty kosmetyczne, transmogryfikacje i ulepszenia. Można też zdobyć nagrody za wykonanie specjalnych wyzwań sezonowych.

Tak, wszystkie sezony w Diablo 3 są całkowicie darmowe dla posiadaczy podstawowej wersji gry.

Nie, do sezonu możesz dołączyć w dowolnym momencie. Jednak im wcześniej rozpoczniesz, tym więcej czasu będziesz miał na realizację wyzwań.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Rozgrywka na Dwa pady: Przewodnik po Najlepszych Gry na PS5 z Lokalną Kooperacją
  2. Wydawcy Diablo 4 zapowiadają otwarcie publicznego serwera testowego sezonu 4 w miarę zbliżających się dużych zmian
  3. Fotel Diablo x Fighter - test ergonomicznego krzesła gamingowego
  4. Druid w Diablo 4 - najlepszy build na start
  5. najlepsze zestawy Diablo 4 Sorcerer do levelowania, endgame'u i PvP w sezonie 2
Autor Paweł Szczepański
Paweł Szczepański

Witajcie na tym blogu poświęconym jednej z najbardziej kultowych serii gier w historii - "Diablo"! Jestem Paweł, i moją pasją od lat są przygody w mrocznym świecie Sanktuarium. Na tym blogu znajdziecie wszystko, co związane z tą epicką serią: od recenzji, poradników, po najnowsze wieści na temat "Diablo 4" i "Diablo Immortal". 

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Fotel Diablo X One -test modelu dla graczy
DiabloFotel Diablo X One -test modelu dla graczy

Fotel dla graczy Diablo X One z systemem audio, podświetleniem LED i silnikami wibracyjnymi. Ergonomiczna konstrukcja i wysokiej jakości materiały. Przedsprzedaż w atrakcyjnej cenie 1499 zł.