Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

ierwotną mistyczną energią przenikającą świat Sanktuarium jest „Mana” lub „Dubhdroiacht” w starożytnej mowie Druidów ze Scosglen. Osoba wyszkolona w wyczuwaniu tej energii, może ukierunkować jej przepływ przez swoje ciało, by w zależności od techniki, dokonać fizycznie niemożliwych czynów. W Sanktuarium istnieje kilka szkół magii, zgłębianych przez wielkie klany magów.

Magia nie jest powszechnie dostępna przeciętnemu śmiertelnikowi, jednak znacznej części społeczeństwa jest dane korzystać z magii do pewnego, podstawowego stopnia. Pojedyncze jednostki noszą w sobie dodatkową iskrę magii i jeśli siła woli im na to pozwala, są wstanie panować nad magią dającą już bardziej znaczące efekty. Kultura Zachodnich Królestw jest bardziej negatywnie nastawiona do magii niż kultury Wschodnie, nie przeszkadza im to jednak w ciągłym uprawianiu sztuki ważenia mikstur, których składnikami są przeróżne magiczne komponenty.

Plany Fizyczny i Eteryczny, stanowią dwa główne składniki tkaniny rzeczywistości. Wizualne efekty magii stają się dostrzegalne, gdy owe plany się ze sobą krzyżują, powodując turbulencję. Niektórzy uczeni próbują wyjaśnić te interakcje między planami, przyrównując świat fizyczny do niebios, a świat eteryczny do oceanu. Dostrzegalność magii można więc przyrównać do kipieli morza podczas sztormu (interakcji powietrza z wodą). Podczas Wojny Grzechu, zarówno Demony jak i Aniołowie, posiadali potężne moce magiczne, gotowe na ich rozkaz drzeć tkaninę rzeczywistości na strzępy. Wymiary fizyczny i eteryczny, poczynają się zlewać w jeden i łączyć, co w takiej skali (pamiętając o powyższych porównaniach do wody i powietrza), byłoby równoważne z rozszalałym huraganem.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 11:34
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.