Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Activision Blizzard Investor Presentation

Wczoraj miało miejsce nadzwyczajne spotkanie Niebieskich z inwestorami. Choć ziemia się nie zatrzęsła, warto o tym napomknąć. Jako że nie nie miałem jak tego śledzić osobiście, idę za portalem diablo.incgamers.

Zacznijmy od tego, że pierwszy dodatek do Diablo III, ma się pojawić na przestrzeni trzech lat. Biorąc pod uwagę osiemnastomiesięczne przedziały z pamiętnego "Chińskiego Wycieku", jest to znaczna zmiana. Nie wiadomo skąd ta zmiana planów. Nie zdążą?

Dalej mamy temat RMAH (Domu Aukcyjnego za twardą walutę), który chyba był najistotniejszą kwestią związaną z Diablo III na tym spotkaniu. Zastanawiano się (konkretnie Rob Pardo dywagował), czy gracze nie będą próbować "grać na rynku" przedmiotów Diablo III, szukając najlepszych ofert na dane dobra w jednej instancji domu aukcyjnego by sprzedać je na innej. Otóż, jak mówił Pardo, jest to mało prawdopodobne ze względu na znacznie mniejszą ilość instancji AH w Diablo III w porównaniu do WoW'a (około 10 vs dziesiątki, odpowiednio).

Padło też kilka słów wyjaśnień co do prowizji Blizzard'a za wystawianie aukcji. Otóż z dwóch powodów jest ona stała: po pierwsze, umożliwia wprowadzanie zmian do gry i przedmiotów bez wstrząsania całym rynkiem, po drugie, nie pozwala Niebieskim na "manipulację rynkiem" poprzez podnoszenie fundamentalnej prowizji, która ma w końcu wpływ na ostateczną cenę wystawionego przedmiotu.

Osobiście, jestem podobnego zdania co Flux. Ludzie i tak będą naginać zasady na ile tylko będzie to możliwe i jeśli w nawet najmniejszy sposób będzie się dało "grać na rynku" przedmiotów D3, nawet zyskując 1 miedziaka na przedmiocie, będą to robić. Jedyne pytanie, to do jakiego stopnia całość będzie giętka i co za tym idzie, na ile pozwoli się odchylić od pionu/poziomu.

Na koniec, slajdy z prezentacji. Nic odkrywczego. Typowe slajdy uzupełniające wypowiedź mówcy na tego typu spotkaniach:

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 02.09.2011 09:34

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.