Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Ankieta: „Będzie to Diablo 3 w 2011?”

Po niespełna trzech miesiącach, zamknęliśmy ostatnią naszą ankietę, dotyczącą potencjalnej premiery Diablo 3 w 2011. W ankiecie wzięło udział 818 osób. Jak widać poniżej, odpowiedzi są raczej umiarkowane, bez nagłych skoków w nadziei i bez znacznego fatalizmu (2012). Całkiem sporo z was, uznało również, że gra nigdy nie wyjdzie i będziemy serwować newsy po wsze czasy, co akurat dla nas nie stanowi problemu, jako że lubimy to robić. Bądźmy jednak dobrej myśli!

Większość jednak (nie znaczna ale wciąż większość), liczy na premierę jeszcze w tym roku, co biorąc pod uwagę obserwowalny stan zaawansowania procesu deweloperskiego i chęci Niebieskich do wydania gry jeszcze w tym roku, nie jest wcale mało prawdopodobne. Razem z wami, mamy nadzieję, że macie rację. Zresztą, chyba wszyscy biorący udział w tej ankiecie, mają nadzieję, że macie rację a skoro tyle osób ma nadzieje, że macie rację, nie możecie nie mieć racji!

Będzie to Diablo 3 w 2011?

 • No przecie przeciek był! Q4 2011! Yeah! (27%)
 • Nie nie nie! Wcześniej. Wakacje 2011. Ma być wcześniej! (15%)
 • Ee tam, przeciek. 2012 najwcześniej. (23%)
 • Nigdy nie wyjdzie. Będziemy czytać o nowościach do końca świata. (18%)
 • Już przestałem/am się tym interesować. (17%)

Wszystkich głosów: 818

Loading ... Loading ...

O co tym razem się was spytamy? Ano powiedzcie nam, "Czy Diablo 3 w obecnym stanie, który nie będzie raczej specjalnie odbiegał od finalnego, zadowala was?"

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 10.03.2011 15:42

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

5 komentarzy to “Ankieta: „Będzie to Diablo 3 w 2011?””

 1. Orgin says:

  Ostatnie pytanie jest nie na miejscu. Nie ma czego oceniać, bo nie znamy całokształtu gry. Można jedynie wybiórczo potraktować poszczególne elementy – grafika, mechanizmy (crafting, starcia, itp…)

  • Kamil Celer says:

   @Orgin: Idąc tym tropem, wszystkie wcześniejsze odpowiedzi mogą być nie na miejscu. Ostatnia odpowiedź wyrażać ma brak zdecydowania/opinii, w kontekście pytania ankiety. Jeśli masz jakąś sugestię na lepsze jego rozwiązanie, zaproponuj ją.

 2. Orgin says:

  Przykład: który, znany element gry najbardziej ci odpowiada? 1. grafika, 2. system craftingu, 3. system kul zdrowia, 4. oddzielne systemy zasobów…

  Przykład: czy jesteście zadowoleni z dotychczas ogłoszonych elementów Diablo? 1. Tak zajebiście, 2. Są, ok, ale niech jeszcze dopracują systemy, 3. Wolałbym , żeby gra była ogólnie bardziej dopracowana…

  Takie przykłady, nie odbieraj mojego pierwszego komentarza źle. Miał z pewnością nie pejoratywne barwy. Od dosyć dawna jestem fanem gier Blizzard i wiem po prostu, że wiele jeszcze w DIII może się zmienić, nawet w ostatniej chwili. Najlepiej poczekać na całokształt.

  • Kamil Celer says:

   @Orgin: Okej, czaję. Obecna ankieta ruszyła i nie będę jej na razie zamykał, jeśli inni nie zgłoszą podobnych wątpliwości. Dzięki za propozycje, może przy okazji następnej uda się część z nich zastosować.

   Tak czy owak, myślę, że można już spokojnie oceniać ogólną prezencję tytułu. Pewnie, jest jeszcze sporo kwestii liczbowo-mechanicznych, jednak ich niuanse dadzą o sobie znać dopiero po trawieniu gry przez co najmniej miesiąc po wydaniu. Ogólny ogląd na potencjalną grywalność i aspekty audiowizualne – mamy a te aspekty, już się raczej za bardzo nie zmienią (no, oby…).

 3. Radosław Paździor says:

  Jak dla mnie rewelacja. Obecny stan jest ok. A jak już będę grał to mogą robić sobie patche 🙂

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.