Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Diablo 3 Będzie Doskonałe!

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że absolutnie każda gra - w szczególności te, których środowiskiem naturalnym jest internet - wymaga poprawek po swojej premierze. Miarą doskonałości produkcji, jest zarówno ilość jak i skala poprawek koniecznych do naniesienia po oddaniu jej w ręce graczy. Czy ktokolwiek jest sobie w stanie wyobrazić grę MMO bez łatek? Sieciowego RTSa, w rodzaju StarCrafta 2 (już pal sześć, że to e-sport swoją drogą jest)? Jak się okazuje, niektórzy potrafią sobie coś takiego wyobrazić i chcieliby nawet, żeby Niebiescy spoczęli na laurach przy Diablo 3, nie wypuszczając łatek innych niż te, wprowadzające do gry nową zawartość. Bugi? Jakie bugi?! Balans? Jest, jak jest!

Jak już skończycie i wydacie Diablo 3 w pełnej jego chwale... BŁAGAM, stójcie twardo przy swoim arcydziele, nie nerfujcie zaklęć i nie zmieniajcie niczego, bo publika chce. Po premierze, nawet nie bierzcie pod uwagę zdania swoich klientów co do systemów i zaklęć. Wlewacie w to swoje serca i dusze, więc jak już skończycie, stójcie twardo przy swoim dziele. Blizz stanowi standard w świecie strategicznych gier online, nie wydaje mi się, byśmy my, klienci, byli tak dobrzy w balansowaniu gier, jak wy. Proszę, nie rzucajcie po premierze łatek zmniejszających obrażenia tego zaklęcia, czy usuwające efekt tamtego. Ten czar kosztuje teraz manę, ten ma od teraz czas rzucania.

Naprawdę nie mogę się doczekać dobrania się gry, nauczenia się tego wszystkiego, poznania każdego najdrobniejszego szczegółu dynamiki rozgrywki barbarzyńcą. Nie chcę, żeby po kilku łatkach Whirlwind miał o trzy zamachy mniej, kosztował 50% więcej Furii czy też miał 25% dłuższy cooldown.

Szczerze, wierzę, że 85% fanów się ze mną zgodzi. Nowe łaty z zawartością/przedmiotami i zaklęciami, SUPER. Nowe łaty ze "ZMIANAMI", nie fajnie.

Z całą pewnością konieczne będzie dodatkowe strojenie, kiedy już miliony graczy będą przechodzić całą grę, a nie tylko betę. Spodziewanie się, że nie tkniemy ani jednego systemu ze względu na konieczność balansowania po premierze, jest nierealistyczne.

Możecie być pewni. Będziemy iść za głosem serca zarówno podczas obecnego stadium rozwojowego gry, jak i jej przyszłości. Jednak opinie graczy są i zawsze będą istotnym komponentem podejścia Blizzarda do projektowania gier.

Jest tu ktoś z tych 85% procent?

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 02.02.2012 17:00

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

2 komentarze to “Diablo 3 Będzie Doskonałe!”

  1. Sadkill says:

    Nawet świat Matrixa nie był doskonały 😛

  2. Khorba says:

    to na poczatek niech wroca do scrolii

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.