Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Dueling = Brawling

Niech żyją kontrowersje. Od dwóch dni w Diablo 3 nie ma już duelingu. Jest za to brawling. Lylirra tłumaczy:

Po zapoznaniu się z opiniami z PTR, zdecydowaliśmy zmienić nazwę pojedynków z duelingu, na brawling—określenie, które naszym zdaniem bardziej do tego systemu pasuje. Miast czekać z ogłoszeniem tej zmiany na oficjalne noty do łaty, woleliśmy dać znać graczom wcześniej, po części chcąc ograniczyć zamieszanie i po części aby wyjaśnić wam, co za tą zmianą stoi.

Choć system, który zaprojektowaliśmy po 1.0.7 z myślą zapewnienia graczom sposoby na tłuczenie się między sobą w Diablo III, odkryliśmy, iż "dueling" nie najlepiej oddaje sposób jego funkcjonowania. Pewnie — można się naparzać, gruchotać, podpalać i przeklinać (raz za razem, jeśli jest na to ochota), jednak nie jest to tradycyjny pojedynek jeden na jednego. Jest to coś bardziej swobodnego i surowego, gdzie można wdawać się w trzyosobowe a nawet czteroosobowe starcia praktycznie bez żadnych ograniczeń. W naszym systemie chodzi o pozwoleniem wam na walkę między sobą i li tylko o to—nie trzeba się martwić o zadania, nagrody albo punkty i dokładnie to nam się w tym podoba. Tylko że właśnie to nie są pojedynki; to są bijatyki!

Nazewnictwo ma ogromną moc wartościowania i uważamy, że zamysł bijatyki akuratniej oddaje stworzony przez nas system. Niech to, nawet NPC, którego dodaliśmy razem z tym systemem, nazywa się Nek Podżegacz [nie wiem, czy tak go nazwą Polscy lokalizatorzy, tak jak i nie wiem, czy "brawling" ostatecznie skończy jako "bijatyki", jak już 1.0.7 zejdzie z PTR - przyp. red.] tak tez uznaliśmy, że to przemianowanie musiało być przepowiedziane w jednej z wizji Deckarda Caina. 🙂

Zmiana zostanie uwzględniona w notach do łaty oraz we wszystkich oknach tekstowych w grze, jak tylko 1.0.7 trafi na serwery Live. Na tą chwilę nie planujemy dalszych zmian do systemy bijatyk, jesteśmy jednak podekscytowani na myśl o tym, jakie to rozróby będą odchodzić w Spalonej Kaplicy jak już łata wyjdzie na światło dzienne.

Fan #1: potato pahtato

Fan #2: tomato tamato

Fan #3: Haters gonna hate, potato's gonna potate

Fan #4: A ja sobie będę nadal nazywał to pojedynkami, jeśli wy, korporacyjne garniaki nie macie nic przeciwko. Przestańcie za wszelką cenę wmawiać wszystkim, że to nie jest Diablo 2. Trochę to żałosne.

Fan #5: To jest ważne.

Fan #6: To musiało być na waszej liście rzeczy do zrobienia na wczoraj -.-

Większość z opinii, jakie uzyskaliśmy od graczy była w kontekście tego, czym były pojedynki w Diablo II i jak one wyglądają w innych grach. Generalnie pojedynki w innych produkcjach były zawsze czymś, co w dowolnym momencie można było rozpocząć w normalnej części świata gry (albo przynajmniej w chwilę zapoczątkować przez jakiś rodzaj wyzwania). Zawsze biorą w nich udział dwie osoby, które mają prawo oczekiwać sformalizowania zasad takiej potyczki i do pewnego stopnia... zrównoważenia szans. Pojedynki w Diablo III (teraz bijatyki) raczej się do tego opisu nie mieszczą, przez co chcieliśmy się upewnić, iż możliwości, jakie ten system daje, nie będą mylnie interpretowane z jego nazwy.

To w takim razie, powinno być więcej niż czterech graczy na raz w jednej grze. Powinno się dać wejść w stu chłopa do karczmy i zacząć się nawzajem wyzywać - zagadując karczmarza, podczas gdy któryś z tyłu oblewa mu piwem żonę - aż kilku chętniejszych nie wyjdzie na ubitą ziemię przed zajazdem, coby się porządnie opłazować.

8HmK0

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 11.02.2013 16:04

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.