Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Fotos z Końca Bety/Demo Diablo 3

Jak już niektórzy z was mogli zauważyć, wczoraj zamieściliśmy na naszym Faceboo'ku nindża fotos z zakończenia bety/demo Diablo III.

Fotos został pierwotnie zamieszczony na TwtiPic'u przez niejakiego GKSteven'a i obecnie już go tam nie ma. W internecie jednak nic nie ginie.

Trochę można z tegoż zdjęcia się dowiedzieć. Po pierwsze, gość grał tutaj Mnichem, jako że widzimy jego "mleczną" kulę z zasobem energetycznym, no i w lewym górnym rogu jest ikona Towarzysza, który w tym przypadku był najwyraźniej Templariuszem. Po drugie, ewidentnie Beta (albo demo nazwane "Betą", które dostali w łapy zaproszeni na Fansite Event) kończy się pokonaniem Leoric'a, jako że na monitorze widzimy jego komnatę tronową - a więc tylko Akt I i to nawet nie cały; spoilerów nie będzie za wiele a i sama Beta wygląda na ogólnie rzecz biorąc krótką, ciekawe. Co do interfejsu, zdecydowanie przeszedł on znowu drobne zmiany i obecnie, najbliżej mu do wersji z Sierpnia 2010. Nie jestem w stanie stwierdzić co gość ma w pierwszym slocie (może jakaś umiejętność?), jednak w drugim, znajduje się dziesięć zgrupowanych mikstur żywotności. Po slotach z pasa, mamy sloty umiejętności pod lewy i prawy przycisk myszy, dalej, dostęp do okna postaci, ekwipunku, umiejętności, zadań oraz coś, co wygląda na klawisz menu głównego. Lewy dolny róg, to najprawdopodobniej interfejs chat'u, podobny skądinąd do WoW'a.

Po prawej stronie samego ekranu gry, mamy tekst, na którym rozszyfrować można słowo "King", oraz "use the secret passage beneath the throne" i rzeczywiście, tron Skeleton King'a zdaje się być zapadniętym, otwierając tunel znajdujący się pod nim.

No ale właśnie, nie możemy być pewni, czy zaproszeni bawili się build'em Bety, czy też zaktualizowanym build'em Demo, który pojawi się na Gamescom'ie 2011 i Blizzco'nie 2011 (ten drugi, z przyczyn oczywistych, musi być "dostosowany" do konwentowych/targowych realiów pod względem balansu, błędów oraz progresji). Wszystko okaże się w nadchodzący Poniedziałek i Wtorek, kiedy to zaproszeni będą już mogli publikować zdobyte na even'cie informacje.  Postaramy się być jak najbardziej na czasie.

P.S. Pierwsze, ostrożne komentarze ludzi, którzy tam byli lub znają tych, co byli, mówią o dużej ilości często zaskakujących zmian.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 29.07.2011 12:42

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

6 komentarzy to “Fotos z Końca Bety/Demo Diablo 3”

 1. kalmarek says:

  Hmm spodziewalem sie ze beta bedzie krociotka. to nie sc2 gdzie mozna bylo dac caly multi bez ujawniania fabuly. ale i tak nei moge sie doczekac 🙂 1- 3 sierpnia wszystko nam powie 🙂

 2. Rafał says:

  Jestem ciekawy czy w becie będziemy mogli pograć wszystkimi postaciami czy dadzą tylko jedną albo dwie do wyboru. Jeśli wszystkie będą dostępne to wydłuży to czas , który będzie można z betą spędzić.

  • Iskariota says:

   @Rafał: Zdecydowanie wszystkie. Jako że każda postać ma własny system zasobów energetycznych, każdy z nich musi zostać odpowiednio przemielony. Poza tym, gość, który to zdjęcie oryginalnie wrzucił na TwitPic’a, podpisał pod nim, że przeszedł Betę trzema postaciami (samego tekstu już nie ma, ale fansite’y go pamiętają, choćby diablo.incgamers).

 3. Rafał says:

  Dzięki za wiadomość . No to teraz czekać tylko do wtorku na jakieś newsy. Trzymajmy kciuki.

 4. fvz says:

  nie wiem za co całe te trzymanie kciuków…
  ot, ogłoszą pare zmian, niuansów, itp. a co do samej gry padnie zapewne hasło – będzie jak będzie.

 5. Rafał says:

  Wiem ale swoją drogą zawsze można liczyć na torrenty i spróbowanie co nas czeka oby.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.